МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирослава Гонгадзе: давайте припинимо цей атракціон для розумововідста

07/14/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Мирослава Гонгадзе: Давайте, нарешті, припинимо цей атракціон для розумововідсталих

Останнім часом у справі Гонгадзе з’являються все нові версії підтверджені документально, як, наприклад, у британському виданні “The Independent”, або без жодних доказів, як у газеті «Сегодня». Після стількох років розслідування жодні з варіантів вже не сприймаються, як стовідсотково правдиві. За кожною з оприлюднених версій завжди можна побачити зацікавлених осіб. Такі сумніви кореспондент ІМІ висловив у розмові з дружиною загиблого журналіста Георгія Гонгадзе – Мирославою. Натомість сама Мирослава вважає, що годі висувати версії, справу Гонгадзе вже давно треба передавати до суду:

- Я не бачу на основі яких доказів висловлені припущення газети „Сегодня.” . Будь яка версія, мусить грунтуватись на певних доказах. Не обовязково оприлюднювати джерела інформації але необхідно подати принаймі якісь обгрунтовані підстави на яких ця версія побудована. Газета „Індепендент” це зробила абсолютно професійно. А „Сегодня” це на мою думку просто намагання перевірити реакцію громадськості на подібні версії.

Якби президент Кучма та його найближче оточення справді не були причетні до цього викрадення та вбивства, то злочин би вже давно розкрили. Я не вірю, що за три з половиною роки слідства президент зі всією владою, яка сконценрована у його руках не знайшов людей, які, його підставили, або, як стверджує газета „організували вбивство під плівки, щоб звинуватити Президента”. Давайте, нарешті, припинимо цей атракціон для розумововідсталих.

Повний текст тут

Відповіді

 • 2004.07.14 | Shooter

  А Цвіль в атвєт:

  Цвіль пише книжку про Мельниченка

  www.ПРАВДА.com.ua, 14.07.2004, 11:37

  Колишній консул України в Мюнхені, учасник касетного скандалу Володимир Цвіль працює над книгою про подробиці історії із записами Мельниченка.

  Як зазначив Цвіль у коментарі "Українській правді", його книга "має перевернути Україну".

  Як відомо, Цвіль у 1999-2000 роках входив до оточення Олександра Мороза і організував на його прохання у листопаді 2000 року виїзд з України майора Мельниченко

  Цвіль стверджує, що після від'їзду з України Мельниченко перебував у Чехії, де залишив велику кількість матеріалів.

  За словами Цвіля, серед них є докладна розповідь про прослуховування кабінету президента та роль у цьому Павла Лазаренко, Євгена Марчука, Олександра Мороза та інших.

  Ці зізнання були зроблені Миколою Мельниченко на випадок власної смерті і досі зберігалися в Чехії, стверджує Цвіль.

  "Тепер вони частково будуть оприлюднені. Саме тому я вважаю майора Миколу Мельниченка співавтором майбутньої книги", - сказав він.

  Крім того, Цвіль розповість про особисті зустрічі з українськими політиками і посадовцями під час касетного скандалу.

  "Я мовчав майже чотири роки, спостерігаючи за тим, що відбувається навколо президента Кучми і його колишнього охоронця. Але ніякого позитивного результату ця історія не мала", - зазначив Цвіль.

  "Оприлюднені таємні записи розмов президента не допомогли знайти справжніх замовників вбивства журналіста Гонгадзе. Ніякої користі від касетного скандалу не отримала ні влада, ні опозиція, ні суспільство і держава в цілому", - вважає Цвіль.

  Цвіль підкреслює, що його рішення написати книгу не пов’язане з початком президентської передвиборчої кампанії в Україні, але не виключає, що його книга "допоможе людям зробити правильний вибір 31 жовтня 2004 року".

  "Українська правда"
  Екстремно тішуся на "опус"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua