МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про абрєзане бидло

07/11/2004 | Shooter
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/july/10/1.shtml

Після перерви було ще декілька виступів. Але один з них заслуговує на особливу увагу своєю прецедентністю. Його автором була делегатка від Закарпатського Мукачевого пані Ільотьо. Вона розповіла, що насправді і в її партії є декілька достойників, які гідні стати главою держави.

– Ось хоча б Леонід Макарович. Це ж перший президент України, не просто жива легенда , а частина історії! Це – історична особистість!

(доброзичливий гул)

– Або Віктор Володимирович? Якби він був кандидатом? (вигуки "браво!", оплески)

– (репліка Медведчука ) Это как в анекдоте, сейчас не об этом (сміх)

– Ну коли вже таке ваше рішення (про Януковича), то ми його звичайно підтримаємо. Але ви пригадайте, як на одному зі з'їздів ви нам показували фільм "Гладіатор". Там Юлій Цезар звертається до головного героя і питає: "Я стільки років провів у походах. Я зібрав стільки земель. Навіщо все це?". А той йому відповідає "Для Риму!"

От так, за словами пані Ільотьо, і Віктор Медведчук як той Цезар дбає про Україну, про свій Рим. "Все, що робить Медведчук – для України".

Третім достойником у версії закарпатської (о)краси виявився Григорій Суркіс – той, що дбає про український футбол. "Динамо" – це ж візитка України. А Суркіса знає увесь світ.

Правда, у України є ще одна візитівка, за якою нас тепер знає світ – Мукачеве. Його пані Ільотьо теж не забула. Досвід Мукачевого треба розповсюджувати.

За її словами, Мукачеве – це найскандальніший варіант проведення виборів "Нашою Україною". Бідна жінка ніколи не бачила, стільки депутатських значків – їй здалося, що Верховна Рада переїхала до Мукачевого або почався другий закарпатський потоп, депутатський.

"Але Ющенко зазнав серйозної поразки. Не можна так довго ґвалтувати народ, навіть, якщо ти месія. Вони мені кажуть, що Америка не згідна з результатами виборів. А я кажу, що я теж не згідна з результатами виборів у Америці. То й що?"

Головне, за словами полум'яної мукачівки – "тримати удар". А ще краще "вміти відправити суперника у нокаут", як це вміє робити СДПУ(о). "І "Нашій Україні" ще довго доведеться з нього виходити".

"Наша Україна" – це класичний зразок. Вони забили гол у свої ворота, а до того ще пропустили багато пенальті"

Резюме від пані Ільотьо: "Без фанатизму нема успіху". А як боротися з "бандитизмом і тероризмом" ющенківців, вона може розповісти. Навіть провести тренінги для поширення досвіду по Україні.

І не тільки вона.

Після феноменальної промови Ільотьо Медведчук не стримався і розповів анекдот:

"Зустрічаються два іноземці. один другого питає:
– Ти знаєш місто Київ?
– Ні. А де це?
– 800 кілометрів від Мукачевого".

"Досвід позитивний, треба розповсюджувати", – сказав він, посміхаючись.

Відповіді

 • 2004.07.12 | Василь Гулeй

  Re: Про абрєзане бидло

  "скорee бы автоматы дали...
  автоматы, гранат побольшe, и одну мину..."

  - крилата фраза з фільму "ДМБ".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.12 | SpokusXalepniy

   А чому "одну мiну" ? ( - )Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua