МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонс: Етно-Фестиваль “Країна мрій”

07/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Фестиваль проходитиме в Києві 10-11 липня (субота-неділя) з 14-ї до 22-ї години на території Печерського ландшафтного парку "Співоче поле" у вигляді музичного фольклорного дійства - святкового народного гуляння - ярмарку. Музична програма включає в себе живі виступи автентичних, фольклорних та сучасних гуртів, що працюють в етнічному стилі, з України, Фінляндії, Шотландії, Литви, Польщі, Чехії, Білорусі, Литви, Молдови, Росії.

Презентуватимуться автентичні та відтворенні в професійному виконанні народні пісні, обряди, інструментальні композиції, танці. На вечірній сцені виступлять відомі музиканти та гурти (Олег Скрипка - етнічна програма, спеціально підготована на фестиваль; Ніна Матвієнко, "Мандри", "Палац" (Білорусь), "Здоб ши Здуб" (Молдова), Енвер Ізмайлов (Крим), "Карпатіянs" (м.Київ), "Cankisou" (Чехія), "Spontaani Vire" (Фінляндія)), що презентують різні етнічні напрямки в сучасній музичній культурі: етно-джаз, етно-рок, сучасний романс та інші. Вдень працюватиме дитячий фольк-майданчик, майстерня танців, кобзарсько-лірницька сцена та алея майстрів.

Ініціатор фестивалю: співак з рок-гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка.

Організатори фестивалю:
Оргкомітет фестивалю "Країна мрій", Громадська організація "Арт Екзистенція", Всеукраїнська Асоціація Молодих Дослідників Фольклору, Головне управління КМДА з питань внутрішньої політики, Київський Міський Центр Народної Творчості, Український Центр народного мистецтва "Музей Івана Гончара".

За участі Британської Ради, Чеського Центру, Посольства Фінляндії в Україні.

Детальніше про ідею фестивалю читайте на сайті "Країна мрій"

Відповіді

 • 2004.07.09 | Оргкомітет

  ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ

  Потрібні люди для торгівлі напоями в торгових наметах під час роботи фестивалю.

  Робота оплачується.

  ДЗВОНИТИ НА ТЕЛЕФОН 8-050-330-7910, Тетяні
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.09 | Оргкомітет

   Re: ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ

   Оргкомітет пише:
   > Потрібні люди для торгівлі напоями в торгових наметах під час роботи фестивалю.
   >
   > Робота оплачується.
   >
   > ДЗВОНИТИ НА ТЕЛЕФОН 8-050-330-7910, Тетяні

   Можете просто прийти в суботу на 10.00 , вас чекатимуть біля входу на Співоче поле ( територія музею Великої Вітчизняної війни) біля палатки з написом "Печерський район"

   Добиратися : метро "Арсенальна, далі тролейбусом в напрямку печерської лаври
 • 2004.07.18 | Богдан Гдаль

  на офіційному сайті відкрито форум

  Ласкаво просимо!
  http://www.krainamriy.com/forum/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".