МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Декларація про чесні вибори, ініційована Ющем (/)

07/07/2004 | Правник
З ввв.ющенко.ком.юа:

Декларація про чесні вибори

09:30, 7 липня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"

Ми, кандидати на пост Президента України, розпочинаючи свою виборчу кампанію, звертаємося до усіх співвітчизників.

Вибори – це найвідповідальніший момент у житті держави і суспільства, це момент істини, який визначає долю народу на 10 – 15 років вперед. Їх в жодному разі не можна перетворювати на змагання «хто краще уведе людей в оману», хто дасть більше обіцянок чи вдало обіллє брудом конкурента. Все це не тільки суперечить нормам моралі, але й збиває країну з вірного шляху, змушує обирати «котів у мішку». Вибір не повинен ґрунтуватися на брехні, бо тоді все подальше життя буде визначатися цією брехнею.

Тому ми вважаємо цю кампанію тестом на чесність і відповідальність. Ми будемо вести роботу з виборцями чітко дотримуючись Конституції і Законів України, а також етичних норм.

Під час виборів зобов’язуємось:

• надавати тільки правдиві факти щодо своєї біографії;

• поважати працю і сприяти виконанню обов’язків представниками ЗМІ щодо всебічного висвітлення своєї діяльності як кандидатів у Президенти;

• ні за яких обставин не вдаватися до нечесних методів ведення боротьби;

• повністю виключити тиск на журналістів, спостерігачів, виборців, не залучати під час виборчої кампанії органи державної влади для виконання невластивих їм функцій;

• вести діалог мовою програм, пропозиції, щирого та відвертого спілкування, а не спекуляцій на соціальних, етнічних, культурних, релігійних протиріччях тощо;

• максимально сприяти усвідомленому вибору громадян на основі вільної і відкритої конкуренції ідей і поглядів щодо майбутнього розвитку країни.

Закликаємо всіх учасників виборчих перегонів суворо дотримуватися Законів України, уникати будь-яких вчинків або бездіяльності, які можуть завадити людям зробити зважений особистий вибір.

Розуміємо, що після виборів життя не закінчується і, незалежно від результату, прийдеться відповідати перед людьми і своєю совістю.

Вимагаємо забезпечити всім кандидатам у Президенти рівні можливості для представлення своєї позиції. Без цього народ України буде позбавлений реального вибору, а його воля неодмінно буде спотворена.

Попереджаємо, що зазіхання на демократичні виборчі процедури, спроби завадити прозорим і чесним виборам будуть розцінені як зазіхання на конституційне право громадян України і національні інтереси України.

Впевнені, що саме за цих умов виборча кампанія допоможе очистити нашу державу від тих явищ, які заважають їй ефективно розвиватися.

Переконані, що за підсумками цих виборів Україна твердо стане на шлях відродження духовності, демократичних змін, політичного та економічного розвитку, які разом будуть надійною основою для благополуччя народу.

Сподіваємось, що наступна осінь стане справжньою весною для України!

Зробимо вибір чесно!
Віктор Ющенко

Відповіді

 • 2004.07.07 | Shooter

  Ще один вдалий хід команди Юща

  Якщо би перемогу присуджували сьогодні :) - Ющ би виграв 2:0 (перший гол - висування).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.07 | Shooter

   І ще трішки про "невдале" висування Януковича

   З Громадського радіво.

   Сергій Рахманін: До речі, поясніть на все-таки. Дивна, абсолютно-таки химерна історія про те, що Януковичу відмовили надати приміщення палацу “Україна”... Знаєте, я живу в цій країні. Я приймаю деякі правила гри, які тут існують. Але попри все, повірити в те, що керівництво палацу “Україна” відмовило Прем’єр-міністру я не можу за визначенням, даруйте. Тому, в чому все-таки причина?

   Володимир Майстришин: На противагу тому, що вони сказали, СДПУ(о) проводить свій з’їзд у Харкові. Чому не сприйняти це як нову спіраль щодо технології проведення з’їздів?

   Сергій Рахманін: Просто це так раптово сталося! В мене є знайомі різного рівня, які є в команді Януковича. Але це для всіх було абсолютною несподіванкою, коли раптом, за добу, повністю змінилася установка і була команда їхати до Запоріжжя. Тому я думав, може Ви розкажете такого, чого я, наприклад, не знаю?

   Володимир Майстришин: Давайте я розкажу те, що Ви знаєте. Що це Партія Регіонів, що це регіональне сприйняття кандидата. Якщо Віктор Андрійович Ющенко на Співочому полі, обрання народом, то тут – Запоріжжя, ви ж пам’ятаєте, це Хортиця, козаки...

   Сергій Рахманін: Запорізьке козацтво, все красиво.
   IMHO, команда Януковича частенько виглядає на аматорів замурзаних. Якщо би ще його не підтримували кончєні підараси, котрі працюють на абрєзаних, - пролетів би Бандюкович ще в першому турі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.07 | Мартинюк

    Виглядає що в них немає єдиного командного центру.

    Кожна провладна тусовка організовує свій "штаб" із власною бригадою піар-шабашників з Москви. Відповідно конкуренція і перетягування каната. Ганю Стеців геть відпхнули на задній план, хоча зробили вони це даремно - підняття теми відсидки кандидата було неминучим. На щастя Стеців не дали провести повноцінну кампанію "забалакування" табірної теми і приглушили її на самому початку. Тому тема табірного минулого надалі залишається цікавою та інтригуючою для шансонного обивателя і опозиція має чисте поле для впровадження в маси своїх власних трактуваннь цього періоду життя кандидата Януковича.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.07 | S@nya

     Re: Цe точно! Про Cтeців.

     Мартинюк пише:
     > Кожна провладна тусовка організовує свій "штаб" із власною бригадою піар-шабашників з Москви. Відповідно конкуренція і перетягування каната. Ганю Стеців геть відпхнули на задній план, хоча зробили вони це даремно - підняття теми відсидки кандидата було неминучим. На щастя Стеців не дали провести повноцінну кампанію "забалакування" табірної теми і приглушили її на самому початку. Тому тема табірного минулого надалі залишається цікавою та інтригуючою для шансонного обивателя і опозиція має чисте поле для впровадження в маси своїх власних трактуваннь цього періоду життя кандидата Януковича.

     Цe точно! Про Cтeців.

     Вони, ідіоти, навіть нe додумалися до того, що раз вжe зачeпили цю тeму, то трeба крутити до кінця, або ж її розкрутить опозиція. Чи просто люди на зупинках і в транспорті.

     Ну і замовчувати нe можна було. З тих жe причин.

     Ale, на нашe щастя, Cтeців прижали. А вона, рeдіска, розуміла, що трeба робити...

     Так що Янукович сам подарував опозиції щe один козир, приглушивши Cтeців. Трeба цим скористатися.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.08 | Михайло Свистович

      Re: Цe точно! Про Cтeців.

      S@nya пише:
      >
      > Вони, ідіоти, навіть нe додумалися до того, що раз вжe зачeпили цю тeму, то трeба крутити до кінця, або ж її розкрутить опозиція. Чи просто люди на зупинках і в транспорті.

      В тому то і річ :) Зараз опозиція вовсю крутитьт цю тему, ловлячи на огріхах, які запопадливе оточення Янука допустило при його вибілюванні. Огріхи очевидні, і в умовах мовчанки з боку влади зростають до гігантських розмірів. Тут вийшла класична ситуація: сказавши "А" влада дозволила опозиції закінчити своїм "Б". Лоханулися братки. Бо "А" викликало падіння рейтингу. Не прозуміють, касатікі, що кожну справу, якщо вже почали, варто доводити до кінця.

      Тут можна було б сміятися, якби не було так сумно. А сум мій полягає в тому, що головні успіхи опозиції, на жаль, грунтуються на проколах влади. Якби влада не допомагала опозиції своїм дебілізмом, то навряд чи та змогла б набути такої популярності.

      >
      > Ale, на нашe щастя, Cтeців прижали. А вона, рeдіска, розуміла, що трeба робити...

      Напевно, Ви маєте рацію. Бо все ж таки, попри її продажність, вона - фахівець.

      >
      > Так що Янукович сам подарував опозиції щe один козир, приглушивши Cтeців. Трeба цим скористатися.

      Та гріх не скористатися.
   • 2004.07.08 | Михайло Свистович

    Re: І ще трішки про "невдале" висування Януковича

    Shooter пише:
    >
    > IMHO, команда Януковича частенько виглядає на аматорів замурзаних.

    Тут все дуже просто. Якщо в обрізаних за роки вже були напрацьовані комунікації, створені фахові піар-команди з досвідом і вмінням, вони мали час розібратися, хто фахівець, а хто - губошльоп, то в донецьких нічого такого не було. Час піджимає, тому й вони кинулися скуповувати на корню все, що зветься політ-технологом, політологом, експертом чи піар-менеджером. А зараз так звуть себе всі, хто не вміє заробляти гроші інакше, але хоч трошки розбирається в політиці (читає газети). Тому під цю марку Януковича розводять по-чорному. Створюються цілі команди , які у куплених на останні гроші гарних костюмах чи орендованих на позичені авто під"їжджають до донецьких і розумними для бандюків словами пояснюють, що вони можуть забезпечити йому перемогу. І донецькі на це ведуться. оскільки розібратись, хто є ху. клепки й досвіду не вистачає. Також багато з колишніх нацдемівських чи опозиційних фазівців, які все ж таки петрають у виборах, продаються донецьким. щоб заробити на безбідне існування, але рештки совісті не дають їм нормально працювати. Вони бачать, як саме можна скачати бабло, тому й не викладаються на всі сто, а халтурять по-чорному (не плутати з саботажем чи агентами опозиції).
  • 2004.07.08 | Рюген

   Re: Ще один вдалий хід команди Юща

   Shooter пише:
   > Якщо би перемогу присуджували сьогодні :) - Ющ би виграв 2:0 (перший гол - висування).
   Якби перемогу присуждували Шутери. Але в Шутера лише 1 (один) голос, то й той тонееееесенький.
 • 2004.07.07 | Dworkin

  Удачно, но - безнадежно! :)

  Ющ, конечно, хочет загнать Янука играть на своем поле (по честному).
  И если не согласятся, то конечно у Юща будет повод показывать на Януковича пальцем и говорить - вот, кто не хочет честных выборов!

  Но только ж кто на это согласится?!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.07 | СЕМЕН

   Це просто смішно.

   Заєць просить вовка не їсти м'яса.


   :))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua