МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Побили заступника головного редактора "Вечірніх Черкас"

07/12/2004 | Vadym Gladchuk
Побили заступника головного редактора "Вечірніх Черкас"

Двоє невідомих побили заступника головного редактора газети "Вечірні Черкаси" Леоніда Туменка. Інцидент стався 10 липня у селі Дубієвка на Черкащині. Про це агенції “Українські Новини” повідомив сам Туменко.

Громадсько-політичну газету "Вечірні Черкаси" видають у Черкасах з 1993 року та розповсюджують на всій території даної області. Газета виходить раз на тиждень, по середах, накладом тиражем 81 тис. примірників.

"Мене побили біля дверей власного будинку", - стверджував Туменко. Він додав, що двоє невідомих напали на нього о десятій вечора, коли він підходив до свого будинку. За його словами, нападники - молоді та високі на зріст. Спочатку збили з ніг ударами кулаків, потім били ногами. У результаті нападу 57-річний Туменко зазнав численних травм обличчя, а також травм грудної клітини та попереку і зараз перебуває на лікарняному. Туменко стверджує, що напад пов'язаний з його професійною діяльністю. Зокрема, незадовго до цього випадку він проводив у селі Дубієвка журналістське розслідування щодо обґрунтованості видачі золотих медалей випускникам. "Я провів журналістське розслідування про видачу золотої медалі в середній школі села Дубієвка, і у мене були всі підстави вважати, що та медаль - "липова". І тому я вважаю, що напад на мене явно замовлений", - сказав він. Туменко звернувся із заявою до міліції Черкащини з вимогою порушити кримінальну справу та знайти нападників.

Українські новиниhttp://imi.org.ua/?read=4174:1


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua