МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Симоненку не давали агітувати на вотчині Януковича

07/13/2004 | Vadym Gladchuk
Симоненку не давали агітувати на вотчині Януковича

www.ПРАВДА.com.ua, 13.07.2004, 19:47

Лідер Комуністичної партії, кандидат у президенти Петро Симоненко заявляє про перешкоджання влади Донеччини його зустрічам із виборцями.

Про це Симоненко заявив у Маріуполі Донецької області, повідомляє Громадське радіо з посиланням на "Українські новини".

"Я бачу групи, що навмисно працюють", - зазначив Симоненко. За його словами, у селищі Тельманове Донеччини закрили клуб, в якому він планував спілкуватися з людьми. Глава комуністів також констатував, що міліція та держадміністрація Тельманового не надали посиленої охорони на час зустрічей з виборцями.

За даними Симоненка, держадміністрація Єнакієвого розпорядилася провести збори працівників підприємств для заборони участі в зустрічі із лідером комуністів. Її раніше збиралися провести в палаці культури.

Симоненко зазначив, що в разі відмови Єнакіївської адміністрації у спілкуванні з виборцями в запланованому приміщенні він говоритиме з людьми на вулиці. "На вулиці у нас непогано виходить", - запевнив глава КПУ.

Симоненко прибув до Донецької області для зустрічей з виборцями 13-15 липня. У вівторок цей кандидат у президенти відвідав Маріуполь. У середу-четвер він побуває в Донецьку, а також Горлівці, Єнакієвому, Краматорську, Костянтинівці, у селищах Тельманове й Старобешеве.

http://pravda.com.ua/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua