МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Moderatorial. Проповідь.

07/06/2004 | Бабай
Шановні відвідувачі та особливо дописувачі сайту!

Буду стислим і промова складатиметься тільки з вступного слова і двох тез.

Вступне слово.

Як ви мабуть знаєте, скоро вибори і політично стурбовані люди особливо турбуються, а провокатори з ідіотами особливо збуджуються. Вже і зараз робляться спроби на форумі здіймати гівнохвилі і ми розуміємо, з чим доведеться боротися восени. Водночас деякі відвідувачі взяли собі за моду чи за стиль поведінки лайку і хамство стосовно відвідувачів інших. Тому попереджаю - но пасаран.

1. Я змирився з необхідністю на час виборчої кампанії і особливих умов приділяти більше часу і зусиль санації форумів. Це, як розумієте, позбавлятиме мене можливості використати цей час на більш конструктивні речі, тому я буду особливо суворий та нещадний до порушників.

2. Відповідно - читайте Правила. Додержання Правил - запорука того, що ваш постинг не буде вилучено, що в разі неодноразових порушень не вилучатимуться всі ваші подальші постинги як постинги служивого троля, троля-любителя чи ідіота, що вам не перекриють доступ. Хочеться гавкатися і поливати когось лайном - вперед на "Без правил" і робіть там що хочете.
На подальші увіщевання адмінгрупа не має часу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua