МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скоро на экранах

07/14/2004 | no13
Не пропустите горячие новости из Харькова! Скоро на ваших голубых экранах в новостях Интера и 1+1 репортажи с митинга в поддержку Януковича в Харькове. Кушнарёв пообещал 100 000 участников. Активная подготовка (пиво, заезжые звезды, разнарядки на количество участников) идёт. Остаётся только вопрос. Как с доходом 6,5 тыс в год можно проспонсировать такое мероприятие? Будет ли учтены эти расходы на митинг в затратах Януковича на выборы? Думаю, это будет хороший повод для снятия Федоровича с регистрации.

Відповіді

 • 2004.07.14 | Jurczyk

  Re: как ЭТО делается в Харькове

  Проїзжаючи вранці через майдан Свободи бачив велику сцену, збудовану перед пам'ятником Леніну (тобто народ має розміщуватись уздовж площі, а не поперек, бо так більше влізе) стоять плакати "Янукович-наш перзидент"
  Проанонсовані учасники: Наташа Корольова, "Іванушкі Інтернешнл" та інші російські попсюки. Учасники вже підзабуті, хто дешевше коштує, бо "Фабрика" чи "Корні" забагато б запросили за виступ :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.14 | Цибуля

   Re: как ЭТО делается в Харькове

   Дармове пиво 1 " попса" це п1дкуп виборця. За це Янукович повинен нести в1дпов1дальн1сть.На Заход1, за таке, з президеських перегон1в зн1мають.А добре б було якби народ нахаляву побавився 1 "запхав" Яника в" жопу".Адже на тих " мероприятиях" народ "бавиться за власн1 грош1,як1 бандюги вкрали у нього .Народ немае на життя,а бандюги мають на "мероприятия".Кучма Ҳ Мудачук Ҳ Янукович наше зло сьогодн1 завтра 1 в майбутьному.Вони бавитимуться за наш рахунох , а ми вмиратимемо в злиднях
 • 2004.07.14 | no13

  Re: Скоро на экранах

  Похоже небесная канцелярия ввиду независимости от харьковского губернатора решила воспрепятствовать сему лжедейству - идёт дождь.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua