МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонс: Прес-конференція сумських студентів в Києві

07/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Третій місяць в місті Суми триває боротьба студентів проти об’єднання трьох місцевих вузів – Сумського державного, педагогічного та аграрного в єдиний – Сумський національний університет (згідно Указу Президента України №453 та розпорядження Кабінету Міністрів №402-р). Вони пікетували Верховну Раду, Кабінет міністрів, а з 28 червня розбили наметове містечко в центрі Сум. Зараз в ньому живуть близько 50 студентів, їх батьків, викладачів. Туди приходять тисячі небайдужих сумчан, заповнюють анкети прихильників. Акції підтримки пройшли в більш як 10 містах України, а також перед українським посольством у Варшаві.

Кажуть, що проблеми не існує.
Кажуть, що в наметовому містечку перебувають не сумські студенти, а “гості” з інших областей.
Кажуть, що нападів на містечко не було.
Кажуть, що незабаром опір згасне.


Представники наметового містечка спеціально прибули до Києва на зустріч з журналістами. Вони хочуть розповісти Вам про те, що відбувається в Сумах. Про те, що не кажуть. Про те, що вони робитимуть далі, коли їхні вимоги в найближчий час не будуть виконані.

Прес-конференція відбудеться в четвер, 15 липня 2004 року об 11 годині в Києві в приміщенні Центру національного відродження (вул. Ярославів Вал, 9, конференц-зал). В ній візьмуть участь студентський ректор Ірина Меркун, студентка Сумського державного університету (СумДУ), лідер руху спротиву; Володимир Чепік, перший студентський проректор СумДУ; професор, завідуючий кафедрою СумДУ Леонід Мельник; Андрій Крамченков, активіст руху опору, студент Сумського державного педагогічного університету та Олександра Веснич, голова інформцентру руху спротиву, студентка СумДУ.

Відповіді

 • 2004.07.14 | "Наша Украина" делает себе рекламу (-)

  Re: Анонс: Прес-конференція сумських студентів в Києві

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.20 | Михайло Свистович

   До чого тут "Наша Україна?"

   Всі наведені у повідомленні прізвища не мають жодного стосунку до НУ. НУ допомагає трохи сумським студентам, але дуже небагато. Ще трохи допомгає СПУ. Однак, з огляду на їхні ресурси, ця допомога мізерна.

   Найбільшу допомогу студенти отримують від кампанії "ПОРА!" (та що http://kuchmizm.info), причому "ПОРА!" не займається при цьому піаром, як це роблять політики. Однак з огляду на ресурси "ПОРИ!" ця допомога поки що у більшості технічно-консультаційна. І тут, якщо порівняти "ПОРУ!" та політичні сили, на думку приходить притча про лепту.

   Що стосується рішень, то студенти приймають їх самі незалежно ні від політиків, ні від "ПОРИ!", які можуть лише висловити поради, але ніяк не вказати студентам, яке має бути рішення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua