МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович продовжує обдаровувати ЦВК

07/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Кабінет міністрів передав в оперативне управління Центральній виборчій комісії будинок Українського науково-дослідного інституту цукрової промисловості (УкрНДІЦП) загальною площею 7,03 тис. кв. м у Києві (вул. Лютеранська, 20). Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 9 липня.

Таке рішення Кабмін ухвалив на прохання Центрвиборчкому, пишуть Українські Новини.

У липні своїм розпорядженням Кабмін прирівняв зарплату, побутове, медичне, санаторно-курортне, транспортне й інше обслуговування голови Центвиборчкому до рівня забезпечення першого віце-прем'єр-міністра, його заст.голови і секретаря - до віце-прем'єр-міністра, членів комісії - до міністра, а працівників секретаріату комісії - до відповідних категорій працівників секретаріату Кабміну.

Зараз головою Центвиборчкому є Сергій Ківалов.

http://www.glavred.info/?news=113079238

Відповіді

 • 2004.07.14 | DADDY

  Проста думка раптово прийшла в голову

  4 липня під ЦВК хтось з депутатів у своєму виступів сказав, що всі присутні та ще десятки тисяч виборців будуть стояти 31 жовтня увечері під ЦВК і контролюватимуть підрахунки голосів і не дай Боже рахувати невірно!
  Зараз ЦВК на площі Лесі українки - можно зібрати і 100 тисяч, і 200, і 300. А ось на Лютеранській зібрати навіть 5000 неможливо - немає місця.А у той самий час добре підготовлені Беркути, Соколи та інші Бройлери на вузький Лютеранській будуть як риба у воді ( приклад: фільм "300 спартанців").
  DIXI
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.14 | Чучхе

   Цікаво, куди перенесуть тепер НДІ цукропромисловості?

   DADDY пише:
   >( приклад: фільм "300 спартанців").
   > DIXI


   А спартанців, до речі, було 30.

   :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.14 | DADDY

    Re: Це спартаківців -30 :-)))))), а спартанців 300(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua