МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

столичний лохотрон для власників собак від КМДА

07/13/2004 | vmo1
Чи доводилось вам сплачувати гроші ЖЕКам за утриманням тварин? Чи замислювались ви чи правомірні ці збори, ким встановлена сума збору, чому деякі ЖЕКи включають їх до комунальних платежів, куди йдуть ці кошти, чому ви зобов’язані зареєструвати за гроші вашу тварину у “Центрі ідентифікації тварин?”
Річ у тому, що славнозвісне Управління ветеринарного забезпечення при Київській Міській Держадміністрації, яким керує Свідерський В.С. і яке зганьбило себе підпорядкованим йому комунальним підприємством “Тварини в місті” (міська шкуродерня), винайшло новий вид здирництва з громадян, створивши “Центр ідентифікації тварин”, який очолила співробітник “Тварин в місті” Світлана Берзіна.
Безумовно у всіх цивілізованих країнах світу власники тварин сплачують збір, збір, а не кошти за міфічні комунальні послуги, які як пояснює директор “Центру ідентифікації тварин” Світлана Берзіна йдуть на послуги двірників, використання води і тепла, та на облік тварин до її “Центру”. Але ж праця двірників вже включена до комунальних платежів за реєстрацію “Центр ідентифікації тварин” отримує чималі гроші. що до води - коти і собаки не приймають душ кожного дня, а як вони використовують тепло - не відомо.
Зробимо простий підрахунок:
Сума отримана ЖЕКам за 1 собаку (у середньому) - 72 грн. за рік; примірна кількість зареєстрованих у Києві собак - 48000; за рік власники тварин сплатили - 3 456 000 грн.
Як ви вважаєте, куди йдуть ці кошти? Може в місті вже збудовано багато майданчиків для вигулу собак? Ні. (Чи є вони взагалі поблизу вашої оселі). Чи може вже побудовано кладовище для тварин? Ні. може власник тварин може отримати хоча б невідкладну ветеринарну допомогу безкоштовно у державній ветеринарній клініці? Ні. Чи може ці кошти витрачають на притулки та стерилізацію безпритульних тварин? Ні.
Отже Управління ветеринарного забезпечення, яке зараз черговий раз реорганізується, займається незаконними поборами, бо ніде, ніяким законом не встановлені суми цих поборів з громадян. Ці суми та положення про їх стягування не затверджені ні Кабінетом Міністрів України, не реєструвалися Міністерством Юстиції України.
Тобто тарифи на комунальні послуги по утриманню тварин є “законними” поки власники тварин безропітно сплачують гроші по рахункам ЖЕКів.
До яких же пір Управління ветеринарного забезпечення, яке по висновках Контрольно-ревізійного Управління м. Києва постійно запускає руку у державну кишеню, буде напряму витягувати гроші і з кишень мешканців м. Києва.
Ось висновки Контрольно-ревізійного управління м. Києва тільки за короткий проміжок часу. За період з 09.09.03 р. по 01.04.04 “Центр ідентифікації тварин” отримав від Управління ветзабезпечення КМДА бюджетних коштів на суми 550,6 тис. грн.; 83,3 тис. грн.; 467,3 тис. грн. Перевірками було встановлено: несвоєчасне оприбуткування на суму 46,4 тис. грн. та 23,0 тис. грн.; кошти у суми 4,2 тис. грн., які надійшли від ЖЕКів до районних бюджетів м. Києва не перераховано. На даний час триває ревізія.
За листопад 2003 р. в Управлінні ветзабезпечення встановлена невідповідність в звітності на суму 14,4 тис. грн. за дев’ять місяців 2003 р. фінансових порушень встановлено на суму 4,8 тис. грн.; за 2002 - 4,4 тис. грн.
На будівництво кладовища для тварин за період 2003-2004 рр. Управління комунального, готельного господарства та туризму КМДА (начальник Шпарик М.М.) отримало 2 млн. грн. Та хіба хтось з мешканців Києва його бачив?
Звертаємось до пана Омельченко О.О. та його заступника Бідного В.Г., якому безпосередньо підпорядковано Управління ветеринарного забезпечення, яким керує Свідерський В.С. з проханням якнайшвидше навести лад та встановити контроль за беззаконними діями “Центру ідентифікації тварин”.

Кияни, власники домашніх тварин

Відповіді

 • 2004.07.14 | Scubo

  А чи можна взнати телефон цієї установи?

  Аби їм подзвонити і все взнати докладно?
 • 2004.07.14 | Тетяна

  Власникам собак від "власниці" дитини (+)

  Шановні власники тварин!
  Цілком підтримую Ваше бажання розібратися з незрозумілими нарахуваннями, але... Коли навесні починає танути сніг, бридко виходити на вулицю, через те, що усі газони, дитячі майданчики, подекуди тротуари закаляні свійськими тваринами.
  Влітку на дитячий майданчик дитину випустити неможливо з цих же причин.
  Розумію, що створення умов для вигулу собак та відрахування з ваших сімейних бюджетів - речі взаємоповїязані, проте не можу збагнути, чому я маю забирати сина від величезного ротвейлера без намордника, що підійшов його обнюхати, а хазяїн собаки десь за 100 метрів з кимось зупинився побалакати. Існують же якісь норми стосовно утримання тварин, то ж будь ласка, дотримуйтесь їх, а питання з оплатою треба вирішувати саме в КМДА або в ЖЕКу. Можливо, ЖЕК просто "забиває" на всі ці розпорядження щодо облаштування майданчиків. Це вони вміють! Та навряд такі питання можна конструктивно вирішити на форумі. Навіть на Майдані.:hello:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua