МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відповідь Вінського (???) Ющенкові і Тимошенко

07/14/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сірий кардинал Мороза відповів Ющенку і Тимошенко

Соціалістична партія України пропонує опозиційним силам підтримати внесення змін до Конституції та узгодити єдиного кандидата у президенти України від блоку "Наша Україна", КПУ, БЮТта СПУ.

Про це йдеться у коментарі одного з лідерів СПУ Йосипа Вінського у відповідь на звернення лідера "Нашої України" Віктора Ющенка та лідера БЮТ Юлії Тимошенко до голови СПУ Олександра Мороза (М-І: Невже в СанСанича не знайшлося часу відписати друзякам-опозиціонерам?).

Зокрема, у коментарі висловлюється переконання, що для того, аби "реалізувати шанс, який ми ще не втратили на сьогодні, необхідно до 31 жовтня 2004 року внести зміни до Конституції України та не пізніше 1 жовтня кандидатам домовитися про єдину кандидатуру від НУ, КПУ, БЮТ, СПУ на пост президента України".

"Цим кандидатом має бути той, хто набере максимальну кількість голосів та виграє у кандидата від влади", - зазначив Вінський.

Звертаючись до лідерів "Нашої України" та БЮТ, Вінський зазначає: "Не з вини соціалістів трапилося так, що на виборах президента України ми є конкурентами".

При цьому представник СПУ наголошує, що "головними політичними завданнями СПУ є зміна існуючої системи влади з переходом до парламентсько-президентської форми правління та відсторонення від влади представників існуючого режиму".

За його словами, "реалізувати ці завдання можна було б і у 2004 році, шляхом внесення відповідних змін до Конституції України та виступу на виборах президента єдиною провідною політичною силою – "Нашої України", КПУ, БЮТ, СПУ".

"Саме такою була і залишається політична позиція Мороза, яка знайшла повну підтримку в партії, про що свідчать рішення останньої Політради та ХІ з'їзду СПУ", - підкреслює Вінський.

"На превеликий жаль, і Ющенко, і Тимошенко проігнорували нашу пропозицію щодо єдиного кандидата від НУ, КПУ, БЮТ, СПУ та нашу пропозицію щодо підтримки змін до Конституції України, які давали можливість збалансувати владу, убезпечити народ України від авторитаризму в майбутньому", - говориться у коментарі Вінського.

Пояснюючи позицію Соцпартії, він зазначає, що "в умовах, коли вони (БЮТ та "Наша Україна") обрали завідомо програшну стратегію на виборах президента, внаслідок чого президентом України, з фактично необмеженими повноваженнями, може стати представник кланів, у соціалістів не залишилось іншого виходу як самостійно вступити в боротьбу за пост президента"(М-І: і тим самим ще більше підвищити ймовірність перемоги представника кланів).

Нагадаємо, що 8 липня 2004 року Ющенко та Тимошенко звернулися з відкритим листом до Мороза з пропозицією підтримати створену ними демократичну коаліцію "Сила народу", в рамках якої досягнуто домовленості щодо висунення єдиного кандидата на виборах президента України – Ющенка.

www.ПРАВДА.com.ua

Відповіді

 • 2004.07.14 | Правник

  Відлига. Або Мороз скінчився.

  Колись у мене була нав'язлива ідея, котрою я тут на Майдані певний час задовбував ні в чому не винний публікум: спільне звернення Юща та Юлі до Сансанича з пропозицією "Єдиний Ющ від трійки = реформа з імплементацією у 2006 році". Зокрема, я вважав, що за умови такої публічної і відвертої пропозиції Сансаричу відмовитися буде нелегко.

  Санстанич посрамив мої недолугі розрахунки, вкотре продемонструвавши свою відому мудрість - він мужньо не відповів взагалі. А проглаголив оце тільки вустами тов.Вінського і таке (як бачте), що ні в красную армію....

  Як на мене, то у площині розуму та моралі не може бути жодних виправдань політику, котрий декларує себе опозиціонером та патріотом і при цьому зараз не стає на бік Юща. Всі спроби "логічних" пояснень -суть рафіновані бздури, бо наразі йдеться не про особливості розуміння подальшого поступу та розквіту демократії, не про тонкощі удосконалення політсистеми тощо. Йдеться про або/або. Або народ, або банда. Все просто.

  Якщо Мороз цього не розуміє, або розуміє та не робить належного висновку - то теж або/або. Або не дуже розумний (а у це повірити, м'яко кажучи, важко), або не дуже хоче падіння режиму. Не настільки хоче, щоби забити на амбіції і рехвормаційні заморочки.

  Свого часу попід Майданом тинявся такий собі декласований мудило - гвардії служивий троль Кізяк зі своїм "Майдан - проект ФСБ". Якби Мороз був проектом ФСБ, то був би непоганий проект ФСБ.

  Ну, Срамсрамич, нє - то нє. Справа Мороза переноситься до теки "Пєдя Сіманєнкафф".

  Амінь тобі, великий муже
  Великий, славний...та не дуже.
  (Шевченко)

  Ой, Морозе, Морозенку,
  Ти славний кізяче.
  (майже народна)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.14 | Тестер

   Re: Йдеться про або/або.

   > Або народ, або банда. Все просто.

   Це якраз основне і найголовніше.
   Більше і говорити нема про що. Невже не зрозуміло! А так просто! :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | Skeptik

    Re: Йдеться про або/або.

    Тестер пише:
    > > Або народ, або банда. Все просто.
    >
    > Це якраз основне і найголовніше.
    > Більше і говорити нема про що. Невже не зрозуміло! А так просто! :(

    Незрозуміло. Хто народ, а хто банда? Пінчук, Медведчук, Янукович чи Порошенко, Червоненко, Безсмертний?
    Про "жорсткий" відбір соратників ВАЮ переконливо свідчить 2002 рік. Перемога НУ на парламентських ваборах і чим все це скінчилося. Хтось ще пам’ятає скільки з нашоукраїнців під "шаленим тиском влади" кинули все і навипередки помчали у Більшість?
    Кучма, доречі, коли ще тільки балотувався у Президенти теж виглядав як чистий і незайманий (майже) політик. От тільки оточення підкачало і, врешті решт, таки звабило бідолагу...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | Тестер

     Re: Скептику. Строиться . Ми з Правником

     ідем пити пиво, а скептик до Фурманова на політзаняття. ;)
     І ще. Десь тут давали ссилку на те хто чим володіє в Україні.
     По статті в Україні молоді.
     І не треба нам ля-ля. Ми тут всі дууууууууууже добре знаємо "хто іс ху", тролику скептик.

     Скептик писав.
     > Незрозуміло. Хто народ, а хто банда? Пінчук, Медведчук, Янукович чи Порошенко, Червоненко, Безсмертний
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | Скептик

      Тестеру.

      Тестер пише:
      > ...
      > І ще. Десь тут давали ссилку на те хто чим володіє в Україні...

      А ссилки на те, хто чим володітиме після того, як ВАЮ стане Президентом вам не траплялося?
      Між іншим, чому Тестер вирішив, що ми з Фурмановим пива не п’ємо? ;-))
  • 2004.07.14 | Той, хто не ще вірить ВАЮ

   Йой, який жах! Жахіття! Вінський посмів критикувати ВАЮ!

   Якже він паскудник такий червонопузий може таке говорити! Ющенко ж святий! Якже він халамидник міг звинуватити Юща в тому, що він не захотів єдиного кандидата від опозиції!
   На палю Вінського! На палю!На палю!На палю!
   Ганьба!Ганьба!Ганьба!Ганьба!Ганьба!Ганьба!
   Геть!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.14 | Микола

  Що ж. Дуже мудра відповідь.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сірий кардинал Мороза відповів Ющенку і Тимошенко
  >
  > Соціалістична партія України пропонує опозиційним силам підтримати внесення змін до Конституції та узгодити єдиного кандидата у президенти України від блоку "Наша Україна", КПУ, БЮТта СПУ.
  >
  > > www.ПРАВДА.com.ua


  Це вже провокація, розрахавана "на лоха". Чом саме Вінський? А не Мороз і Симоненко? Бо Мороз і Вінський чудово розуміють, що ніякого кандидата від "четвірки" не може бути, бо не може бути. Навіть, якщо Ющенко та Тимошенко проголосують за будь-які зміни до Конституції. Навіть, якщо вони обидва підтримають Мороза. Тому, хоч вранку-стільці, а ввечері-гроші, хоч навпаки, а Сансанич - все одно кандидат в Президенти.
 • 2004.07.15 | Чучхе

  Цікаво, чи вистачить у Мороза-Симоненко мужности

  Цікаво, чи вистачить у Мороза-Симоненко мужности, після того, як вони пролетять шляхом фанери над Парижем із своїми "потенційними 52-ма відсотками" закликати своїх виборців голосувати, хай не "за Ющенка", а хоча б ПРОТИ КУЧМИ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | СоцІнформ

   А для лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

   Чучхе пише:
   > Цікаво, чи вистачить у Мороза-Симоненко мужности, після того, як вони пролетять шляхом фанери над Парижем із своїми "потенційними 52-ма відсотками" закликати своїх виборців голосувати, хай не "за Ющенка", а хоча б ПРОТИ КУЧМИ

   Для лівих великої різниці, що Кучма, що Ющенко-немає. Олігархічний капітал-він і в Африці олігархічний капітал. На Майдані серед прихильників НУ та БЮТ видно як вони ставляться до лівих. Вони тільки хочуть скориститися лівим електоратом для своєї перемоги. А чому ліві повинні голосувати за Ющенка? У нас є і свої кандидати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | Ok

    Re: А для поцаватих лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

    СоцІнформ пише:
    > У нас є і свої кандидати.

    Кандидати, вибачте, КУДИ ?

    І в кого, дозвольте запитати, їх нема ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | СоцІнформ

     Re: А для поцаватих лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

     Ok пише:
     > СоцІнформ пише:
     > > У нас є і свої кандидати.
     >
     > Кандидати, вибачте, КУДИ ?
     >
     > І в кого, дозвольте запитати, їх нема ?

     Якщо ви думаєте, що своїми образами ви собі знаходити нових союзників, то боюся вас розчарувати. Своєю агресівністю ви тільки погіршуєте своє становище.

     А кандидати наші на посаду Президента нічим не гірше вашого. Думаєте інакше-голосуйте. Але і ми будемо голосувати за своїх!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | Ok

      Re: А для поцаватих лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

      СоцІнформ пише:
      > Ok пише:
      > > СоцІнформ пише:
      > Своєю агресівністю ви тільки погіршуєте своє становище.

      Якщо лише своє - потерплю.

      > А кандидати наші на посаду Президента нічим не гірше вашого.

      А їх скіко ?

      > Думаєте інакше-голосуйте.

      Дякую за дозвіл, так і зроблю.

      > Але і ми будемо голосувати за своїх!

      Навіщо ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | СоцІнформ

       Re: А для поцаватих лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

       Ok пише:
       > СоцІнформ пише:
       > > Ok пише:
       > > > СоцІнформ пише:
       > > Своєю агресівністю ви тільки погіршуєте своє становище.
       >
       > Якщо лише своє - потерплю.
       >
       > > А кандидати наші на посаду Президента нічим не гірше вашого.
       >
       > А їх скіко ?
       >
       > > Думаєте інакше-голосуйте.
       >
       > Дякую за дозвіл, так і зроблю.
       >
       > > Але і ми будемо голосувати за своїх!
       >
       > Навіщо ?

       Голосуватимо за своїх, бо ваші праві (Янукович та Ющенко) нам не підходять.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | Ok

        Re: А для поцаватих лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

        СоцІнформ пише:

        > > > Але і ми будемо голосувати за своїх!
        > >
        > > Навіщо ?
        >
        > Голосуватимо за своїх,

        себто лівого Медведведчука ? Так його ж не висували ?

        > бо ваші праві (Янукович та Ющенко) нам не підходять.

        Наші "праві"? Хто зна, я була навіть на "Обкомі", здається читала, що Янукович, виявляється "націоналіст"...

        А до чого вони Вам не не підходять ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Re: А для поцаватих лівих, що Кучма , що Ющенка-олігархи

         Ви не орієнтуєтеся в прізвищах чи так грайливо кокетуєте?
         Я не була на Обкомі і тому не можу сказати , хто більший націоналіст, але я знаю, хто кандидат на посаду Президента від Соцпартії.Це Олександр Мороз. І я знаю, за кого голосуватиму на майбутніх виборах. За Олександра Мороза.
         Чому? Бо він з усіх відомих мені політиків найбільш моральний і найбільш демократичний.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | Ok

          Висувайте свою кандидатуру, і я обіцяю проглосувати за Вас

          бо Ви така (такий ?) чарівна (чарівний?).

          Може Вас це потішить, але нічого не змінить і в цьому власне сенс.

          А щодо прізвищ, що Вам валасне не сподобалось ? ОБКОМ http://obkom.net.ua/read/1644.html Вам переконання читати не дозволяють, чи ще що ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Висувайте свою кандидатуру, і я обіцяю проглосувати за Вас           Ok пише:
           > бо Ви така (такий ?) чарівна (чарівний?).
           >
           > Може Вас це потішить, але нічого не змінить і в цьому власне сенс.
           >
           > А щодо прізвиц, що Вам не валасне сподобалось ? ОБКОМ http://obkom.net.ua/read/1644.html Вам переконання читати не дозволяють, чи ще що ?

           Дякую за посилання. Не читала, бо просто не вистачає часу прочитувати все.
           А те ,про що йдеться у статті, ще раз доказує, наскільки серйозно влада взялася за вибори. Для російськомовних будуть підкидатися теза про походження Януковича з російського Донбасу., для україномовних, про те, що він "майже націоналіст". Ви скажете, що націоналісти і так знають, хто є хто насправді і голосуватимуть лише за Ющенка. Але ви забули про десятки тисяч бюрократів на Західній Україні. Вони бояться втратити свої посади і тому голосуватимуть за Януковича. Але вони водночкас бояться дивитися в очі своїм землякам, тому їм конче потрібна теза, що "Янукович-теж націоналіст".

           А стосовно моєї кандидатури, тоя подумаю :)))
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | Ok

            Re: Висувайте свою кандидатуру, і я обіцяю проглосувати за Вас

            СоцІнформ пише:

            > А стосовно моєї кандидатури, тоя подумаю :)))

            Думати корисно :), а ще, як матимете час, подумайте над таким:

            http://ukraine.radiosvoboda.org/default.aspx
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.15 | СоцІнформ

             Re: Висувайте свою кандидатуру, і я обіцяю проглосувати за Вас

             А ви самі зайдіть на ваше посилання, і побачите, що це загальна сторінка радіо "Свобода".
             Чи це натяк на те, що всі мають бути "свободні"?
             Чи це натяк на те, що Ющенка підримують американці?
             Чи вам просто доплачують провайдери за кількість кліків само на той сайт? :))
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.15 | Ok

              Нє, не доплачують, мені наразі без потреби

              Я давала посилання на результати голосування, але напевне їх можна побачити лише проголосувавши, тож, ящо це досі не суперечить Вашим переконанням ;) проголосуйте на за свого кандидата :), і подивіться на загальні результати, і над ними поміркуйте, якщо час є.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.07.15 | СоцІнформ

               Re: Нє, не доплачують, мені наразі без потреби

               І що ви хотіли довести, те що на сайт "Свободи" здебільше заходять прихильки Ющенка? І ви що вірите, що Янукович набирає 4% ? Так ви можете зайти на сайт "Нашої України". Якби вони проводили соцопитування, то результат був би ще більш вражаючий. А на сайті газети "Салон Дона і Баса" у Ющенка буде , швидше за все, 3%. Але ж це не значить , що він набере 3% Будьте реалістами. Дивіться на реальні рейтинги і на динаміку їхньої зміни. На жаль найбільша динаміка зростання по всіх(!) соцопитуваннях у Януковича. Тож потрібно щось думати, а не радіти з опитувань на американському радіо.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.07.15 | Ok

                Так я щодо відносного рейтинга Вашого кандидата,

                а сайт "Радіо Свобода" таки не є сайтом НУ.
                СоцІнформ пише:
                > Дивіться на реальні рейтинги і на динаміку їхньої зміни.

                Прошу посилання

                > На жаль найбільша динаміка зростання по всіх(!) соцопитуваннях у Януковича.

                І що є, на Вашу думку об"єктивною підставою такого зростання ?

                > Тож потрібно щось думати, а не радіти з опитувань на американському радіо.

                А хто заперечує ?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.07.15 | СоцІнформ

                 Re: Так я щодо відносного рейтинга Вашого кандидата,

                 Тут є всі рейтинги
                 http://uv.ukranews.com/p4/
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.07.15 | Ok

                  Дякую за посилання

                  Ті рейтинги говорять лише про те, що рівень довіри до Ющенка набагато більший ніж до Мороза, а рівень недовіри приблизно однаковий, але все ж менший ніж до Януковича .

                  І яким чином це підтверджує Вашу тезу щодо можливих шансів Мороза ?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.07.15 | СоцІнформ

                   Re: Дякую за посилання

                   Бо у Мороза електоральне поле більше. За Ющенко лише нціонал-демократи. А за Мороза можуть ще і впритул до комуністичного електората. На чолі коаліції не завжди слід ставити лідера найбільшої структура. Часто підходить найбільш компромісний. Мороз-саме такий.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2004.07.15 | Ok

                    Re: Дякую за посилання

                    СоцІнформ пише:
                    > Бо у Мороза електоральне поле більше. За Ющенко лише нціонал-демократи.

                    ?

                    > А за Мороза можуть ще і впритул до комуністичного електората.

                    Так, 6% !

                    > На чолі коаліції не завжди слід ставити лідера найбільшої структура. Часто підходить найбільш компромісний.

                    То нехай і "підходить часто", а не вимоги висуває.

                    > Мороз-саме такий.

                    А по ТВ кажуть - Янукович ?
                    А мене від обох нудить ...
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.07.15 | СоцІнформ

                     Re: Дякую за посилання

                     Ok пише:
                     > СоцІнформ пише:
                     > > Бо у Мороза електоральне поле більше. За Ющенко лише нціонал-демократи.
                     >
                     > ?
                     >
                     > > А за Мороза можуть ще і впритул до комуністичного електората.
                     >
                     > Так, 6% !
                     >
                     > > На чолі коаліції не завжди слід ставити лідера найбільшої структура. Часто підходить найбільш компромісний.
                     >
                     > То нехай і "підходить часто", а не вимоги висуває.
                     >
                     > > Мороз-саме такий.
                     >
                     > А по ТВ кажуть - Янукович ?
                     > А мене від обох нудить ...
                     Мене також нудить від обох-і від Ющенко і від Януковича. Але ж український народ їх обирає. Поки що розумні у меньшості.
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2004.07.15 | Ok

                      Звідки песимізм ? Добраніч

                      СоцІнформ пише:
                      > > Поки що розумні у меньшості.

                      Добре хоч "об"єктивність" не "втрачено".
       • 2004.07.15 | Ok

        Re: 1-шій червоній масі (поки Бабая нема)

        1 пише:

        > Соціалістам потрібні голоси правих ющенківців:
        > 1.Для того щоб провести реформу влади і перейти до європейської системи;
        > 2. Для того щоб повалити кучмізм.

        Маячня,
        брехня,
        бздура (с) Правник
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | СоцІнформ

        Re: Не поспішайте

        1 пише:

        > Соціалістам потрібні голоси правих ющенківців:
        > 1.Для того щоб провести реформу влади і перейти до європейської системи;
        > 2. Для того щоб повалити кучмізм.
        >
        > І перше і друге майже одне й те ж саме. Ющенку потрібні голоси соціалістів для того щоб виграти вибори.
        >
        > Це і є база для компромісу. А Ок, як і інші майданівці є сіра маса і не відбивають поглядів ВАЮ. Нам потрібні голоси депутатів фракції НУ, а не прихильні дописи майданівців.

        Погоджуюся. Поле для компромісу є . І Ющенківці з усіх правих є найбільш прийнятними союзниками. Але попри це ніхто ж не збирається розпускати Соцпартію, а значить потрібно йти і на місцеві і на парламентські і на президентські вибори, щоби пропагувати власні погляди.
        Просто прикро , що НУ настільки самозакохана структура і так свято вірить у власну перемогу, що є всі шанси , що і політреформа не буде проведена, і президентські вибори опозиція у Януковича не виграє. Тож завдяки НУ матимемо Януковича з повноваженнями Кучма. Чудова перспектива!
   • 2004.07.15 | Ok

    Не для всіх "лівих", що Кучма , що Ющенко-олігархи

    http://ukraine.radiosvoboda.org/article/2004/07/b60aca5e-0ebb-47d1-82c2-f858918fd8b1.html

    На вияв протесту проти підтримки з’їздом СДПУ(о) кандидатури Віктора Януковича, велика група кримських об’єднаних соціал-демократів вийшла з партії
    Про це сьогодні на прес-конференції у Симферополі повідомили секретарі кримських парторганізацій СДПУ(о).
    Секретарі Гвардійської та Євпаторійської парторганізації СДПУ(о) Віктор Невірко і Володимир Глотов заявили, що покидають партію, а з ними – кілька сотень партійців у Гвардійському та Євпаторії. Вони показали журналістам 111 партквитків, які здали на знак протесту члени їхніх організацій, а також заяву про вихід із партії з підписами 22 членів симферопольської організації СДПУ(о).
    Об’єднані есдеки заявили, що виходять з партії, бо проти підтримки Віктора Януковича. Водночас Віктор Невірко і Володимир Глотов заявили, що підтримуватимуть на виборах Віктора Ющенка. Секретар Кримського рескому СДПУ(о) Єфим Фікс назвав це провокацією з боку “Нашої України”.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | СоцІнформ

     СДПУ(о)-це не ліва , а права партія

     СДПУ(О)-це не ліва, а права партія, партія крупного олігархічного бізнесу. Тому нічого дивного, що з одного олігархічного угруповування (СДПУ(о)) переходять до іншого правого олігархічного угруповування ("Наша Україна") Цей шлях вже зробили Порошенко, Зінченко, тепер цитовані вами кримчане.
     До речі назва не повинна вводити в оману. В Португаліїї місцева соціал-демократична партія -також права. Основний суперник в неї на виборах місцева Соціалістична партія , яка є лівою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | Ok

      Тоді є сенс поміркувати якою ж є СПУ ...

      як на мене наразі більше "неспроможною" ніж лівою, а тому, хоч мені і щиро шкода - продажною, а Мороз, скидається на повію в штанях :( сумно.
      А Вам ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | СоцІнформ

       От і поміркуйте нарешті!

       Ok пише:
       > як на мене наразі більше "неспроможною" ніж лівою, а тому, хоч мені і щиро шкода - продажною, а Мороз, скидається на повію в штанях :( сумно.
       > А Вам ?

       А мені виглядає Мороз єдиним моральним політиком! Він за демократію і тому намагається реформувати країну за Європейськими зразками. А от "Наша Україна" тільки обіцяє реформу після виборів. Бо насправді хоче всіх повноважень аля Кучма. Це називається фарисейство. А стосовно продажності, то запитайте про таке слово у надпринципових "дітях" Кучми Ющенка , Безсмертного, Єханурова, Порошенка, Зінченка. Хто такі повії(тобто то "вашим", то "нашим") їм, здається , більш відомо.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | Ok

        Re: От і поміркуйте нарешті!

        СоцІнформ пише:
        > А мені виглядає Мороз єдиним моральним політиком!

        Зніміть рожеві окуляри ...

        > Він за демократію і тому намагається реформувати країну за Європейськими зразками.

        Так за свіма одночасно ?

        > А от "Наша Україна" тільки обіцяє реформу після виборів.

        РЕХВОРМА - то така штука, яка має мати певну мету. Згода ?
        І проблема в тому, що та рехворма, за яку дере кігті Мороз не має на меті нічого спільного з "Европейськими зразками", а те, що Мороз при цьому вкупі з Медведчуком ще й "за демократію" - його особисті проблеми.
        Знаєте, як воно бува: "Хотіли, як краще, а вийшло - як завжди".

        > Бо насправді хоче всіх повноважень аля Кучма.

        Вони необхідні, якщо Ви сподіваєтесь на зміни.

        > Це називається фарисейство.

        Чому ?

        > А стосовно продажності, то запитайте про таке слово у надпринципових "дітях" Кучми Ющенка , Безсмертного, Єханурова, Порошенка, Зінченка. Хто такі повії(тобто то "вашим", то "нашим") їм, здається , більш відомо.

        Переконали, за них не голосуватиму.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Re: От і поміркуйте нарешті!

         Ok пише:
         > СоцІнформ пише:
         > > А мені виглядає Мороз єдиним моральним політиком!
         >
         > Зніміть рожеві окуляри ...

         Назвіть хоч одного, хто був би більшим моральним авторитетом аніж Сан Санич? Може Ющенко? Чи Тимошенко? Отож бо! Крім Мороза такого більше не видно.

         >
         > > Він за демократію і тому намагається реформувати країну за Європейськими зразками.
         >
         > Так за свіма одночасно ?
         Хоча би побавити Президента царської влади.
         >
         > > А от "Наша Україна" тільки обіцяє реформу після виборів.
         >
         > РЕХВОРМА - то така штука, яка має мати певну мету. Згода ?
         > І проблема в тому, що та рехворма, за яку дере кігті Мороз не має на меті нічого спільного з "Европейськими зразками", а те, що Мороз при цьому вкупі з Медведчуком ще й "за демократію" - його особисті проблеми.
         > Знаєте, як воно бува: "Хотіли, як краще, а вийшло - як завжди".

         Розподіл влади між її різними гілками-один з головних європейських принципів демократії.
         >
         > > Бо насправді хоче всіх повноважень аля Кучма.
         >
         > Вони необхідні, якщо Ви сподіваєтесь на зміни.
         >
         > > Це називається фарисейство.
         >
         > Чому ?

         Бо говорять годне, а роблять інше.
         >
         > > А стосовно продажності, то запитайте про таке слово у надпринципових "дітях" Кучми Ющенка , Безсмертного, Єханурова, Порошенка, Зінченка. Хто такі повії(тобто то "вашим", то "нашим") їм, здається , більш відомо.
         >
         > Переконали, за них не голосуватиму.

         Чудово!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | Ok

          Re: От і поміркуйте нарешті!

          СоцІнформ пише:

          > Крім Мороза такого більше не видно.
          Змініть окуляри, а краще зніміть, і відпочивати !

          > Бо говорять годне, а роблять інше.

          ?

          > >
          > > > А стосовно продажності, то запитайте про таке слово у надпринципових "дітях" Кучми Ющенка , Безсмертного, Єханурова, Порошенка, Зінченка. Хто такі повії(тобто то "вашим", то "нашим") їм, здається , більш відомо.
          > >
          > > Переконали, за них не голосуватиму.
          >
          > Чудово!

          Чудово що ?
         • 2004.07.15 | S.D.

          Ну здрасьте...

          > Назвіть хоч одного, хто був би більшим моральним авторитетом аніж Сан Санич? Може Ющенко? Чи Тимошенко? Отож бо! Крім Мороза такого більше не видно.

          А Симоненко???
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.16 | СоцІнформ

           Re: Ну здрасьте...

           S.D. пише:
           > > Назвіть хоч одного, хто був би більшим моральним авторитетом аніж Сан Санич? Може Ющенко? Чи Тимошенко? Отож бо! Крім Мороза такого більше не видно.
           >
           > А Симоненко???

           Бачте, для України реальна проблема з моральними авторитетами. Тому на моє запитання або віджартовуються або мовчать.
           Мороз з усіх залишився найчеснішим.
           До речі подивіться декларації Ющенка та його дружини і Мороза та його дружини. Разюча відмінність.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.16 | Ok

            Re: Ну шо за фігня !..

            СоцІнформ пише:
            > Бачте, для України реальна проблема з моральними авторитетами. Тому на моє запитання або віджартовуються або мовчать.
            > Мороз з усіх залишився найчеснішим.

            Він найчесніше підставляє партнерів ?
            Найчесніше змінює переконання ?
            Найчесніше шантажує та намагається маніпулювати ?
            Фактом є те, що Мороз про..ав свій авторитет. :(

            > До речі подивіться декларації Ющенка та його дружини і Мороза та його дружини. Разюча відмінність.

            Еге ж, а у алкоголіка з сусіднього будинку ще "краща" декларація, і проти "чесного розподілу" він принципово нічого не має, і що таке "олігарх", мабуть навіть не чув, то може він і є найліпший ?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.16 | СоцІнформ

             Re: Ну шо за фігня !..

             Ok пише:
             > СоцІнформ пише:
             > > Бачте, для України реальна проблема з моральними авторитетами. Тому на моє запитання або віджартовуються або мовчать.
             > > Мороз з усіх залишився найчеснішим.
             >
             > Він найчесніше підставляє партнерів ?
             > Найчесніше змінює переконання ?
             > Найчесніше шантажує та намагається маніпулювати ?
             > Фактом є те, що Мороз про..ав свій авторитет. :(

             Підставляє партнерів? Мороз разом з НУ та БЮТ підписував декларацію про політреформу. Відмовилися її втілювати у життя-НУ та БЮТ.
             Найчесніше змінює переконання? Пройшов трансформацію від комуніста до лівого опозиціонера. А яку трансформацію пройшла Тимошенко(від Лазаренка) чи той же Ющенко ("син" Кучми)?
             Найчесніше жантажую? Шантаж? Завдяки чітким умовам Мороза(а не шантажу) влада була змушена прийняти пропорційні закони, що так вигідні опозиції.

             Тож авторитет за останній рік , як на мене, підтвердив і зміцнив.

             >
             > > До речі подивіться декларації Ющенка та його дружини і Мороза та його дружини. Разюча відмінність.
             >
             > Еге ж, а у алкоголіка з сусіднього будинку ще "краща" декларація, і проти "чесного розподілу" він принципово нічого не має, і що таке "олігарх", мабуть навіть не чув, то може він і є найліпший ?

             Ми же обираємо Президента України, а не почесного алкоголіка. А будинок Ющенко на офіційну зарплату голови нацбанку побудувати не міг(навіть якби не харчувався десять років). А я хочу обирати на Президента чесну людину.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.16 | Ok

              Re: Ну шо за фігня !..

              СоцІнформ пише:
              > Підставляє партнерів?

              Так.

              > Мороз разом з НУ та БЮТ підписував декларацію про політреформу. Відмовилися її втілювати у життя-НУ та БЮТ.

              Її ? В Медведчуківсьеій редакції ?

              > Найчесніше змінює переконання? Пройшов трансформацію від комуніста до лівого опозиціонера.


              > А яку трансформацію пройшла Тимошенко(від Лазаренка)

              як політик Тимошенко є послідовною опозіціонеркою злочинній владі.

              > чи той же Ющенко ("син" Кучми)?

              Свідоцтво про народження на стіл ! Інакше, почнемо копатися в "родоводі" Мороза !
              Як політик Ющенко досі був послідовним і прогнозованим, як людина - порядним.

              > Найчесніше жантажую? Шантаж?

              Соцінформ = Мороз ?

              > Завдяки чітким умовам Мороза(а не шантажу) влада була змушена прийняти пропорційні закони, що так вигідні опозиції.

              Мороз шантажує не владу.

              > Тож авторитет за останній рік , як на мене, підтвердив і зміцнив.

              Ваше право на власну дукмку.

              > > > До речі подивіться декларації Ющенка та його дружини і Мороза та його дружини. Разюча відмінність.
              > >
              > > Еге ж, а у алкоголіка з сусіднього будинку ще "краща" декларація, і проти "чесного розподілу" він принципово нічого не має, і що таке "олігарх", мабуть навіть не чув, то може він і є найліпший ?
              > Ми же обираємо Президента України,

              власне

              > а не почесного алкоголіка.

              > А будинок Ющенко на офіційну зарплату голови нацбанку побудувати не міг(навіть якби не харчувався десять років).

              А він Вам особисто про джерела коштів на будинок розповідав ? А ви експертизу щодо вартості власним коштом провели ?
              Ви самі зауважили різницю в деклараціях ...

              > А я хочу обирати на Президента чесну людину.

              Хто б сперечався.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.07.16 | Скептик

               Re: Ну шо за фігня !..

               Ok пише:
               > СоцІнформ пише:
               > > Підставляє партнерів?
               >
               > Так.
               >
               > > Мороз разом з НУ та БЮТ підписував декларацію про політреформу. Відмовилися її втілювати у життя-НУ та БЮТ.
               >
               > Її ? В Медведчуківсьеій редакції ?

               Ви дійсно вірите, що Медведчук той проект власноруч писав? <:-0
               Мова має йти не про те, хто пише, а про те, чи краще від цього буде українському народу.
               >
               > > Найчесніше змінює переконання? Пройшов трансформацію від комуніста до лівого опозиціонера.
               >
               >
               > > А яку трансформацію пройшла Тимошенко(від Лазаренка)
               >
               > як політик Тимошенко є послідовною опозіціонеркою злочинній владі.
               >
               Ну-ну...

               > > чи той же Ющенко ("син" Кучми)?
               >
               > Свідоцтво про народження на стіл !

               Яке свідоцтво? Він сам про це ще перед парламентськими виборами публічно заявив на всю країну.

               > Як політик Ющенко досі був послідовним і прогнозованим, як людина - порядним.

               Ще одне ну-ну...:-)


               >
               > > А будинок Ющенко на офіційну зарплату голови нацбанку побудувати не міг(навіть якби не харчувався десять років).

               Якщо бути об’єктивним, то згадайте, будьласка, про його дружину. Вона, між іншим, не остання безприданиця і заробляє (офіційно) більше за чоловіка.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.07.16 | Ok

                Re: Ну шо за фігня !..

                Скептик пише:
                > Ok пише:

                > Ви дійсно вірите, що Медведчук той проект власноруч писав? <:-0

                Навіщо власноруч ? А Ви вірите, що Мороз переконав його в доцільності такої реформи ?

                > Мова має йти не про те, хто пише, а про те, чи краще від цього буде українському народу.

                Отож.

                > > як політик Тимошенко є послідовною опозіціонеркою злочинній владі.
                > >
                > Ну-ну...

                ?

                >
                > > > чи той же Ющенко ("син" Кучми)?
                > >
                > > Свідоцтво про народження на стіл !
                >
                > Яке свідоцтво? Він сам про це ще перед парламентськими виборами публічно заявив на всю країну.

                А Ви вразливий...
                >
                > > Як політик Ющенко досі був послідовним і прогнозованим, як людина - порядним.
                >
                > Ще одне ну-ну...:-)
                ?
                > > > А будинок Ющенко на офіційну зарплату голови нацбанку побудувати не міг(навіть якби не харчувався десять років).
                >
                > Якщо бути об’єктивним, то згадайте, будьласка, про його дружину. Вона, між іншим, не остання безприданиця і заробляє (офіційно) більше за чоловіка.

                Так в чому проблема ? може в "чоловічій гідності" ? Брак-с "по расчету ?" Ай-яй-яй, нехарашо ! Це часом не цього Ваше ну-ну стосуєтся ?

                А що, до речі, відомо про дружину Януковича ? :)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.07.16 | Скептик

                 Re: Ну шо за фігня !..

                 Ok пише:

                 > Навіщо власноруч ? А Ви вірите, що Мороз переконав його в доцільності такої реформи ?

                 Не Мороз, а Ющенко. Точніше Порошенко, Червоненко та інші, які якщо ВАЮ стане Президентом дуже швидко пригадають Медведчуку усі прищімлені хвости. А якщо ВАЮ матиме ті ж повноваження, що і Кучма, то не лише пригадають, а й відірвуть його, Медведчука, хвіст. Так, на пам’ять. От і виходить, що Медведведчук зацікавлений у зміні системи влади в Україні з Президентської, фактично, диктатури на парламентську республіку. Чему б цим не скористатися на користь українського народу?

                 > А будинок Ющенко на офіційну зарплату голови нацбанку побудувати не міг(навіть якби не харчувався десять років).
                 > >
                 > > Якщо бути об’єктивним, то згадайте, будьласка, про його дружину. Вона, між іншим, не остання безприданиця і заробляє (офіційно) більше за чоловіка.
                 >
                 > Так в чому проблема ? може в "чоловічій гідності" ? Брак-с "по расчету ?" Ай-яй-яй, нехарашо ! Це часом не цього Ваше ну-ну стосуєтся ?

                 Ні, не цього, а послідовності ВАЮ. А згадуючи про дружину я мав на увазі не "чоловічу гідність" а офіційне джерело доходів, зокркма, на придбання та будівництво нерухомості, і нічого більше.

                 >
                 > А що, до речі, відомо про дружину Януковича ? :)

                 Зарплата в неї виища за прем’єрську, але сукупний доход у Януковича навіть офіційно перевищує її.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.07.16 | Ok

                  Re: Ну шо за фігня !..

                  Скептик пише:
                  > Не Мороз, а Ющенко. Точніше Порошенко, Червоненко та інші, які якщо ВАЮ стане Президентом дуже швидко пригадають Медведчуку усі прищімлені хвости.

                  Глибоко ! Чи, ... широко ?

                  > А якщо ВАЮ матиме ті ж повноваження, що і Кучма, то не лише пригадають, а й відірвуть його, Медведчука, хвіст. Так, на пам’ять.

                  Хвіст, особливості анатомічної будови, досі не обрізаний ? Нехай, однаково відривати "нехарашо" ... Членоврєдітельство - підсудна справа, а Медведчук - юрист.

                  > От і виходить, що Медведведчук зацікавлений у зміні системи влади в Україні з Президентської, фактично, диктатури на парламентську республіку.

                  А далі ? На цьому його зацікавленість закінчується ? Ви ж Скептик !

                  > Чему б цим не скористатися на користь українського народу?

                  А Мороз може, за даних умов, гарантувати "користь"?
                  Давайте раз чесно, чк Скептик ...

                  > > А будинок Ющенко на офіційну зарплату голови нацбанку побудувати не міг(навіть якби не харчувався десять років).
                  > > >
                  > > > Якщо бути об’єктивним, то згадайте, будьласка, про його дружину. Вона, між іншим, не остання безприданиця і заробляє (офіційно) більше за чоловіка.
                  > >
                  > > Так в чому проблема ? може в "чоловічій гідності" ? Брак-с "по расчету ?" Ай-яй-яй, нехарашо ! Це часом не цього Ваше ну-ну стосуєтся ?
                  >
                  > А згадуючи про дружину я мав на увазі не "чоловічу гідність" а офіційне джерело доходів, зокркма, на придбання та будівництво нерухомості, і нічого більше.

                  Тобто закид щодо будинку - черговий безпідставний наїзд з боку прихильників Мороза ? І спроба облити брудом опонента ?

                  > > А що, до речі, відомо про дружину Януковича ? :)
                  >
                  > Зарплата в неї виища за прем’єрську, але сукупний доход у Януковича навіть офіційно перевищує її.

                  Який Ви справді меркальтильний, говорити про жінку, починаючи з зарплати - фі, це що її єдина чеснота ?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.07.16 | Скептик

                   Re: Ну шо за фігня !..

                   Ok пише:
                   > Скептик пише:
                   > > От і виходить, що Медведведчук зацікавлений у зміні системи влади в Україні з Президентської, фактично, диктатури на парламентську республіку.
                   >
                   > А далі ? На цьому його зацікавленість закінчується ? Ви ж Скептик !

                   Ні. Хоче з "хвостом" залишитись. І не тільки. Мені б, якщо чесно, хтілося б подивитися як йоме його відриватимуть, але коли в олігархів тріщатимуть хвости, народ теж не в шампанському купатиметься.

                   > ...
                   > А Мороз може, за даних умов, гарантувати "користь"?
                   > Давайте раз чесно, чк Скептик ...

                   Не може. Ніхто не може. То може не варто й пробувати? Як ви гадаєте?

                   > > ...
                   > > А згадуючи про дружину я мав на увазі не "чоловічу гідність" а офіційне джерело доходів, зокркма, на придбання та будівництво нерухомості, і нічого більше.
                   >
                   > Тобто закид щодо будинку - черговий безпідставний наїзд з боку прихильників Мороза ? І спроба облити брудом опонента ?

                   Навряд. Просто від несподіванки замість лопати зхопилися за граблі.

                   >
                   > > > А що, до речі, відомо про дружину Януковича ? :)
                   > >
                   > > Зарплата в неї виища за прем’єрську, але сукупний доход у Януковича навіть офіційно перевищує її.
                   >
                   > Який Ви справді меркальтильний, говорити про жінку, починаючи з зарплати - фі, це що її єдина чеснота ?

                   Що до чеснот — не знаю. А що до зарплати, то сам запитав. :-)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2004.07.16 | Ok

                    Re: Ну шо за фігня !..

                    Скептик пише:
                    > Ok пише:
                    > > А далі ? На цьому його зацікавленість закінчується ? Ви ж Скептик !

                    > Ні. Хоче з "хвостом" залишитись. І не тільки.

                    Отож бо, що не тільки.

                    > Мені б, якщо чесно, хтілося б подивитися як йоме його відриватимуть, але коли в олігархів тріщатимуть хвости, народ теж не в шампанському купатиметься.

                    В шампанському, а йому то справді треба ?
                    А щодо "хвостів", то справа прокурорів.

                    > > А Мороз може, за даних умов, гарантувати "користь"?

                    > Не може.

                    Отож. :( І моророзові маневри з огляду на цей сумний факт ніц не варті. Бо, навіть щиро хотіти, як краще - недостатньо ... Інші відомі персонажі своїми "хотіннями" теж не зле опікуються.
                    А щирість - вже окрема тема.

                    > ...Ніхто не може. То може не варто й пробувати? Як ви гадаєте?

                    Варто, але,за умов однієї ковдри,може варто поступитись ілюзорними амбіціями ? Чи вже пізно ?

                    > > > А згадуючи про дружину я мав на увазі не "чоловічу гідність" а офіційне джерело доходів, зокркма, на придбання та будівництво нерухомості, і нічого більше.
                    > >
                    > > Тобто закид щодо будинку - черговий безпідставний наїзд з боку прихильників Мороза ? І спроба облити брудом опонента ?
                    >
                    > Навряд. Просто від несподіванки замість лопати зхопилися за граблі.

                    Несподіванки ? Якої ?
                    Обережніше треба ...

                    > > > > А що, до речі, відомо про дружину Януковича ? :)
                    > > >
                    > > > Зарплата в неї виища за прем’єрську, але сукупний доход у Януковича навіть офіційно перевищує її.
                    > >
                    > > Який Ви справді меркальтильний, говорити про жінку, починаючи з зарплати - фі, це що її єдина чеснота ?
                    >
                    > Що до чеснот — не знаю. А що до зарплати, то сам запитав. :-)

                    Запитала не щодо зарплати а щодо особи :) жінки кандидата в президенти.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2004.07.16 | Скептик

                     Re: Ну шо за фігня !..

                     Ok пише:
                     > Скептик пише:
                     ...
                     > > Мені б, якщо чесно, хтілося б подивитися як йому його відриватимуть, але коли в олігархів тріщатимуть хвости, народ теж не в шампанському купатиметься.
                     >
                     > В шампанському, а йому то справді треба ?

                     Буквально — ні. Але якщо все сприймати лише буквально, то якось нуднувато буде.

                     > > ...Ніхто не може. То може не варто й пробувати? Як ви гадаєте?
                     >
                     > Варто, але,за умов однієї ковдри,може варто поступитись ілюзорними амбіціями ? Чи вже пізно ?

                     Пізно буде тоді, коли матимемо ще одного Президента з владою від якої ну просто неможливо відмовитись...

                     > > > ...
                     > > > Тобто закид щодо будинку - черговий безпідставний наїзд з боку прихильників Мороза ? І спроба облити брудом опонента ?
                     > >
                     > > Навряд. Просто від несподіванки замість лопати зхопилися за граблі.
                     >
                     > Несподіванки ? Якої ?

                     Що іх улюбленого Мороза так безцеремонно за грудки та у багнюку.

                     > Обережніше треба ...

                     Вам також ;-/

                     > >
                     > > Що до чеснот — не знаю. А що до зарплати, то сам запитав. :-)
                     >
                     > Запитала не щодо зарплати а щодо особи :) жінки кандидата в президенти.

                     Вибачаюсь. За не правильно застосований родовий відмінок (чи як там це називається).
                     А що до особи дружини Януковича, то в декларації про його доходи про її чесноти, нажаль, а ні слова. :-)
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2004.07.16 | Ok

                      Re: Ну шо за фігня !..

                      Скептик пише:
                      > Буквально — ні. Але якщо все сприймати лише буквально, то якось нуднувато буде.
                      Навіть не буквально від "купання в шампанському" навіть безвідносно до України народам останнім часом доводиться відмовлятись, тенденція, т.щ. сподіватись на ванни не варт.

                      > > > ...Ніхто не може. То може не варто й пробувати? Як ви гадаєте?

                      > > Варто, але,за умов однієї ковдри,може варто поступитись ілюзорними амбіціями ? Чи вже пізно ?

                      > Пізно буде тоді, коли матимемо ще одного Президента з владою від якої ну просто неможливо відмовитись...

                      Ну то може й варто виходити з того, що Мороз не може гарантувати функціональності побудованиї ним схеми (шляху до чергового світлого майбутнього) навіть за умови найсприятливішого результату виборів за цією схемою, який також малоймовірний враховуючи його поведінку останнім часом ? Та діяти відповідно, а не займати позицію Д"артаньяна ?

                      > > > > Тобто закид щодо будинку - черговий безпідставний наїзд з боку прихильників Мороза ? І спроба облити брудом опонента ?

                      > > > Навряд. Просто від несподіванки замість лопати зхопилися за граблі.
                      > > Несподіванки ? Якої ?
                      > Що іх улюбленого Мороза так безцеремонно за грудки та у багнюку.

                      Справді несподіванка ? Се лише підтверджує трансовий стан пацієнта і повну відірванісить від реалій. Мороз наразі в тій багнюці вже певний час цілком добровільно порпається.

                      > > Обережніше треба ...

                      > Вам також ;-/

                      Спробую.

                      > > > Що до чеснот — не знаю. А що до зарплати, то сам запитав. :-)
                      > > Запитала не щодо зарплати а щодо особи :) жінки кандидата в президенти.

                      > Вибачаюсь. За не правильно застосований родовий відмінок (чи як там це називається).

                      Просю, :) мене то мало зачіпає, я не фільольог, але, думаю, що то рід дієслова.

                      > А що до особи дружини Януковича, то в декларації про його доходи про її чесноти, нажаль, а ні слова. :-)

                      З чого б се ? А люди шо кажуть ?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2004.07.16 | Скептик

                       Re: Ну то шо ви пропонуєте?

                       Ok пише:
                       > Скептик пише:
                       > > Пізно буде тоді, коли матимемо ще одного Президента з владою від якої ну просто неможливо відмовитись...
                       >
                       > Ну то може й варто виходити з того, що Мороз не може гарантувати функціональності побудованиї ним схеми (шляху до чергового світлого майбутнього) навіть за умови найсприятливішого результату виборів за цією схемою, який також малоймовірний враховуючи його поведінку останнім часом ? Та діяти відповідно, а не займати позицію Д"артаньяна ?

                       То що ви пропонуєте? Голосувати за ВАЮ? Соціалісти не будуть з відомих причин. Хіба що обираючи у другому турі з двох зол менше. Зрозуміло, що не Януковича. Але навіть якщо ми отримаємо Президентом ВАЮ то, маючи такі повноваження, чи на довго в нього вистачить сил опиратися спокусі і не перетворитися на Кучму-2. Тим більше, що для цього йому навіть команду не дуже то й потрібно міняти. Не дарма ж він відмовився від ним же запропонованих змін до Конституції? Ці зміни могли б обмежити повноваження Президента таким чином, що він би втратив більшість важелів адміністративного впливу. А без стрижня можна буде значо легше звалити систему. У разі потреби, зрозуміло.

                       > Справді несподіванка ? Се лише підтверджує трансовий стан пацієнта і повну відірванісить від реалій. Мороз наразі в тій багнюці вже певний час цілком добровільно порпається.

                       Дійсно добровільно? Чи йому таки допомагають?


                       > > Вибачаюсь. За не правильно застосований родовий відмінок (чи як там це називається).
                       >
                       > Просю, :) мене то мало зачіпає, я не фільольог, але, думаю, що то рід дієслова.

                       Ваша правда.


                       > > А що до особи дружини Януковича, то в декларації про його доходи про її чесноти, нажаль, а ні слова. :-)
                       >
                       > З чого б се ? А люди шо кажуть ?

                       Не чув. Я не з донецьких і не з прем’єрських фанів. Але, гадаю, що найближчим часом ми ще наслухаємося не лише про дружин та дітей, а й про кішечок, собачок, хом’ячків і черв’ячків усіх кандидатів.:-)
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2004.07.16 | Ok

                        Re: Ну то шо ви пропонуєте?

                        Скептик пише:
                        > Ok пише:
                        > То що ви пропонуєте? Голосувати за ВАЮ?

                        А це аж так суперечить Вашим переконанням ?

                        > Соціалісти не будуть з відомих причин.

                        Схиблені - не будуть, і що характерно, незважаючи на наслідки.

                        > Хіба що обираючи у другому турі з двох зол менше. Зрозуміло, що не Януковича.

                        То Вам зрозуміло ...

                        > Але навіть якщо ми отримаємо Президентом ВАЮ то, маючи такі повноваження, чи на довго в нього вистачить сил опиратися спокусі і не перетворитися на Кучму-2. Тим більше, що для цього йому навіть команду не дуже то й потрібно міняти.

                        Є конкретні підстави для звинувачень ?

                        > Не дарма ж він відмовився від ним же запропонованих змін до Конституції?

                        Звичайно недарма, відмовлятися від повноважень за нинішнього сладу парламенту - зрада виборців.

                        > Ці зміни могли б обмежити повноваження Президента таким чином, що він би втратив більшість важелів адміністративного впливу.

                        А Вас все наразі влаштовує, і зміни Вам непотрібні ?

                        > А без стрижня можна буде значо легше звалити систему. У разі потреби, зрозуміло.

                        Потреба то така річ, яка виникає у різних суб"єктів ? Еге ж ?

                        > > Справді несподіванка ? Се лише підтверджує трансовий стан пацієнта і повну відірванісить від реалій. Мороз наразі в тій багнюці вже певний час цілком добровільно порпається.

                        > Дійсно добровільно? Чи йому таки допомагають?

                        А він сам такий чемний та цнотливий, як дівчинка на окружній, що погуляти вийшла, єдиною маленькою вадою котрої є схильність трохи поторгуватись ?

                        > ... гадаю, що найближчим часом ми ще наслухаємося не лише про дружин та дітей, а й про кішечок, собачок, хом’ячків і черв’ячків усіх кандидатів.:-)

                        Безумовно, але до цього часу про неї справді небагато чути... Нема чим хвалитись ? Якщо зарплата більша за прем"єрську, мабуть таки не домогосподарка ?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2004.07.16 | Скептик

                         Re: Ну то шо ви пропонуєте?

                         Ok пише:
                         > Скептик пише:
                         > > То що ви пропонуєте? Голосувати за ВАЮ?
                         >
                         > А це аж так суперечить Вашим переконанням ?

                         Переконанням — ні. Але є ще міркування.

                         > > Хіба що обираючи у другому турі з двох зол менше. Зрозуміло, що не Януковича.
                         >
                         > То Вам зрозуміло ...

                         Уявіть собі Мороза, який закликає голосувати за те, з чим боровся 10 років.

                         > > Але навіть якщо ми отримаємо Президентом ВАЮ то, маючи такі повноваження, чи на довго в нього вистачить сил опиратися спокусі і не перетворитися на Кучму-2. Тим більше, що для цього йому навіть команду не дуже то й потрібно міняти.
                         >
                         > Є конкретні підстави для звинувачень ?

                         Це не є звинувачення. Це, власне, і є міркування.

                         >
                         > > Не дарма ж він відмовився від ним же запропонованих змін до Конституції?
                         >
                         > Звичайно недарма, відмовлятися від повноважень за нинішнього сладу парламенту - зрада виборців.

                         І не тільки. Спонсорів також. Погодитися на таке він буде змушений лише у випадку, якщо винекне реальна загроза повного провалу.

                         > > Ці зміни могли б обмежити повноваження Президента таким чином, що він би втратив більшість важелів адміністративного впливу.
                         >
                         > А Вас все наразі влаштовує, і зміни Вам непотрібні ?

                         А зміну системи влади ви зміною не вважаєте?

                         >
                         > > А без стрижня можна буде значо легше звалити систему. У разі потреби, зрозуміло.
                         >
                         > Потреба то така річ, яка виникає у різних суб"єктів ? Еге ж ?

                         Еге ж! І в народа також!

                         > > Дійсно добровільно? Чи йому таки допомагають?
                         >
                         > А він сам такий чемний та цнотливий, як дівчинка на окружній, що погуляти вийшла, єдиною маленькою вадою котрої є схильність трохи поторгуватись ?

                         Торгуються не тільки на окружній. "Торгівля — рушій пргресу", чи вам не доводилося чути цей крилатий вираз? Хоч він і народився у радянські часи, туга за якими лишилася хіба що у завершених комуністів, у правотіі його сумнівватись не доводиться.

                         >
                         > > ... гадаю, що найближчим часом ми ще наслухаємося не лише про дружин та дітей, а й про кішечок, собачок, хом’ячків і черв’ячків усіх кандидатів.:-)
                         >
                         > Безумовно, але до цього часу про неї справді небагато чути... Нема чим хвалитись ? Якщо зарплата більша за прем"єрську, мабуть таки не домогосподарка ?

                         Дивно, правда? Їй би дома сидіти та дітей ростити... Хоча це вже дискримінацією попахує. :-)
       • 2004.07.16 | Scubo

        Так само можна обзивати олігархами Вінського і Рудьковського

        Так само можна обзивати назвати олігархами Вінського і Рудьковського

        Борець за права трудящих Вінський поставив шикарний особняк в центрі Києва на Татарці, виперши звідтам дитячий майданчик. Рудьковський качає нафту і взагалі щось хімічить в Комітеті по паливу та енергетиці.

        А наїзди на Прошенка та інших бізнесменів-проющенківців нараз виглядають як примітивне розмазування Медведчуківсько-Пінчуківського олігархічного гавна на все що тільки можна. Подивіться у рейтинги найбагатших людей Східної Європи, які друкує журнал "Форбс" - і ви не знайдете там жодного прихильника Ющенка, однак команда Януковича там буде представлена майже в повному складі.

        Все це можна втуляти вижилим з розуму сільським бабусям, відбиваючи їм бажання проголосувати за Ющенка, але не писати на Інтернеті, де люди трохи призвичаєні користуватися власними мізками.

        І щодо політичної проституції, то на виборах 2004 на превеликий жаль її найяскравішим представником є достославний Олександр Мороз. Ховайтеся Біласи , Габери та Онопенки - ваше місце зайняте більш "достойними". Єдине що може добитися Мороз на цих виборах - це білий мерседес від Януковича. Тільки нехай його домагається вже зараз, поки сам Янукович ще вірить у свої шанси.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.16 | Скептик

         Невдалими олігархами (-)

     • 2004.07.15 | 123

      Ви погано інформовані, Соцінформ :)

      СоцІнформ пише:
      > СДПУ(О)-це не ліва, а права партія, партія крупного олігархічного бізнесу. Тому нічого дивного, що з одного олігархічного угруповування (СДПУ(о)) переходять до іншого правого олігархічного угруповування ("Наша Україна") Цей шлях вже зробили Порошенко, Зінченко, тепер

      Порошенко не був ев-деком. Він виграв вибори як мажоритарник, потім тусовався у фракції ес-деків, потім пішов від них і організував власну фракцію. Членом партії СДПУо навіть не був.

      Зінченко змінив прописку як наслідок смертельної хвороби, від якої чудом вилікувався. Навряд чи він перейшов би до іншого табору, якби не це. Принаймні, таких прикладів нема.

      Ну, а хлопці з Криму точно не олігархи.

      Я, до речі, можу тут навести приклади депупатів, які від СПУ збігли до т.зв. "правих". Чи пригадати Довганя - партнера Мороза на виборах до ВР у 1998, якого днями Кучма призначив губернатором. Не думаю, що це свідчить про близкість поглядів Кучми і Мороза. Еге ж? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | СоцІнформ

       Re: Ви погано інформовані, Соцінформ :)

       123 пише:
       > СоцІнформ пише:
       > > СДПУ(О)-це не ліва, а права партія, партія крупного олігархічного бізнесу. Тому нічого дивного, що з одного олігархічного угруповування (СДПУ(о)) переходять до іншого правого олігархічного угруповування ("Наша Україна") Цей шлях вже зробили Порошенко, Зінченко, тепер
       >
       > Порошенко не був ев-деком. Він виграв вибори як мажоритарник, потім тусовався у фракції ес-деків, потім пішов від них і організував власну фракцію. Членом партії СДПУо навіть не був.

       А я і не писала, що він був в партії есдеків. Я писала, що він належив до олігархічного угруповування СДПУ(о). Так він був в їхній фракції і завдяки есдеківським звязкам розвивав свій бізнес.

       >
       > Зінченко змінив прописку як наслідок смертельної хвороби, від якої чудом вилікувався. Навряд чи він перейшов би до іншого табору, якби не це. Принаймні, таких прикладів нема.

       Наскільки відомо перехід Зінченка повязаний аж ніяк не з хворобою(Хворів він дуже давно і лікувався в Німеччині так сабо ще два роки тому). А образа на есдеків у нього грунтується на бізнесі і на тому, що в нього забрали Інтер(також достатнє джерело прибутку)
       >
       > Ну, а хлопці з Криму точно не олігархи.

       Хлопці з Криму дійсно не олігархи. Але ж так само не є олігархами рядові члени "Нашої України". Здебільше це щирі патріоти України. А от політичний провід їхній (справжній провід, а не формальний) належить олігархам.. І тому відстоює НУ інтереси олігархів(хоч і опозиційних зараз).
       Так само не є олігархами і безліч звичайних правих провладних партіях. Але керують їми олігархічні угруповування і , відповідно, ці люди опосередковано грають на олігархів.
       >
       > Я, до речі, можу тут навести приклади депупатів, які від СПУ збігли до т.зв. "правих". Чи пригадати Довганя - партнера Мороза на виборах до ВР у 1998, якого днями Кучма призначив губернатором. Не думаю, що це свідчить про близкість поглядів Кучми і Мороза. Еге ж? ;)

       Так, влада має багато важелів тиску на опозиціонерів, і на лівих зокрема. Можна ще згадати Чижа(колишнього улюбленця Мороза). Ну що ж тепер Чиж обслуговує інтереси правого флангу(і конкретне інтереси суперолігарха Кучми). І як би Чиж не називав свою "Солідарність" лівою, лівою вона від того не стає, бо вона не стає на захист інтересів незаможних людей.
   • 2004.07.15 | 123

    Шановні ліві. Ваш кандидат - це хто?

    Сподіваюсь, Янукович ним не стане? Подумайте добре.

    Нема проблем, агітуйте за дівих, якщо Ви лівий. Тільки поясніть - в чому лівість Януковича, якщо будете за нього агітувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | СоцІнформ

     Наш кандидат-Олександр Мороз

     Наш кандидат Олександр Мороз!
     А великої різниці між правими (Янукович чи Ющенко) немає. Відміність їхня полягає в тому, що один (Янукович) при владі, а інший(Ющенко)-в опозиції. Так як ми також в опозиції, то на цьому моменті Ющенко є потенційний союзник. Потенційний він є. Але жодної нашої суттєвої пропозиції він не приймає. Демократизації державного устрою за європейськими зразками "Наша Україна" не хоче. За пропорційні вибори до рад всіх рівнів Ющенко також не голосував. Янукович-формально за реформу, але в його щирості я також не певна.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | Ok

      Чи є межа між пропозицією та ультиматумом ?

      І чи здатна СПУ визнати можливу, з огляду на актуальний стан справ, недоречність деяких пропозицій, і яку ціну вона готова заплатити за власну, нехай навіть "принціповість",


      Прошу приклад:
      > 12-07-2004 21:14, Socialist
      > Гей, однодумці, вам не скучно говорити між собою?

      > Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // > > > Стерти // переглядів: 73 // URL: > http://maidan.org.ua/n/free/1089656086

      > Практично сказано уже все, а вас все повертає і повертає до теим Мороза.
      > Коли у 1999 році Мороз вважав, що йому потрібна підтримка правих, він знайшов спільну мову навіть з Олійником і Марчуком. Не його провина, що Марчук виявився такою гнидою. Праві підтримували Марчука і канівську четвірку.
      > Що сі стало за 5 років? Чому праві не можуть знайти спільної мови з Морозом? Найлегше звинуватити Мороза в тому, що він не бажає домовлятися.

      А таки не бажає. Тому й не можуть.

      > На Майдані ми в меншості - нехай. На виборах ми програємо - і чорт з ним. Але принаймні не втратимо поваги до самих себе!

      > Прощавайте.


      чи не маячня ?
      :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | СоцІнформ

       Re: Чи є межа між пропозицією та ультиматумом ?

       Ok пише:
       > >
       > чи не маячня ?
       > :(

       Не маячня.
       Морозу так само потрібні голоси Ющенка, як і Ющенкові голоси Мороза. Це тимчасові союзники. Але по базовому принципу(реформа політсистеми, Ющенківці бажаючи одноосібної президентської влади, не хочуть ідти на поступки. Чому Мороз повинен йти на поступки на виборах?
       Чому не Ющенко має зняти свою кандидатуру на користь Мороза?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | Ok

        Re: Чи є межа між пропозицією та ультиматумом ?

        СоцІнформ пише:

        > Чому Мороз повинен йти на поступки на виборах?

        Тому, що йому нічого "не світить", див. допис Соціаліста, результати опитувань...
        Переконливо ?

        > Чому не Ющенко має зняти свою кандидатуру на користь Мороза?

        Знову ж таки : Тому, що Морозу, зокрема після останніх "маневрів", нічого "не світить", див. допис Соціаліста, результати опитувань...
        Його офіційною мотивацією є принциповість, а справжньою ..?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Так і Ющенко нічого не світить.

         Ok пише:
         > СоцІнформ пише:
         >
         > > Чому Мороз повинен йти на поступки на виборах?
         >
         > Тому, що йому нічого "не світить", див. допис Соціаліста, результати опитувань...
         > Переконливо ?
         >
         > > Чому не Ющенко має зняти свою кандидатуру на користь Мороза?
         >
         > Знову ж таки : Тому, що Морозу, зокрема після останніх "маневрів", нічого "не світить", див. допис Соціаліста, результати опитувань...
         > Його офіційною мотивацією є принциповість, а справжньою ..?

         Так і Ющенкові нічого не світить. У другому турі він програє Януковичу.
         Мороз має більше шансів, якщо Ющенко знімить на його користь, бо на відміну від Ющенка, за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів. А за Ющенка вони голосувати не будуть(проголосують швидше вже за Януковича) і Янукович переможе.
         Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | S.D.

          Объясните мне, уважаемая,

          если

          > за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів

          то почему сегодня КПУ и СПУ выставили двух кандидатов, а не одного?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Объясните мне, уважаемая,

           S.D. пише:
           > если
           >
           > > за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів
           >
           > то почему сегодня КПУ и СПУ выставили двух кандидатов, а не одного?
           Тому що, незважаючи на те, що СПУ і КПУ є обидві лівими партіями, між ними розбіжностей стільки же скільки і збігів. СПУ більш проукраїнська і проєвропейська партія. Тому і два кандидата. Щодо другого туру, то для комуністів ідеологічно все ж ближче Мороз , аніж Ющенко
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | S.D.

            Спасибо (-)

         • 2004.07.15 | Ok

          Re: Так і Ющенко нічого не світить.

          СоцІнформ пише:
          > ... за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів. А за Ющенка вони голосувати не будуть(проголосують швидше вже за Януковича) і Янукович переможе.

          Якщо між Морозом та Януковичем невелика різниця

          > Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.

          то чому б, за Вашою логікою, Ющенку відразу на користь Януковича не знятись ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Так і Ющенко нічого не світить.

           Ok пише:
           > СоцІнформ пише:
           >
           > > Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.
           >
           > то чому б, за Вашою логікою, Ющенку відразу на користь Януковича не знятись ?


           Не знімається він тому, що вірить у свою перемогу(і ще й в першому турі, ги-ги-ги)
           А працював Ющенко з Януковичем пліч-опліч в команді Кучми не так давно. І не сварилися між собою
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | Ok

            Маячня

            СоцІнформ пише:

            > > > Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.

            Ок пише:

            > > то чому б, за Вашою логікою, Ющенку відразу на користь Януковича не знятись ?

            > Не знімається він тому, що вірить у свою перемогу(і ще й в першому турі, ги-ги-ги)

            А так би знявся ? А чому Мороз не знімається, йому ж й у першому немає чого шукати ? І чому Ви радієте :(

            > А працював Ющенко з Януковичем пліч-опліч в команді Кучми не так давно. І не сварилися між собою

            ?! Маячня, може вони ще й сиділи разом ?
         • 2004.07.15 | 123

          Те, зо Ви пропонуєте, є неможливим - вчить арифметику

          СоцІнформ пише:
          > Ok пише:
          >
          > Так і Ющенкові нічого не світить. У другому турі він програє Януковичу.
          > Мороз має більше шансів, якщо Ющенко знімить на його користь, бо на відміну від Ющенка, за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів. А за Ющенка вони голосувати не будуть(проголосують швидше вже за Януковича) і Янукович переможе.
          > Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.

          Якщо Ющенко знімиться на користь Мороза - це не означає, що виборці Ющенка, серед яких значна кількість сповідує антипатію до лівих, перейдуть до Мороза. У кращому випадку - ну нехай половина перейде, 12%. І своїх у Мороза 6% - з яких частине перейде до комуністів, бо принципово буде проти альянсу з "правими". Як результат - у другий тур вийдуть Янукович і Симоненко, кожен з яких залізно бере біля 20%.

          Ваш план - Мороз від коаліції опозиції - міг би зінрати лише за підтримки комуністів. Як це і пропонували соціалісти - єдиний кандидат від четвірки. Але комуністи ніколи не підуть на те, щоб зняти Симоненка. Тому план цей провальний апроірі, незалежно від Ющенка - проблема в комуністах, а не в Ющенку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Те, зо Ви пропонуєте, є неможливим - вчить арифметику

           123 пише:
           > СоцІнформ пише:
           > > Ok пише:
           > >
           > > Так і Ющенкові нічого не світить. У другому турі він програє Януковичу.
           > > Мороз має більше шансів, якщо Ющенко знімить на його користь, бо на відміну від Ющенка, за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів. А за Ющенка вони голосувати не будуть(проголосують швидше вже за Януковича) і Янукович переможе.
           > > Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.
           >
           > Якщо Ющенко знімиться на користь Мороза - це не означає, що виборці Ющенка, серед яких значна кількість сповідує антипатію до лівих, перейдуть до Мороза. У кращому випадку - ну нехай половина перейде, 12%.

           А куди решта перейде? До Януковича?

           І своїх у Мороза 6% - з яких частине перейде до комуністів, бо принципово буде проти альянсу з "правими". Як результат - у другий тур вийдуть Янукович і Симоненко, кожен з яких залізно бере біля 20%.

           У Мороза власний стабільний електорат. І від співпраці з правими його не убуде. Тож кого-кого , а Симоненка Мороз випередить в такому сгоюзі по любому.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | 123

            А подумайте трохи

            СоцІнформ пише:
            > 123 пише:
            > > СоцІнформ пише:
            > > > Ok пише:
            > > >
            > > > Так і Ющенкові нічого не світить. У другому турі він програє Януковичу.
            > > > Мороз має більше шансів, якщо Ющенко знімить на його користь, бо на відміну від Ющенка, за Мороза в другому колі проголосує і більшість комуністів. А за Ющенка вони голосувати не будуть(проголосують швидше вже за Януковича) і Янукович переможе.
            > > > Тож Ющенко має знятися на користь Мороза.
            > >
            > > Якщо Ющенко знімиться на користь Мороза - це не означає, що виборці Ющенка, серед яких значна кількість сповідує антипатію до лівих, перейдуть до Мороза. У кращому випадку - ну нехай половина перейде, 12%.
            >
            > А куди решта перейде? До Януковича?

            А куди подівся той електорат під час виборів 1999 року - пригадуєте? Туди і зараз він буде йти. Багато від нього Морозу тоді перепало? Не забувайте - у разі вашого сценарію влада б не дивилась на нацдемівський електорат, а швиденько організувала б для нього пару-трійку марчуків, малих чорноволів, рухів тощо.

            > І своїх у Мороза 6% - з яких частине перейде до комуністів, бо принципово буде проти альянсу з "правими". Як результат - у другий тур вийдуть Янукович і Симоненко, кожен з яких залізно бере біля 20%.
            >
            > У Мороза власний стабільний електорат. І від співпраці з правими його не убуде. Тож кого-кого , а Симоненка Мороз випередить в такому сгоюзі по любому.

            Тю-тю-тю, стабільний електорат. Ви через 100 днів матимете змогу спостерігати, як від цього стабільного електорату залишеться половина. Бо вже й 6% Мороз у першому турі не візьме - подивіться, що пише п. Предсказамус про Харків.
           • 2004.07.15 | Ok

            Упс... а це хто писав ?

            http://maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1089906659&first=1089916361&last=1089886619
            > Для лівих великої різниці, що Кучма, що Ющенко-немає. ... А чому ліві повинні голосувати за Ющенка? У нас є і свої кандидати.

            а це ?

            http://maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1089908015&first=1089912150&last=1089886226
            > Голосуватимо за своїх, бо ваші праві (Янукович та Ющенко) нам не підходять.

            Чи Мороз понад усьо ? Де Ви стільки ... знайдете ?
       • 2004.07.15 | Предсказамус

        О границах

        СоцІнформ пише:
        > Морозу так само потрібні голоси Ющенка, як і Ющенкові голоси Мороза. Це тимчасові союзники. Але по базовому принципу(реформа політсистеми, Ющенківці бажаючи одноосібної президентської влади, не хочуть ідти на поступки. Чому Мороз повинен йти на поступки на виборах? Чому не Ющенко має зняти свою кандидатуру на користь Мороза?
        Не думаю, что кто-либо искренне верит в победу Мороза на президентских выборах. Зачем тогда? Кто выиграет от такой политики Соцпартии? Украина? Нет, она очень рискует получить крайне неприятную властную вертикаль. Сама Соцпартия? Тоже нет - если победит власть, через 2 года парламент будет формироваться не на выборах, а в кабинетах АП.
        В чем тогда причина? Все ответы, которые приходят в голову, крайне нелестные для СПУ. Но в любом случае Мороз под чутким руководством Винского перешел границу, за которой политический торг превращается в предательство народных интересов.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Re: О границах

         Предсказамус пише:
         > СоцІнформ пише:
         > > Морозу так само потрібні голоси Ющенка, як і Ющенкові голоси Мороза. Це тимчасові союзники. Але по базовому принципу(реформа політсистеми, Ющенківці бажаючи одноосібної президентської влади, не хочуть ідти на поступки. Чому Мороз повинен йти на поступки на виборах? Чому не Ющенко має зняти свою кандидатуру на користь Мороза?
         > Не думаю, что кто-либо искренне верит в победу Мороза на президентских выборах. Зачем тогда? Кто выиграет от такой политики Соцпартии? Украина? Нет, она очень рискует получить крайне неприятную властную вертикаль. Сама Соцпартия? Тоже нет - если победит власть, через 2 года парламент будет формироваться не на выборах, а в кабинетах АП.
         > В чем тогда причина? Все ответы, которые приходят в голову, крайне нелестные для СПУ. Но в любом случае Мороз под чутким руководством Винского перешел границу, за которой политический торг превращается в предательство народных интересов.

         Мороз має набагто більше шансів перемогти, аніж Ющенко. Ющенко у другому колі програє Януковичу. Це ж очевидно! Політика СПУ мудра, бо вона передбачає Конституційну реформу і навіть незважаючи на перемогу Януковичу в разі реформи Україна просуватиметься в бік європейської демократії, а в 2006 і парламент і місцеві ради внаслідок ПРОПОРЦІЙНИХ виборів опиняться в руках тих , хто є сьогодні опозиціцєю. ТОж через два роки-всі шанси справді Європейської держави. А той шлях , що пропонує безперспективна поразка Ющенка у другому колі означає, що ще десять(Десять!!!!) років при владі буде донецькій клан і бай-бай Європа!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | Предсказамус

          Приятно встретить редкое исключение из правила

          Очень хочется верить, что вы искренне написали все это:

          СоцІнформ пише:
          > Мороз має набагто більше шансів перемогти, аніж Ющенко. Ющенко у другому колі програє Януковичу. Це ж очевидно! Політика СПУ мудра, бо вона передбачає Конституційну реформу і навіть незважаючи на перемогу Януковичу в разі реформи Україна просуватиметься в бік європейської демократії, а в 2006 і парламент і місцеві ради внаслідок ПРОПОРЦІЙНИХ виборів опиняться в руках тих , хто є сьогодні опозиціцєю. ТОж через два роки-всі шанси справді Європейської держави. А той шлях , що пропонує безперспективна поразка Ющенка у другому колі означає, що ще десять(Десять!!!!) років при владі буде донецькій клан і бай-бай Європа!
          Считая, что Вы искренне заблуждаетесь, попытаюсь разъяснить свою точку зрения:
          1. Мало хотеть конституционной реформы, нужно еще иметь возможность ее провести. Не только через парламент, но и "в натуре". Возможно Вы не заметили, но власть в центре и на местах не принадлежит социалистам. Поэтому от реформы в жизнь проведут то, что устраивает власть, а остальное займет почетное место рядом с нашим правом избирать и быть избранными, т.е. на помойке.
          2. Сейчас не время меряться пенисами, из четырех лидеров оппозиции (и "оппозиции") только Ющенко имеет шанс быть избранным. Майдановский народ не даст соврать, я весьма критично отношусь к Ющенко и особенно к его окружению, поэтому считаю себя достаточно беспристрастным наблюдателем. Тем не менее есть факт - в моем родном Харькове я пока ни от кого не слышал о желании голосовать за Морозаю А знакомых много, причем очень разных знакомых. Но если так в Харькове, то на как будет западнее и южнее?
          Поэтому, повторяю, поведение Мороза сейчас - откровенное предательство интересов украинцев. В том числе и моих интересов.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Приятно встретить редкое исключение из правила

           Предсказамус пише:
           > Очень хочется верить, что вы искренне написали все это:
           >
           > СоцІнформ пише:
           > > Мороз має набагто більше шансів перемогти, аніж Ющенко. Ющенко у другому колі програє Януковичу. Це ж очевидно! Політика СПУ мудра, бо вона передбачає Конституційну реформу і навіть незважаючи на перемогу Януковичу в разі реформи Україна просуватиметься в бік європейської демократії, а в 2006 і парламент і місцеві ради внаслідок ПРОПОРЦІЙНИХ виборів опиняться в руках тих , хто є сьогодні опозиціцєю. ТОж через два роки-всі шанси справді Європейської держави. А той шлях , що пропонує безперспективна поразка Ющенка у другому колі означає, що ще десять(Десять!!!!) років при владі буде донецькій клан і бай-бай Європа!
           > Считая, что Вы искренне заблуждаетесь, попытаюсь разъяснить свою точку зрения:
           > 1. Мало хотеть конституционной реформы, нужно еще иметь возможность ее провести. Не только через парламент, но и "в натуре". Возможно Вы не заметили, но власть в центре и на местах не принадлежит социалистам. Поэтому от реформы в жизнь проведут то, что устраивает власть, а остальное займет почетное место рядом с нашим правом избирать и быть избранными, т.е. на помойке.

           Тому Мороз і облапошив владу, домігшись проведення пропорційних законів, і зокрема до місцевих Рад. На наступних виборах СПУ в Центральній Україні матиме від третини до повини місцевих депутатів.


           > 2. Сейчас не время меряться пенисами, из четырех лидеров оппозиции (и "оппозиции") только Ющенко имеет шанс быть избранным.

           Ющенко має всі шанси потрапити до другого туру і ніяких шансів там виграти. Він програє Януковичу.

           Майдановский народ не даст соврать, я весьма критично отношусь к Ющенко и особенно к его окружению, поэтому считаю себя достаточно беспристрастным наблюдателем. Тем не менее есть факт - в моем родном Харькове я пока ни от кого не слышал о желании голосовать за Морозаю А знакомых много, причем очень разных знакомых. Но если так в Харькове, то на как будет западнее и южнее?

           В Харкові дійсно у Мороза ситуація не найкраща. За Мороза стоять горою сільскогосподарські україномовні регіону Центру і Півночі. Це його база. Над рештою треба працювати і працювати.

           > Поэтому, повторяю, поведение Мороза сейчас - откровенное предательство интересов украинцев. В том числе и моих интересов.

           А якщо я скажу, що і я українка і мої інтереси зрадила НУ та БЮТ , коли вони провалили політреформу і не схотіли пропорційних виборів?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | Предсказамус

            Re: Приятно встретить редкое исключение из правила

            СоцІнформ пише:
            > Тому Мороз і облапошив владу, домігшись проведення пропорційних законів, і зокрема до місцевих Рад. На наступних виборах СПУ в Центральній Україні матиме від третини до повини місцевих депутатів.
            Угадайте, сколько нужно минут, чтоб избирательный закон опять стал смешанным? Или даже чисто мажоритарным? Как только большевики ВР поймут, какой у них появился шанс еще поцарствовать, решение будет проголосовано как из пушки.

            >> 2. Сейчас не время меряться пенисами, из четырех лидеров оппозиции (и "оппозиции") только Ющенко имеет шанс быть избранным.
            > Ющенко має всі шанси потрапити до другого туру і ніяких шансів там виграти. Він програє Януковичу.
            Да, в случае неподдержки со стороны Мороза эти самые 6-10 проценов (на больше он не потянет) могут оказаться роковыми. Именно это я и имел в виду, когда говорил о предательстве моих интересов.

            > В Харкові дійсно у Мороза ситуація не найкраща. За Мороза стоять горою сільскогосподарські україномовні регіону Центру і Півночі. Це його база. Над рештою треба працювати і працювати.
            Невелика база, не находите?

            >> Поэтому, повторяю, поведение Мороза сейчас - откровенное предательство интересов украинцев. В том числе и моих интересов.
            > А якщо я скажу, що і я українка і мої інтереси зрадила НУ та БЮТ , коли вони провалили політреформу і не схотіли пропорційних виборів?
            Возможно, Вы будете правы, но кому легче? У меня тоже много претензий к Ющенко и Тимошенко, но это еще не повод вешаться им назло. К сожалению, выигрыш власти на выборах сродни самоповешению оппозиции.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.15 | СоцІнформ

             А у Вас найлогічніше мислення з усіх майданівців

             Предсказамус пише:
             > СоцІнформ пише:
             > > Тому Мороз і облапошив владу, домігшись проведення пропорційних законів, і зокрема до місцевих Рад. На наступних виборах СПУ в Центральній Україні матиме від третини до повини місцевих депутатів.
             > Угадайте, сколько нужно минут, чтоб избирательный закон опять стал смешанным? Или даже чисто мажоритарным? Как только большевики ВР поймут, какой у них появился шанс еще поцарствовать, решение будет проголосовано как из пушки.

             За цією схемою, вони і чисту б мажоритарку давно ввели. Ан ні. Не все і там так просто під Кучмою. Хоча після перемоги Януковича дійсно рішення можуть прийматися і швидко і фактично "строєм". По понятіях.

             >
             > >> 2. Сейчас не время меряться пенисами, из четырех лидеров оппозиции (и "оппозиции") только Ющенко имеет шанс быть избранным.
             > > Ющенко має всі шанси потрапити до другого туру і ніяких шансів там виграти. Він програє Януковичу.
             > Да, в случае неподдержки со стороны Мороза эти самые 6-10 проценов (на больше он не потянет) могут оказаться роковыми. Именно это я и имел в виду, когда говорил о предательстве моих интересов.

             Не перемогає Ющенко і в разі підтримки його Морозом. Не дотягує трійка(Ю,Т,М) до перемоги. Янукович + влада+бюрократи+олігархи+російськомовні+КОМУНІСТИ переможуть
             Ключове слово тут "КОМУНІСТИ".

             За кого вони, той і перемагає. Їхній електорат в другому турі проголосує порти Ющенка. Якби в другому турі був Мороз, то навіть без заклику ЦК більшість комуністів проголосувала би за Мороза.
             >
             > > В Харкові дійсно у Мороза ситуація не найкраща. За Мороза стоять горою сільскогосподарські україномовні регіону Центру і Півночі. Це його база. Над рештою треба працювати і працювати.
             > Невелика база, не находите?
             Нахожу. Тому Мороз може виграти лише як єдиний кандидат від всієї опозиції.
             >
             > >> Поэтому, повторяю, поведение Мороза сейчас - откровенное предательство интересов украинцев. В том числе и моих интересов.
             > > А якщо я скажу, що і я українка і мої інтереси зрадила НУ та БЮТ , коли вони провалили політреформу і не схотіли пропорційних виборів?
             > Возможно, Вы будете правы, но кому легче? У меня тоже много претензий к Ющенко и Тимошенко, но это еще не повод вешаться им назло. К сожалению, выигрыш власти на выборах сродни самоповешению оппозиции.

             Дійсно не будемо тут ганити Ющенка та Тимошенко. Вони можуть бути союзниками. Їм просто варто побачити реальну картину, що вони не перемагають Януковича. На жаль, їхнє оточення воліє краще їхньої "виборчої" смерті, аніж узгодження іншого прохідного кандидата.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.15 | Предсказамус

              Спасибо на добром слове

              Если я и логичен, то, похоже, недостаточно убедителен. Поэтому коротко повторю: в октябре 2004 года решится судьба Украины. Тот путь к победе оппозиции, который видите Вы (политреформа, объединение четверки вокруг Мороза, его победа и т.п.) не имеет шансов на реализацию как по причинам объективным (КПУ ни под каким видом не пойдет на общего кандидата от четверки, если им не будет Симоненко, реформу если и проголосуют, то тут же перезаточат под себя олигархические кланы и т.д.), так и субъективным (Ющенко верит в свою победу не меньше Мороза, а существенно больше). Если это понимать, то придется признать: СПУ объективно делает если не все, то очень многое для консервации режима и краха политического проекта "Независимая процветающая Украина".
              Умный политик на месте Мороза вспомнил бы, что политика это искусство возможного и поддержал Ющенко, т.к. быть в оппозиции к нему не составит труда, если что. А в оппозиции к Януковичу реально получится быть только в эмиграции, причем не стОит надеяться, что зачтутся "услуги" выборных времен.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.07.16 | СоцІнформ

               Re: Спасибо на добром слове

               Предсказамус пише:
               > Если я и логичен, то, похоже, недостаточно убедителен.

               Хороша формула. Слід запамятати :)
               Поэтому коротко повторю: в октябре 2004 года решится судьба Украины.

               Доля України не залежить від одного року. Вона вирішувалася і раніше і буде вирішуватися і пізніше. Це буде не першій і не останній програний бій.

               Тот путь к победе оппозиции, который видите Вы (политреформа, объединение четверки вокруг Мороза, его победа и т.п.) не имеет шансов на реализацию как по причинам объективным (КПУ ни под каким видом не пойдет на общего кандидата от четверки, если им не будет Симоненко, реформу если и проголосуют, то тут же перезаточат под себя олигархические кланы и т.д.), так и субъективным (Ющенко верит в свою победу не меньше Мороза, а существенно больше).

               Ну що ж, якщо Ющенко і КПУ не поставлять на Мороза, то програють всі.

               Если это понимать, то придется признать: СПУ объективно делает если не все, то очень многое для консервации режима и краха политического проекта "Независимая процветающая Украина".

               СПУ робить для цього проекта все можливе, незалежно від того , хто виграє президентські вибори. Саме тому СПУ всіми силами бореться за реформу, щоби не було залежності від одних президентських виборів.

               > Умный политик на месте Мороза вспомнил бы, что политика это искусство возможного и поддержал Ющенко, т.к. быть в оппозиции к нему не составит труда, если что. А в оппозиции к Януковичу реально получится быть только в эмиграции, причем не стОит надеяться, что зачтутся "услуги" выборных времен.

               Про це ми з вами поговоримо через півроку, коли всі ми будемо до Януковича в опозиції.
             • 2004.07.15 | Zy

              Re: Відповідальні саме ви

              Знаєте, а це вже стає візитною карткою СПУ - політичний шантаж та "підставка" партнерів :
              СоцІнформ пише:
              > Не перемогає Ющенко і в разі підтримки його Морозом. Не дотягує трійка(Ю,Т,М) до перемоги. Янукович + влада+бюрократи+олігархи+російськомовні+КОМУНІСТИ переможуть
              Ключове слово тут "КОМУНІСТИ".

              Не можна погодитися з такими підрахунками, якби Мороз приєднався до "2", тоді не тільки його 6% виборців, але й частина комуністів (не "радикалів", звичайно ) віддала голоси створеній "3", тобто Ющенку, - принаймні у другому турі той відсоток був би непоганий. І Мороз це (достатню підтримку у другому турі, і перш за все, з боку голосів Симоненка) добре усвідомлює…
              Ваше відсилання до "ключових" комуністів – це зняття з себе відповідальності, такий собі - майбутній сценарій пошуку винних, як у таборі "НУ", так і/або у "своїх" комуністів. Хоча саме соціялісти, нажаль, сьогодні головні винуватці у "розкраданні" відсотків, підкреслюю - НЕ своїх 6%, а значно більших
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.07.16 | СоцІнформ

               Re: Відповідальні саме ви

               Zy пише:
               > Знаєте, а це вже стає візитною карткою СПУ - політичний шантаж та "підставка" партнерів :

               >
               > Хоча саме соціялісти, нажаль, сьогодні головні винуватці у "розкраданні" відсотків, підкреслюю - НЕ своїх 6%, а значно більших

               Ви хочете наших відсотків, але ви нас постійно же і лаяте. Так хто кого "шантажує". Ви самі говорите, що позиція Мороза-це не тільки голоси соціалістів, а і значної частини комуністів. Тож це є аргумент для зняття Ющенка на користь Мороза. Адже за Мороза можуть проголосувати і націонал-патріоти і комуністи. Це шлях до перемоги!
     • 2004.07.15 | 123

      Нормальний кандидат

      Щиро зичу успіхів у агітації за нього.

      Прошу тільки - подумайте заздалегідь, як Вам поводити себе і як агітувати у період між першим і другим туром, якщо раптом Мороз все ж не буде фіналістом...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | СоцІнформ

       Якщо Мороз не вийде в фінал       123 пише:
       > Щиро зичу успіхів у агітації за нього.
       >
       > Прошу тільки - подумайте заздалегідь, як Вам поводити себе і як агітувати у період між першим і другим туром, якщо раптом Мороз все ж не буде фіналістом...

       Якщо Мороз не вийде в фінал, а туди вийде Ющенко, то агітуй-не агітуй, переможе Янукович. Перемогти Януковича може лише Мороз
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | Ok

        Re: Якщо Мороз не вийде в фінал

        СоцІнформ пише:
        > Якщо Мороз не вийде в фінал, а туди вийде Ющенко, то агітуй-не агітуй, переможе Янукович. Перемогти Януковича може лише Мороз

        Тому й кампанію свою будує обливаючи брудом Ющенка ? Аби перемогти Януковича ? Й рехворму медведчуківську "пропихує" для того ж ?

        ... а може "тем она сильна, что лает на слона ?"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Re: Якщо Мороз не вийде в фінал

         Ok пише:
         > СоцІнформ пише:
         > > Якщо Мороз не вийде в фінал, а туди вийде Ющенко, то агітуй-не агітуй, переможе Янукович. Перемогти Януковича може лише Мороз
         >
         > Тому й кампанію свою будує обливаючи брудом Ющенка ? Аби перемогти Януковича ? Й рехворму медведчуківську "пропихує" для того ж ?
         >

         Мороз брудом Ющенка не обливає. Там природній наліт.
         А рехформа -це ідея Мороза і Європи.
         А Азія потребує царської централізованої влади.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | Ok

          Повний п...ц

          СоцІнформ пише:

          > Мороз брудом Ющенка не обливає. Там природній наліт.
          > А рехформа -це ідея Мороза і Європи.

          А зовсім не Кучми ?

          Wirklich ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Повний п...ц

           Ok пише:
           > СоцІнформ пише:
           >
           > > Мороз брудом Ющенка не обливає. Там природній наліт.
           > > А рехформа -це ідея Мороза і Європи.
           >
           > А зовсім не Кучми ?
           >
           > Wirklich ?

           Мороз про реформу Конституції агітував за два роки до того, як за неї як за соломинку схопився Кучма. Будьте уважніше !
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | Ok

            Abgemacht (-)

       • 2004.07.15 | 123

        Як це - агітуй,не агітуй?

        Тобто Ви вважаєте, що СПУ має самоусунутись під час другого туру Янукович-Ющенко? Мотивуючи це тим, що агітувати проти Януковича нема сенсу -- бо перемогти його неможливо (а зараз Ви агітуєте за Мороза тому, що для нього перемогти дуже навіть можливо)? Я правильно зрозумів?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Re: Як це - агітуй,не агітуй?

         Пара Ющенко-Янукович програшна. Мені обидва не подобаються. Янукович перемогає по любому. Як особисто я голосуватиму, ще не знаю. Поки що схиляюся викреслити обох.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | 123

          Так Ви активістка чи прикидаєтесь?

          СоцІнформ пише:
          > Пара Ющенко-Янукович програшна. Мені обидва не подобаються. Янукович перемогає по любому. Як особисто я голосуватиму, ще не знаю. Поки що схиляюся викреслити обох.

          Це позиція. Агітуйте за цю позицію й інших. Якщо Ви дійсно активістка.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | СоцІнформ

           Re: Так Ви активістка чи прикидаєтесь?

           123 пише:
           > СоцІнформ пише:
           > > Пара Ющенко-Янукович програшна. Мені обидва не подобаються. Янукович перемогає по любому. Як особисто я голосуватиму, ще не знаю. Поки що схиляюся викреслити обох.
           >
           > Це позиція. Агітуйте за цю позицію й інших. Якщо Ви дійсно активістка.
           А на Майдані не агітуюють. Тут висловлюються. :))ККД тут мінімальний. Загітувати легше людей в поїздках по регіонах. І голосів більше .
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | 123

            Так і я про те

            СоцІнформ пише:
            > 123 пише:
            > > СоцІнформ пише:
            > > > Пара Ющенко-Янукович програшна. Мені обидва не подобаються. Янукович перемогає по любому. Як особисто я голосуватиму, ще не знаю. Поки що схиляюся викреслити обох.
            > >
            > > Це позиція. Агітуйте за цю позицію й інших. Якщо Ви дійсно активістка.
            > А на Майдані не агітуюють. Тут висловлюються. :))ККД тут мінімальний. Загітувати легше людей в поїздках по регіонах. І голосів більше .

            Про агітацію нормальну. Там і агітуйте, зокрема, серед соціалістів. Тільки спочатку вирішить, за що агітуєте. За "проти всіх", наприклад. І за це й агітуйте. Нормальна позиція, поважаю.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.15 | СоцІнформ

             Re: Так і я про те

             123 пише:
             > СоцІнформ пише:
             > > 123 пише:
             > > > СоцІнформ пише:
             > > > > Пара Ющенко-Янукович програшна. Мені обидва не подобаються. Янукович перемогає по любому. Як особисто я голосуватиму, ще не знаю. Поки що схиляюся викреслити обох.
             > > >
             > > > Це позиція. Агітуйте за цю позицію й інших. Якщо Ви дійсно активістка.
             > > А на Майдані не агітуюють. Тут висловлюються. :))ККД тут мінімальний. Загітувати легше людей в поїздках по регіонах. І голосів більше .
             >
             > Про агітацію нормальну. Там і агітуйте, зокрема, серед соціалістів. Тільки спочатку вирішить, за що агітуєте. За "проти всіх", наприклад. І за це й агітуйте. Нормальна позиція, поважаю.

             А там ( по регіонах) і агітую. Тільки не "проти всіх", а "за Мороза". Бо поки є хоч мінімальні шанси для узгодження Мороза єдиним кандидатом від опозиції(а значить і перемоги), то за це треба боротися.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.07.15 | 123

              Не забувайте й проти Януковича агітувати! :)(-)

       • 2004.07.15 | S.D.

        Мантра и антимантра? :) (-)

     • 2004.07.15 | Ok

      Re: Наш кандидат-Олександр Мороз

      СоцІнформ пише:
      > Наш кандидат Олександр Мороз!
      А чому ж цитуєте Симоненка ?
      http://uv.ukranews.com/p4/interview/article.html?id=3406
      Петро Симоненко: "Ми будемо робити все, щоб не обрали ні Віктора Януковича, ні Віктора Ющенка" ("Львівська газета")
      "Жодного з них ми не будемо підтримувати, бо між ними немає ніякої різниці, оскільки обидва є представниками кланово-олігархічного, кримінального капіталу".

      > А великої різниці між правими (Янукович чи Ющенко) немає.
      А може то між Морозом та Симоненком немає ?

      > Демократизації державного устрою за європейськими зразками "Наша Україна" не хоче.
      Канешна, її хоче тав. Симоненка, і тока "за евпарейськімі зразками", нє іначє.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | СоцІнформ

       Re: Наш кандидат-Олександр Мороз

       Ok пише:
       > СоцІнформ пише:
       > > Наш кандидат Олександр Мороз!
       > А чому ж цитуєте Симоненка ?
       > http://uv.ukranews.com/p4/interview/article.html?id=3406
       > Петро Симоненко: "Ми будемо робити все, щоб не обрали ні Віктора Януковича, ні Віктора Ющенка" ("Львівська газета")
       > "Жодного з них ми не будемо підтримувати, бо між ними немає ніякої різниці, оскільки обидва є представниками кланово-олігархічного, кримінального капіталу".
       >
       На жаль, це значною мірою правда.

       > > А великої різниці між правими (Янукович чи Ющенко) немає.       > А може то між Морозом та Симоненком немає ?
       Раніше було мало,Чим далі, тим більше.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | Ok

        Прошу детальніше

        > Ok пише:

        > > А може то між Морозом та Симоненком різниці немає ?

        СоцІнформ пише:

        > Раніше було мало,Чим далі, тим більше.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | СоцІнформ

         Re: Прошу детальніше

         Ok пише:
         > > Ok пише:
         >
         > > > А може то між Морозом та Симоненком різниці немає ?
         >
         > СоцІнформ пише:
         >
         > > Раніше було мало,Чим далі, тим більше.

         Я вже казала, що СПУ на відміну від КПУ більш проукраїнська та проєвропейська
         КПУ, якщо хочете, більш проросійська.
         Це основна відмінність. По соціальних питаннях бачення партій часто збігається.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | Ok

          Красно дякую (-)

         • 2004.07.15 | S.D.

          А раньше?

          Если Вы утверждаете, что раньшн отличий между КПУ и СПУ было мало, я делаю вывод, что еще недавно СПУ была проросиийской партией, не проповедующей проукраинских и проевропейских взглядов.

          Интересно, а какая идеология будет у СПУ года через два?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.16 | СоцІнформ

           раніше

           S.D. пише:
           > Если Вы утверждаете, что раньшн отличий между КПУ и СПУ было мало, я делаю вывод, что еще недавно СПУ была проросиийской партией, не проповедующей проукраинских и проевропейских взглядов.
           >
           > Интересно, а какая идеология будет у СПУ года через два?

           Чому ж два роки тому? Насправді коли організовувалася СПУ в 1994 році вона була фактисно ідейною спадкоємницею КПУ. Після перемоги Кучми на президентських виборах почалося дуже повільне трансформування партії. На вибори 98-99 років Мороз вже чітко зайняв позицію лівої патріотичної опозиції. Але партія на той момент була ще дуже неоднорідна. Відхід проросійських і прокомуністичних елементів з партії відбувався в подальші роки. Насьогодні в партії вже не має дискусії щодо стратегічного європейського напрямку.
 • 2004.07.15 | Правник

  Пропозиція: не чіпайте соціялістів,

  їм і так незручно в цьому положенні
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | СоцІнформ

   бо перечепитися

   У вас є якісь застереження щодо позицій? Та ви консерватор!:))
  • 2004.07.15 | Ok

   А Ви гуманіст (-)

  • 2004.07.15 | Ok

   P.S. Дозволите ще трохи конструктиву ?

   Якщо Кучмі і Янусу також "незручно", може мені їх усиновити ?
   А ле сьогодні вже, мабуть, пізно.
  • 2004.07.16 | Боровик

   Cтараємось, так не відчіпляються :)) (-)

  • 2004.07.16 | Чучхе

   Знаєте, друже Правнику, що мені нагадує вищенаведена дискусія?

   Ну, типу рік десь 21-22, в країні продразвєрстка і розстріли, армія інтернована і роззброєна в Польщі, селянські повстання гасяться в крові, а елементи, на дії яких чекає нація, сидять десь в Парижі і роздумують і проводять дискусії на тему, чи роздавати селянам землю з викупом чи без викупу і який має бути адміністративно-територіальний устрій держави після того, як народ приведе цих месій до влади.

   Так і зараз - тут всіх можуть завтра "до криміналу" посадити, а вони замість консолідації в боротьбі проти загального ворога Януковича, демонструють свою принциповість, доказуючи, що Ющенко - олігарх. Таке враження, наче у нас зараз така демократія, що ми можемо собі дозволити бути отакими принциповими.
   +++++++++++++++++++++

   Я тут для наглядності зацитую уривок із "Холодного Яру" на тему, яким Горліс-Горський побачив цей емігрантський уряд:

   Двері відчиняє молодий старшина в англійській шинелі.
   — Ви звідкіль?
   — Я з Холодного Яру.
   — Моє поважання! Заходьте. Я називаюся поручник П.
   Сідайте. Оповідайте, що там в Холодному Яру? Скоро вже повстанці Київ займуть? Правду сказати, вже осточортіло сидіти у тій Европі.
   Кімната була завалена військовими мапами України. Великий стіл застелений кусниками полотна з начертаними на них мапками місцевости. Поручник зсуває їх в одну велику мапу.
   — Я ще, знаєте, не спав сьогодні — цілу ніч креслив. Пильна робота. Так ви кажете — з Холодного Яру? Це — Чигиринщина. О, прошу, — ткнув пальцем в одну із полотняних, — це ваш район...
   Туди за отамана районового Кузьменко піде. Може знаєте його?
   — Ні, не знаю. Він не чигиринець?
   — А, ні-ні! Він із... — назвав поручник місцевість, звідки походить майбутній отаман Холодного Яру і задоволене усміхнувся.
   Ми тепер зовсім нову систему впроваджуєм у повстанчу роботу. Досить уже тієї безвідповідальної безплянової отаманїї! Генерал призначив уже своїх певних людей, що переймуть владу в усіх районах. Бачите — показав на полотнянки, — Україна розбита на двадцять-шість районів, — в кожний піде наш отаман. Це я цілу ніч креслив на полотні для кожного отамана мапку його района, щоб, бува, за володіння не посварилися.
   Поручник тикав пальцем у мапки районів і називав прізвища.
   — Сюди той піде, сюди той, в цей район — той... Все певні здібні люди.
   Я сидів коло стола, як би мене хто макогоном по голові тарахнув. Хотілося кричати: Чоловіче! Нащо ти мені це говориш?! Звідкіль ти знаєш — хто я?! Що я тобі сказав — з Холодного Яру?! А може я з ВУЧЕКА?! Таж ти тикаєш пальцем у життя тисяч, десятків тисяч людей!!!
   Зареєструвався у начальника штабу — полковника Отмарштейна. Обережно випитав, що треба, приглянувся до посвідки і підписів. Сказав написати звіт і визначив годину приняття у генерала Тютюнника.
   Пополудні я сидів за столом Тютюнника, що кінчав читати мій звіт. Вернидуб був уже принятий поперед-мене, і Тютюнник накрив дискретно верхню сторінку його звіту, щоб я часом не прочитав чогось. Не здогадувався, певно, що Вернидуб давав мені читати його в ресторані цілий, щоб я сказав, чи добре написаний. Скінчивши читати, генерал пронизливо глянув мені в очі.
   — Так ви кажете, що з Холодного Яру. А я кажу, що сумніваюся в цьому.
   — А чому, пане генерале?
   — Бо відомости про стан, які ви отут подаєте, не сходяться з тими відомостями, які я маю вже і то від певних людей.
   — Якщо вони не сходяться з моїми, то дозволю собі посумніватися в їх правдивости.
   Генерал нахмурився.
   — Ви подаєте, що нема зовсім гармат. А я маю точні відомости, що є, і кулеметів втричі більше, ніж ви подаєте! І людей змобілізованих вдесятеро більше! І влада отамана Холодного Яру не звузилася в останній час, як ви пишете, до найближчих сіл, а поширилася на довколішні повіти! І штаб — не у якійсь там дурній землянці — а в Мотриному манастирі! Так, мій пане! Ви думаєте, що ми нічого не знаємо? — Ми знаємо все, що діється в усіх закутинах України. Скажіть краще, хто вас послав з такими відомостями і в якій цілі?
   — Треба про це було питати, пане генерале, того, хто вам тамті відомости давав. Мене послав сюди штаб Холодного Яру і я, як його осаул, знаю, що він має та куди його влада сягає. А послали мене, щоб спитатися — чи буде якийсь збройний удар із Заходу, чи не буде. Як не буде — повстання будуть червоними здушені. Битися Холодний Яр буде до останнього, але лобом мура не розіб'єш. Штаб хоче знати, чого можна сподіватися, щоб відповідно пристосувати свою працю до подій. На його відповідальности — доля сіл і тисяч селян.
   Тютюнник усміхнувся іронічно до Отмарштейна, що за сусіднім столом прислухався задумано до розмови.
   — Ви чуєте, пане полковнику?
   Отмарштейн мовчав.
   — Пане генерале! Розумію вас, чому ви усміхаєтеся. Вам хочеться почути, що повстанці ось-ось вже в Україні владу захоплять. Вам хочеться вірити і ви вірите таким нісенітницям як оті, що написав вам Вернидуб — так, як ми донедавна вірили, що українська армія за Збручем переформовується, поповняється і переозброюється.
   Генерал хвилину думав.
   — Ви у якій дивізії в армії були?
   — У Запорізькій.
   — Поїдете до дивізії до табору. До Холодного Яру не потребуєте вертатися, бо туди інший чоловік має цими днями піти. Ми тепер перебудовуємо всю повстанчу працю і напевно не буде так зле, як ви кажете.
   — Знаю. Розбили на двадцятьшість районів і до Холодного Яру піде Кузьменко.
   Генерал збентежено глянув на Отмарштейна, потім на мене.
   — Як скажу хто говорив — це справи не поправить. А хочу вам лише сказати, що з призначення незнаного там чоловіка на отамана нічого не вийде. В кращому випадку його приймуть у свої ряди, щоб подивитися, що він вартий, в гіршому — повісять на дереві, як підісланого червоними провокатора. Посвідка з вашим підписом Деркачеві чи Петренкові нічого не скаже, як і оця моя посвідка з їх підписами — вам. Там більше буде для них підозріло, що я не вернувся, а прийде він. Щоб не згинув дармо чоловік, та щоб там не думали, що я попав чекістам в руки, я напишу і залишу вам записку до Деркача. А ви, тому хто буде йти — дайте її.
   Тютюнник чухав чоло і дивився на Отмарштейна.
   — Добре. На всякий випадок напишіть. Полковник дасть вам проїздні документи до табору. Ви гроші маєте на дорогу?
   — Маю.
   Генерал протягнув руку.
   — Бувайте! Прошу вибачити за різкість. Відомости дійсно розходяться, а ми мусимо бути обережними. Ми це перевіримо. Якщо мені треба буде людей для повстанчої роботи, а будете мати охоту — то я вас з табору викличу.
   Отмарштейн випроваджував мене, щоб закликати дядька-полтавця. Тепло стиснув руку.
   — Загляньте коло шостої. Підем десь собі — я хочу з вами окремо довше порозмовляти.
   За столом ресторану сидів Вернидуб і заїдав печеню. Припрошує сісти коло нього.
   — Будь ласка.
   — Вам генерал щось дав? — Мені ось... — показав з кишені пачку банкнотів. — Ви коли на Україну назад підете? Не казав генерал? Мені сказав, що за три дні. Завтра поведе мене представляти самому Петлюрі.
   Іду до міста. Коло “Брістолю” зустрічаю колишнього Кам'янець-Подільського комісара Красовського, з яким познайомився в 1918 році у губерніяльного комісара Поділля — Степури. Пригадуєм собі часи, як з п'ятьдесятьп'ятю козаками із Кам'янця виганяли тисячні орди збольшевиченого московського війська. Запрошую його на пиво або каву.
   — Не маю часу, приятелю, — на засідання “Ради Республіки” спішуся. Дуже важна справа сьогодні на порядку. Цікаві міжпартійні й міжфракційні дебати будуть...
   Знав добре Красовського, щоб не помітити насмішливої іронії, з якою говорив.
   — А що саме?
   —Земельна реформа, приятелю. Як землю селянам на Україні наділяти — з викупом чи без викупу... Бувайте! Бо без мене поділять...
   О шостій заглянув до полковника Отмарштейна. Пішли з ним до каварні, сіли в кутику дальше від людей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.16 | СоцІнформ

    Re: Знаєте, друже Правнику, що мені нагадує вищенаведена дискусія?

    Це приблизно якби Мороз заходив в штаб до Ющенка.(ги-ги-ги)
    А в штабі Ющенка вже святкують перемогу( а Мороз знає більше правди, бо він х "Холодного яру")
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.16 | S@nya

     Re: Або навпаки. (-)

   • 2004.07.16 | Скептик

    Re: Знаєте, друже Чучхе, що мені нагадує вищенаведена дискусія?

    А мені ситуація, що склалася у великій українській політиці нагадує
    китайську казочку про дракона, що жив у печері. Того дракона ніхто не міг перемогти, хоч би яким силним воїном не був. Щоб не стомлювати вас дословним переказом, тільки про суть: Малий хлопець побачив у дитинстві, як на бій з цим драконом йде кращий з кращих воїнів у міцних латах і з могутньою зброєю. Той лицар так і не повернувся з печери. Хлопець побачивши це і сам задумав перемогти того дракона. Він все життя цьому присвятив. Коли він пішов до печери, то був уже могутній воїн з артефактнам мечем та інше. А дракон виявився в рештках тих самих міцних лат, в яких йшов на двобій з драконом його попередник. Він, доречі, таки переміг але побацивши скарби того дракона на захтів з ними розлучатися і сам перетворився на дракона.
    Отака, блін, казочка.
    А ми нагадуємо отих селян, яких пригнічував дракон і які все сподівалися, що знайдеться не просто сильний а й безкористливий лицар якому буде нічим зайнятися крім як ризикувати життям задля селян


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua