МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко оприлюднює положення своєї Програми

07/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Віктор Ющенко першим із кандидатів у президенти оприлюднює свою програму – «План дій Віктора Ющенка «Десять кроків назустріч людям».

«Як економіст за фахом, маючи досвід роботи на посадах Голови Національного банку і Прем’єр-міністра України, як лідер найбільшої парламентської фракції» Ющенко знає, як зробити Україну «справедливою і заможною європейською державою, де кожна людина може реалізувати свої можливості, не шукаючи кращої долі за кордоном». Він бачить Україну державою, «в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, «по закону Божеському і людському». Саме таку державу, на думку Ющенка, «шануватимуть і цінуватимуть її власні громадяни, до неї з повагою ставитимуться у світі».

Після перемоги на президентських виборах Ющенко зобов’язується «перед народом України» виконати конкретний план дій із десяти пунктів. Ющенко обіцяє створити за п’ять років п’ять мільйонів робочих місць, забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм, збільшити бюджет через розширення податкової бази та зменшення податків. Він гарантує, що змусить владу працювати для людей і поведе рішучу боротьбу з корупцією.

Окрему увагу в Програмі приділяється питанням безпеки людини, захисту сімейних цінностей та вихованню поваги до батьків – варто зазначити, що перед висуванням у Президенти Віктор Ющенко попросив на те благословення у своєї 85-річної мами Варвари Тимофіївни, яку, за давнім українським звичаєм, називає на «Ви».

Один із пунктів програми Ющенка присвячено розвитку українського села, для відродження якого він чимало встиг зробити за півтора роки свого прем’єрства, і люди це добре пам’ятають.

«Я йду на вибори, – звертається Віктор Ющенко до співгромадян, – щоби подолати в Україні бідність і безробіття, забезпечити високі стандарти життя для простих людей. Я знаю, які проблеми хвилюють кожного громадянина України. Я знаю, як ці проблеми вирішувати – і я вмію їх вирішувати. Всі мої дії на посаді Президента будуть законними, прозорими і зрозумілими. Мої дії будуть рішучими, послідовними і ефективними. Вже з наступного року ми всі відчуємо, що живемо в зовсім іншій державі – яка дбає про всіх громадян, а не лише про чиновників і олігархів.

Тим, хто мене підтримає на виборах, і тим, хто цього не зробить, гарантую: я стоятиму на сторожі прав кожного з вас. В Україні буде зручно і затишно всім і кожному – в цьому я вбачаю свій головний обов’язок. Говорячи словами Івана Франка, «мільйони чекають щасливої зміни». Нас в Україні – 48 мільйонів. Разом ми змінимо життя на краще!»

Відповіді

  • 2004.07.09 | KE

    а где сама программа? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua