МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна разом з колишніми радянськими республіками критикує ОБСЄ

07/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Дав'ять колишніх радянських республік випустили заяву, в якій звинувачують ОБСЄ (Організацію з безпеки і співробітництва в Європі), що та втручається в їх внутрішні справи і не поважає суверенітет.

Діяльність ОБСЄ полягає, зокрема, в спостереженні за дотриманням демократичних норм на виборах. Спостерігачі критикували владу цих країн за численні порушення.

В заяві, зокрема, говориться, що місії ОБСЄ замість того, щоб допомагати владі країни, фокусуються виключно на моніторингу прав людини і демократичних інституцій. Така діяльність є втручанням у внутрішні справи і порушенням суверенітету, йдеться в заяві, яку підписали Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Україна і Узбекистан.

Європейський Союз випустив заяву, в якій виражається "серйозне занепокоєння" деякими положеннями заяви колишніх радянських республік.

Про це повідомляє агенство Reuters. Майдан-Інформу поки що не попадались повні тексти згаданих заяв.

Відповіді

 • 2004.07.09 | Василь Гулeй

  Re: Україна разом з колишніми радянськими республіками критикує ОБСЄ

  Для цікавих щe додам інфу яка з нeвідомих причин була трошки затасована: парламeнтс`ка ассамблeя ради європи (тієї самої, в рамках якої, наприклад, створeно європeйс`кий суд з прав людини) винesla рeзолюцію http://assembly.coe.int/Main.asp?link=http%3A%2F%2Fassembly.coe.int%2Fdocuments%2Fadoptedtext%2Fta04%2Feres1364.htm , u yakij засуджуваla і мукачeво/одeса, і конституційну рeфому, і адмінрeсурс взагалі; найбіл`ш цікавими є прикінцeві положeння - в них йдeт`ся про виключeння україни з ради європи в разі нeдотримання цих рeкомeндацій.

  там, до рeчі, висловлюється позиція ПАРЕ щодо критики з боку адміністрації прeзидeнта (я відомо, васил` базів сказав, що ПАРЕ лізe у внутрішні справи ураїни. цeй васил` базів, я вам скажу, вапщe ініeріeсний мужик - свою адміністраіцю він називає виключно "храмом дeржавності", алe цe так, ліричний виступ): захотіли бути члeнами? погодилися на підписання відповідних одкумeнтів? от і мовчіт`.
 • 2004.07.09 | Navigator

  Говорит и показывает Москва. Работают все радиостанции

  ЕЭП-а:
  Мы, выбранные в результате спецопераций президенты братских стран и все прогрессивное человечество в лице отставных генералов на госслужбе с глубоким возмущением заявляем:
  "Мы, отцы народов, Евроконституцию не читали, но с болью и возмущением клеймим наглые выходки международной реакции, требующей осуществления на священных коммуно-православных просторах Третьего Рима фальшивых буржуазных ценностей"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.09 | SpokusXalepniy

   Какую такую Евроконституцию?

   Navigator пише:
   > "Мы, отцы народов, Евроконституцию не читали, но с болью и возмущением клеймим наглые выходки международной реакции, требующей осуществления на священных коммуно-православных просторах Третьего Рима фальшивых буржуазных ценностей"

   Они и свою собственную конституцию не читали! А если и читали,... то мало ли что они когда-то читали.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.09 | Navigator

    Re: Они и свою собственную конституцию не читали! А если и читал

    Не тільки читали, а й писали.
    Не тільки писали, а й ПЕРЕПИСУВАЛИ.
    Для приколу типа.
    Щоб бути як люди.
    З бабаками, кишеньковим прокурором і законом.
 • 2004.07.09 | Dworkin

  Важная ремарка: Подписано в Москве под дудку Путина (-)

 • 2004.07.09 | Vadym Gladchuk

  Re: Україна разом з колишніми радянськими республіками критикує ОБСЄ

  ця сумна для демократії новина варта першої сторінки


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua