МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокуратура програла ще одну битву Тимошенко (MOD) (/)

07/07/2004 | Shooter
ГЕНПРОКУРАТУРА ПРОГРАЛА ЩЕ ОДНУ БИТВУ ТИМОШЕНКО

www.ПРАВДА.com.ua, 7.07.2004, 13:42

7 липня Верховна Рада України повернула Генеральному прокурору подання щодо зняття депутатської недоторканності з Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

В повідомленні відзначається, що чотири профільних комітети Верховної Ради (комітет з питань правової політики, комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, комітет з питань регламенту) своїми рішеннями однозначно кваліфікували подання щодо Тимошенко "як виконання політичного замовлення з метою дискредитації лідера фракції БЮТ".

За висновками комітетів, подання "не містить жодних доказів провини Тимошенко та є безпрецедентно безграмотним і абсурдним з правової точки зору документом", зауважує прес-служба.

Зокрема, депутати прийшли до висновку, що подання свідчить "про наявність у діях посадових осіб Генеральної прокуратури ознак злочину, передбаченого ст. 372 КК України – притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності зі штучно створеними доказами обвинувачення".

Як відомо, генпрокуратура порушила кримінальну справу за заявою начебто помічника Юлії Тимошенко Боровка про погрози йому з боку лідера БЮТ та спробу дати хабара суддям за звільнення з-під арешту співробітників ЄЕСУ.

Це вже п'яте подання на Тимошенко, яке парламент повертає в Генпрокуратуру

Українська правда
Йес!!!!!!!!

Тупорилий віця-крізісний в черговий раз відпочиває.

Окрім того, виглядає, - папік таки дійсно на ісходє. Що каже - більшість бандюків, окрім абрєзаних та данєцких, - на ізмєнє. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua