МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримська “ПОРА!” висловила солідарність з сумськими студентами

07/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Громадянська кампанія “ПОРА!” організувала на південному березі Криму акції солідарності з сумськими студентами, які протестують проти об’єднання трьох вузів міста в єдиний Сумський національний університет та призначення його ректором Олександра Царенка, народного депутата України від фракції СДПУ (о).

В Алушті були роздані листівки по місту, в Алупці листівки роздавалися організованою групою людей, які роз’яснювали мешканцям міста та відпочиваючим суть проблеми, а найбільша акція відбулась в Ялті. Там активісти кампанії “ПОРА!” влаштували на площі Леніна мітинг, обклеївши її листівками та роздаючи ці листівки перехожим й відпочиваючим. Потім акція перемістилася до Ялтинської міськради, а частина активістів пішла роздавати листівки по кабінетах чиновників. Після цього відбулася хода по Набережній, яка супроводжувалась скандуванням гасел на підтримку сумських студентів та роздачею листівок.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000196.html#more

Відповіді

 • 2004.07.08 | Горицвіт

  Про Суми і донесення інформації

  Недавно я розказував про ті події кільком викладачам і студентам університету ім. Шевченка. Розказував з тих уривків інформації, які прочитав на Майдані і запам'ятав. Результат: не зміг нікого переконати, що це щось погане, проти чого треба аж так боротися. Подумав, що якби розповідали безпосередньо зачеплені учасники (студенти і викладачі з Сум), то враження було б зовсім інше.

  Тому ідея така: було б добре, щоб люди з Сум ходили по університетах і все самі розказували. Правда, зараз студенти роз'їхалися, але є викладачі, вступники і батьки вступників.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.09 | Михайло Свистович

   Ідея хороша і правильна.

   Горицвіт пише:
   > Недавно я розказував про ті події кільком викладачам і студентам університету ім. Шевченка. Розказував з тих уривків інформації, які прочитав на Майдані і запам'ятав. Результат: не зміг нікого переконати, що це щось погане, проти чого треба аж так боротися.

   А якою інфою ти користувався? Ось тут http://maidan.org.ua/static/mai/1089067017.html, наприклад, все викладено досить логічно й послідовно.

   >
   > Тому ідея така: було б добре, щоб люди з Сум ходили по університетах і все самі розказували. Правда, зараз студенти роз'їхалися, але є викладачі, вступники і батьки вступників.

   Тоді цікавить механізм. Як ходити? По кабінетавх і говорити з кожним індивідуально? Чи на кафедри заходити і просити "Вислухайте нас"? Як там з ппропускною системою, бо, коли я вчився, вхід до всіх вузів був вільний.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.10 | Горицвіт

    Re: Ідея хороша і правильна.

    Михайло Свистович пише:
    > Горицвіт пише:
    > > Недавно я розказував про ті події кільком викладачам і студентам університету ім. Шевченка. Розказував з тих уривків інформації, які прочитав на Майдані і запам'ятав. Результат: не зміг нікого переконати, що це щось погане, проти чого треба аж так боротися.
    >
    > А якою інфою ти користувався? Ось тут http://maidan.org.ua/static/mai/1089067017.html, наприклад, все викладено досить логічно й послідовно.


    Не пам'ятаю, чи я вже це тоді читав. Все одно цього недостатньо. Ну "не порадились", і що. Якщо нікого не виганяють, то в чому проблема. До речі, мені розказували, що, навпаки, аграрний університет там вважається потужним.    >
    > >
    > > Тому ідея така: було б добре, щоб люди з Сум ходили по університетах і все самі розказували. Правда, зараз студенти роз'їхалися, але є викладачі, вступники і батьки вступників.
    >
    > Тоді цікавить механізм. Як ходити?


    Не знаю. В тебе ж великий досвід "ходіння". А я взагалі ніде не проводив масової агітації.


    > По кабінетавх і говорити з кожним індивідуально? Чи на кафедри заходити і просити "Вислухайте нас"?


    Може й так. Ще натовпи батьків снують, чекають результатів екзаменів. Ще є гуртожитки. В університеті вступні екзамени, здається, до 15 числа.


    > Як там з ппропускною системою, бо, коли я вчився, вхід до всіх вузів був вільний.


    По-різному.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.10 | Михайло Свистович

     Re: Ідея хороша і правильна.

     Горицвіт пише:
     >
     > Не пам'ятаю, чи я вже це тоді читав. Все одно цього недостатньо. Ну "не порадились", і що. Якщо нікого не виганяють, то в чому проблема.

     В тому, що, по-перше, виганяють, по-друге, ще виженуть.

     >
     > До речі, мені розказували, що, навпаки, аграрний університет там вважається потужним.

     Він гарний (зовні), але не потужний. Бо я там був і чув, і бачив.

     >
     > Не знаю. В тебе ж великий досвід "ходіння".

     Такого ходіння не великий


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua