МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Батьківщина” оприлюднила технологію фальсифікації виборів.

07/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На прес-конференції, яка щойно закінчилася у Києві в приміщенні УНАН, народний депутат від фрації БЮТ Олександр Турчинов поінформував журналістів про способи, якими влада має намір здійснити фальсифікацію виборів. Він оприлюднив відповідну партії “Батьківщина”під назвою “Влада готова до фальсифікації виборів. Фальсифікаційна стратегія влади грунтується на новому виборчому законі, який забороняє громадським організаціям делегувати своїх членів у дільничні виборчі комісії. На президентських виборах цього року члени дільничних комісій будуть делегуватися лише від штабів кандидатів у президенти.

Турчинов заявив що влада спеціально висуває велику кількість так званих “технологічних” кандидатів які не мають за мету ані перемагати на виборах ані проводити агітацію. Основне їх завдання -сформувати переважаючу кількість членів в дільничних комісіях. Таким чином в цих комісіях можна буде протягувати найбезглуздіші і протизаконні рішення, оскільки рішення комісій приймаються голосуванням.

Паралельно влада має намір організовувати фальшиві соціологічні опити та екзіт-пули для підтвердження “істинності” результатів, досягнутих масовими махінаціями в дільничних комісіях.
Як заявив Турчинов ,” влада хоче скористатися старим рецептом Сталіна – не важливо хто голосує, важливо хто рахує”. Він закликав опозицію проводити свої незалежні соціологічні дослідженні та екзіт –пули.

Відповіді

 • 2004.07.08 | KE

  все верно, но помешать невозможно (-)

 • 2004.07.08 | Franko

  Екзіт-ПОЛЛИ, exit-POLLS, poll - анг.опитування (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.08 | Коректор

   Re: Екзіт-ПОЛЛИ, exit-POLLS, poll - анг.опитування (-)

   Запустив Лінгво. Декілька разів прослухав, як вимовляєсться слово poll. Розібрати, чи там "поул", чи "пеул", чи "пул", як на мене, майже неможливо, тому не бачу, з чого тут сперечатися.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.08 | Franko

    Йдеться не про те, як вимовляється, а про те, як пишеться (-)

  • 2004.07.08 | SpokusXalepniy

   Обезьянам подали в клетку иностранный термин. Обезьяны его...

   ... схавали моментально, как банан.
   И вот это НАРОДНАЯ, блять, ПАРТИЯ!!! Вот так она разговаривает с пересiчним! А що там у вас в радгоспi виявив exit pools? Ну, разве не суки!? (Гив ми плиз prikurit' )
   От цивилизованных выборов народу достался пока только термин - экзит пол. Причем, как сам термин, так и то, что он означает ещё непригодно для Украины.
   Во-первых, на Западе этот опрос проголосовавших проводят специалисты (pollsters), которым доверяют ВСЕ - и пресса, и ТВ, и правительство, и кандидаты... Наоборот, в Украине всё с точностью до наоборот. Опрос проводят все, кому не лень, а доверия - ноль.
   Во-вторых, на Западе проголосовавшему в голову не придёт опасаться вопроса "за кого?" на выходе из избирательного участка. В Украине же опасение за ответ - это первое чувство. Поэтому результаты искажены уже изначально, а потом к ним могут добавиться искажения "непредвзятых" опитувачей. (Человек в штатском: "Это правда, что вы проголосовали за Тимошенко?") :)) Перебiльшою трохи, але ж...

   Но всё же вернёмся к языковому началу.
   Зачем вообще нужно это заимствование, если есть вполне приемлемые: "опрос на выходе [из участка]", или "опрос проголосовавших"?
   Ответ: показать себя умненьким перед народом. К нам не подходи с нарушениями. Не видишь, что ли, деревенщина! У нас репрезентативная выборка по exit polls. ("Фима Собак знала одно такое слово!!!... Гомосексуализм").

   P.S.
   Слово poll в английском имеет больше двух ДЕСЯТКОВ значений. Соответственно - и переводов. Для данного случая наиболее приемлемый - подсчёт голосов
   Произношение чуть варьируется в зависимости от того, что это слово означает. В нашем случае произносится как п-о-о-л (с ударением на первое "о" и очень слабым звуком "л").

   P.P.S.
   Суржик им не нравится, сукам. Им polls подавай. Борцы, бля, за мову!
 • 2004.07.08 | Раціо

  Який йолоп придумав слово екзит-пул? І чого ви його вживаєте?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.08 | Сергій

  Re: “Батьківщина” оприлюднила технологію фальсифікації виборів.

  Оце дійсно схоже на правду -
  така технологія може забезпечити януковичам псевдоперемогу...
  нажаль.
 • 2004.07.08 | Українець, громадянин України

  доповнення

  Турчинов: розроблена Медведчуком стратегія фальсифікації виборів вже діє

  www.ПРАВДА.com.ua, 8.07.2004, 14:07

  Адміністрацією президента розроблено масштабний сценарій фальсифікації президентських виборів 2004 року в Україні.

  Про це у четвер заявив журналістам перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

  За його словами, створеним в АП оперативним штабом, який очолює безпосередньо Віктор Медведчук, розроблено стратегію такої фальсифікації. Штабу підпорядковано спеціальні оперативні підрозділи МВС, СБУ та ГПУ, а також персонально Медведчуком формуються оперативні адміністративні штаби в усіх регіонах з опорним групами, закріпленими за кожною виборчою дільницею.

  Адміністративно-фінансова підтримка спецоперацій (добір фігурантів справ, підкуп, залякування, або звільнення місцевих чиновників та силовиків, що не бажають брати участі в операції) нібито здійснюється через облдержадміністрації.

  Початковим моментом плану фальсифікації, який уже можна спостерігати, є, на переконання Турчинова, "висування технічних кандидатів у президенти", якими є "нікому невідомі люди – навіть не аутсайдери української політики, а просто прізвища".

  Депутат підкреслив, що внесення застави та збирання підписів на підтримку таких "технічних" кандитатів вимагатиме від влади задіяння значних фінансових ресурів, тому що "збирати підписи під Ющенка або Тимошенко не є проблемою, а під Івана Івановича – це можна тільки за кошти".

  Робиться це, переконаний Турчинов, "щоб отримати переважну більшість представників у виборчих комісіях всіх рівнів".

  Крім того, за інформацією Турчинова, для всіх дільниць, де планують проводити фальсифікацію, виготовлять інший комплект виборчих бюлетенів з відмітками, що відповідають даним фіктивних протоколів.

  Після закінчення підрахунку голосів і закриття дільниць представниками силових структур, що відповідають за збереження матеріалів виборів, буде проведена підміна всього пакету бюлетенів і необхідної документації. Підписи членів комісій від опозиції професійно підроблять. На кожному фальсифікаті стоятиме справжній штамп.

  Саме ці протоколи, вважає Турчинов, будуть направлені в ЦВК, а справжні протоколи буде знищено дорогою між виборчою дільницею та окружною комісією. Забезпечення такої підміни покладено на СБУ, вважає Турчинов.

  В той же час, на переконання заступника Юлії Тимошенко, в день голосування підконтрольні члени комісій, тобто більшість їх складу, відмовляться, всупереч закону, підписувати копії протоколів для спостерігачів від опозиції, які могли б служити доказом фальсифікації.

  Саме на підставі фальшивих протоколів, підтверджених фальшивими ж бюлетенями, ЦВК оголосить результати на користь кандидата від влади, вважає Турчинов.

  Турчинов не вважає названий варіант фальсифікації остаточним і припускає, що після оприлюднення в нього будуть вноситися зміни. Разом з тим депутат наголошує, що "показав схему, яка на вищому рівні узгоджена". Ця ж схема, на його переконання, реалізовувалася і в Мукачевому.

  Турчинов переконаний, що "ця схема готувалася саме під висування Леоніда Даниловича Кучми", але може бути застосована під будь-якого кандидата від влади. Як зауважив заступник голови БЮТ, "з"їзд соціал-демократів об"єднаних, який перенесений, також пов"язаний з тим, що вони до останнього намагаються переконати Леоніда Даниловича ризикнути".

  Народний депутат також не виключає, що ЗМІ, які об"єктивно висвітлюють хід виборчої кампанії, "можливо, навіть не доживуть до завершення виборчої кампанії".
  Серед таких кандидатів на знищення Турчинов назвав телевізійний "5-й канал", а також газети “Україна молода”, “Вечірні вісті”, інтернет-видання “Українська правда”, “Главред”, “Обком”.

  За його словами, продовжуватимуться такі акції, як "компрометація опозиційних діячів, фабрикація кримінальних справ", фальсифікація поточних досліджень громадської думки стосовно кандидата від влади і його конкурентів.

  "Запорукою (перемоги) може бути тільки одне – до ЦВК повинні потрапити справжні протоколи", - підкресли в Турчинов.

  На думку Турчинова, така масштабна схема фальсифікації може бути задіяна тільки один раз. А оскільки "переконати, що Янукович має 51% (підтримки) – це неможливо", скоріше за все її реалізація розрахована на другий тур.

  З іншого боку, на думку Турчинова, не можна виключати визнання виборів недійсними, а також ні зняття опозиційного кандидата з реєстрації, "ні його фізичного знищення".

  "Українська правда"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.08 | S.D.

   Re: доповнення

   > Робиться це, переконаний Турчинов, "щоб отримати переважну більшість представників у виборчих комісіях всіх рівнів".
   И что, нет противодействия?

   > для всіх дільниць, де планують проводити фальсифікацію, виготовлять інший комплект виборчих бюлетенів з відмітками, що відповідають даним фіктивних протоколів.
   тридцать миллионов бюллетеней? ОГО! А не запарятся?

   > Підписи членів комісій від опозиції професійно підроблять.
   Это уж совсем фантастика.

   > В той же час, на переконання заступника Юлії Тимошенко, в день голосування підконтрольні члени комісій, тобто більшість їх складу, відмовляться, всупереч закону, підписувати копії протоколів для спостерігачів від опозиції, які могли б служити доказом фальсифікації.
   Это повод для признания выборов на участке / в округе недействительными. И как быть с экземплярами членов комисии и заверенные копии у наблюдателей? Ими займутся бригады карманников?

   > Ця ж схема, на його переконання, реалізовувалася і в Мукачевому.
   Категорически не согласен, иначе зачем было воровать бюллетени?

   > На думку Турчинова, така масштабна схема фальсифікації може бути задіяна тільки один раз.
   Вот это может быть.

   Надо активнее использовать законные возможности противодействия: фото- и видеосьемка процесса пересчета и оглашения итогов наблюдателями, право пересчета бюллетеней любым членом комиссии, - и будет всем щасте. Правда, в комиссиях должны присутствовать люди подготовленные...
  • 2004.07.08 | vujko

   протидія

   Бланки протоколів виготовити на папері з помітними індивідуальними для кожного аркушу варіаціями. Наприклад: добавити волокнисту субстанцію, як у деяких банкнотах. Внаслідок цього підібрати два ідентичні бланки стане майже неможливо. Фіксувати кожен протокол на фото/відео разом з членами комісії.

   Українець, громадянин України пише:
   > Після закінчення підрахунку голосів і закриття дільниць представниками силових структур, що відповідають за збереження матеріалів виборів, буде проведена підміна всього пакету бюлетенів і необхідної документації. Підписи членів комісій від опозиції професійно підроблять. На кожному фальсифікаті стоятиме справжній штамп.
   > Саме ці протоколи, вважає Турчинов, будуть направлені в ЦВК, а справжні протоколи буде знищено дорогою між виборчою дільницею та окружною комісією. Забезпечення такої підміни покладено на СБУ, вважає Турчинов.
 • 2004.07.08 | Хвізик

  Re: “Батьківщина” оприлюднила технологію фальсифікації виборів.

  А звідки таке переконання, що усі псевдо-кандидати підкоряться бажанню Ведмедя? Треба опозиції теж мати своїх людей у иому кодлі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua