МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чутка'37:

07/09/2004 | Жорж
Дуже в тему до теми про новий план фальсифікації.
Начебто по селах почалося збирання компромати на ВСІХ мешканців. Цим займається не зовсім ясно хто - або голови сільрад (?), або - ???.
Взагалі-то, надміру розумна операція. Але можна уявити зразу декілька східних регіонів, де вона може дати ідеальні виборчі результати (багато хто свято вірить, що ТАМ БАЧАТЬ, як і хто голосує).
І що? Опозиції під силу дізнатися, чи так це. Активістів - по селах (давно пора!!!): на вас збирают компромат, але ми вас захистимо, ми знаємо, що робити. Робити те-то й те-то. Бажано, аби щось дійсно було зроблено. Наприклад, здобуто перемогу :)))).

Відповіді

 • 2004.07.09 | Сова

  Re: Чутка'37:

  Що це за горець?
 • 2004.07.09 | АнтиЄвро

  Re: Чутка'37:

  Скидається на маячню. На кого у селі можна зібрати більш менш добротний компрмат "замазані" з головами сільрад, райдержадімністрацій etc. Хто крав помалу, тих посадили - треба ж якось районній міліції за показники боротися. А більшості люду на селі компрмату не боїться - він там циркуляє щодня з одного кінця у кінець у вигляді бабських пліток. Та й взагалі селяни до нинішньої влади ставляться все більш вороже. навожу реальний приклад з історії одного екс-колгоспу на Вінничині: голова розікрав усе що міг і так для проформи зібрав збори тамтешнього КСП, чи як воно там називається, а селяни, що гроші останні кілька років бачили тільки пор телевізору, та зрідка "пан" давав по 30 грн на Новий рік, візьми та й переобери його. Ну голова в крик, в район, в область, давайте, мовляв, знову збори скличемо. "Давай, кажуть селяни, тільки ми вже цього разу прийдемо з вілами." Селянського барона тут же й попустило.
  Так що компромат, томіська забава, у голови сільради для цього жодних ресурсів для масовго збору компромату, окрім як місцеві пліткарі немає. Тут інше насторожує, я вже неодноразово чув від селян таку ірраціональну чутку, яку переказють одне одному вже кілька років поспіль: мовляв, МОЖНОВЛАДЦІ ЗЕМЛЮ АМЕРИКАНЦЯМ ПРОДАДУТЬ, оце ж лишенкьо. От як би влада з цього не скористалася і не посилювали цю чутку тим, що їхні паї порозпродує заокенаським містерам ніхто іной, як головний агент ЦРУ в Україні - Віктор Ющенко. То Ющу тре продовжити ходіння в народ і пояснювати, що він нічого розпродувати не збирається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.09 | Жорж (Горянин)

   вся Україна скидається на маячню

   Це дійсно лише чутка. І додати тут мені нічого. У тому й був би цинус, аби її перевірити. Хіба не здійснювалися й абсурдніші задуми?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.09 | Альтима

    Re: не скидається на маячню

    Село - самый бедный сектор страны, и народ, чтобы выжить, делает разные странные вещи.
    Кто подпольно гонит самогон.
    Кто ездит на заработки в другие страны и не декларирует там никаких доходов.
    Кто торгует чем продается на базаре, и его можно просто напугать.

    Идея реально выполнима при наличии в селе одного послушного работника милиции, одного послушного бандита и одного послушного налоговика.

    Хотя бы потому, что у людей нет надежной опоры - возможности заняться чем-то другим.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua