МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україні відмовлено у статусі держави з ринковою економікою

07/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє агентство Франс-Прес с Гааги, Україна не здобула статус країни з ринковою економікою внаслідок самміта Україна-ЄС, що завершився в четвер. Сторони переговорів не домовилися щодо плану дій, проте домовились, що “переговори триватимуть надалі”, - заявив голандський прем’єр-міністр Ян Петер Белкененде. Нідерланди головують у ЄС до кінця 2004 року.

На думку західних експертів, основними перешкодами для набуття статусу держави з ринковою економікою є незавершеність соціальних та економічних реформ, а також проблеми з громадянськими правами.

Київ домагається статусу держави з ринковою економікою, бо без нього неможливо вступити до Світової Організації торгівлі, чого не перший рік домагається український уряд.

На переговорах були присутні дев'ять українських міністрів, а також голова Єврокомісї Романо Проді, комісар ЄС по зовнішніх відносинах Кріс Паттен та відповідальний за політику безпеки Хав"єр Солана.

Попередній самміт Україна-ЄС відбувся в жовтні 2003 в Криму.

http://imi.org.ua/?read=4144:1

Відповіді

 • 2004.07.08 | Englishman

  Відрижка з продажу Криворіжсталі, серед іншого?

  Отаке вітаннячко з Європи. І "зрадники" Семена тут ні до чого, влада знала, на що йшла.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.08 | Shooter

   Криворіжсталь - то тільки вершки

   Бандюки при кориті і бидло при владі весь постсовіцький період нахаляву між собою дєрібанили народне господарство України (загальнонародну власність). Вгробивши при цьому його за 5-7 років БІЛЬШЕ, НІЖ В ДВА РАЗИ. Доречі, "світовий рекорд" :(

   Тому гнати потрібно цих, м'яко кажучи, "цинічних, хитрих, зрадливих і злодійкуватих людей біля державного керма". В три шиї і поганою мітлою - на краще ставлення вони не заслужили.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua