МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющани і януковичари - диспозиції перед битвою.

07/14/2004 | Майдан
Напевно було б цікаво подивитися розклад сил перед великою виборчою битвою в Україні.
Хто може написати ( віднайти) якісь матеріали, які описують стан і ресурси двох таборів( умовно назвем їх "ющани" і "януковичари") може розраховувати на поміщення своїх матеріалів на першій сторінці "Майдану". Навіть якщо буде зроблена збірна узагальнююча стаття , всі хто вінс внесок у її створення буде згаданий в анонсі статті.

Цікаво було б порівняти різноманітні ресурси двох політичних сил, партій які їх підтримують, промислово-фінансових груп, галузевиз інтересів, електоральних груп на які вони опираються.

Відповіді

 • 2004.07.14 | Максим

  Ющани і януковці

  :)
  Слабо обходитися без таврування в "аналітичних" матеріалах?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.14 | Scubo

   Ющани і янучари (-)

  • 2004.07.14 | Тестер

   Re: Ющани і янучата, "почутче надо" ;-) (-)

 • 2004.07.14 | Ok

  З огляду на відсутність конструктиву в гілці

  хотіла б звернути увагу на своє спостереження щодо підтримки Януковича "ображеними" Ющенком за часів його прем"єрства пільговиками.
  Лише моє спостереження, але вже не раз і не два чула від людей старшого віку, міських, з вищою освітою про те, що вони підтримають Януковича лише тому, що Ющенко позбавив їх пільг. Це - факт.
  Є ще якесь непорозуміння щодо оподаткування премій, скаржаться на указ Юща, може то постанова КМ (?), про подвійне оподаткування преміальних, це повна дурня, але на деяких підприємствах з преміальних двічі береться прибутковий податок з посиланням на указ Юща, таким радила відкусити бухгалтеру голову...
  А щодо перших ображених ?.. може їм програму Санича пісовувати ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.14 | Dworkin

   А долги по пенсиям?

   А я как раз слышал отзывы от тех де пожилых людей, что они будут голосовать за Юща, потому, что он вернул долги по пенсиям.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.14 | Ok

    Я не сперечаюсь,

    але схоже, що повернення боргів сприйнялось як належне, а позбавлення пільг - як наступ на права.
    І що цікаво, ця категорія і не думає про любого декому, і, в цьому випадку, доречного Мороза, своїм обранцем вони бачать саме Януковича :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | Patriot

     Ай йа йай яка трагедія?

     Бо Янукович також пенсії віддає і не пхається в політику, маю на увазі не поливає особисто нікого брудом, а людям десь набридла критика на кшталт "так є, бо я так сказав, вірте мені". Саме Ющенка команда займається брудними технологіями на кшталт анонімних листівок, а потім плачуть, що застосували адмінресурс. Ось так то воно і є.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | Franko

      Re: Ай йа йай яка трагедія?

      Patriot пише:
      > Саме Ющенка команда займається брудними технологіями на кшталт анонімних листівок

      Або хвакти в студію, або повік Вам "-1 троль".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | Patriot

       Пояснюю, хоча троля мені і без Вас поставлять, тут не люблять

       ...правди про своїх кумирів.
       Прикладом брудної технології є листівки "Хто винен у бензиновій кризі". При цьому чомусь "забувають" згадати, що Миколаївський глиноземний завод, Запорізький алюмінієвий комбінат, Одеський нафтовий термінал, Лисичанський нафтопереробний завод, Алчевський трубний завод, Об’єднання “Ровенський антрацит”, Маріупольський порт продали саме за прем"єрстава "народного" Росії. А потім ще і звинувачують у розпродажі майна стратегічного. Тут наводився приклад "Янукович і шансон". Оце і є брудні технології. 5 канал до прикладу не згадав жодним словом, що "Евроньюз" брав у Бельгії інтерв"ю у прем"єра. ДО речі вперше у українського політика такого рангу. Оце і є бруд, проти якого ніби то бореться "НУ".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | Franko

        Re: Пояснюю, хоча троля мені і без Вас поставлять, тут не люблять

        Припустимо, що факти, Вами викладені, відповідають дійсності, а також їхня інтерпретація є об"єктивною (бо Ваше "продав Росії" може означати що завгодно). Це треба ще дослідити. Мене більше цікавить, яка Ваша місія -- показати, що Ющенко гірший за Януковича? I за кого особисто Ви, при вашій лютій ненависті до ВАЮ, збираєтеся голосувати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | Patriot

         Я за правду і об"єктивність

         Franko пише:
         > Припустимо, що факти, Вами викладені, відповідають дійсності, а також їхня інтерпретація є об"єктивною (бо Ваше "продав Росії" може означати що завгодно).
         Не що завгодно, а контрольні пакети акцій були викуплені Російськими компаніями.

         > Це треба ще дослідити.
         Досліджуйте :)

         > Мене більше цікавить, яка Ваша місія -- показати, що Ющенко гірший за Януковича?
         Ні моя місія показати, що вони по суті однакові і не варто ставитись упереджено до жодного з них. А сама назва цієї гілки вже упереджена. Дратує тільки одне, що опозиція бореться проти "чорного" піару, проте сама активно його використовує. Принаймі команда Януковича мене більше приваблює ніж команда Ющенка, хоча він сам можливо і не поганий хлопець :) Особливо подобається тенденція. У 2002 році виборчий штаб очолював есдек Порошенко, колишній. Зараз Зінченко, а на парламентських мабуть буде Медведчук.


         >I за кого особисто Ви, при вашій лютій ненависті до ВАЮ, збираєтеся голосувати.

         Лютої ненависті в мене до нього нема, як і до жодного з політиків. Я не вірю у месію, я вірю в Україну. Поки що команда Ющенка тільки тим і займається, що обливає брудом цю країну. Я не хзнаю жодного німецького чи французького опозиціонера, який би собі щось подібне дозволяв. Я за рівні шанси і працюючи на виборчій дільниці докладу усіх зусиль, щоб не порушувались правила жодною з сторін, а за кого голосувати поки що не вирішив. Тепер мені більше подобається Мороз і Янукович. Прийдуть вибори тоді прийму остаточне рішення.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.16 | SpokusXalepniy

          Подтвердите.

          Patriot пише:
          > Лютої ненависті в мене до нього [Ющенко] нема, як і до жодного з політиків. Я не вірю у месію, я вірю в Україну. Поки що команда Ющенка тільки тим і займається, що обливає брудом цю країну.

          Так вы отождествляете Украину с бандой, стоящей у власти?
          Не слышал и не видел, чтобы кто-то обливал грязью Украину за то, что есть такая страна. За то, что она существует (КЕ - не в счёт:) ).
          И вы продолжаете настаивать, что Ющенко критикует именно страну, а не бандитский режим?

          > Я не знаю жодного німецького чи французького опозиціонера, який би собі щось подібне дозволяв.

          А разве во Франции или Германии есть во власти что-либо близко напоминающее наших красавцев?
          Потому и не слышите, и не видите "щось подібне". Подобного у них нет. Как же это можно увидеть - того, чего нет.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.16 | Patriot

           Є і там олігархи приходять до влади.

           SpokusXalepniy пише:
           > Patriot пише:
           > > Лютої ненависті в мене до нього [Ющенко] нема, як і до жодного з політиків. Я не вірю у месію, я вірю в Україну. Поки що команда Ющенка тільки тим і займається, що обливає брудом цю країну.
           >
           > Так вы отождествляете Украину с бандой, стоящей у власти?

           Я не вважаю, що ця банда, як Ви висловились гірша за ту банду, яка рветься до влади і тільки заради влади (читай команда Ющенка). Там вже такого зброду набрали, що далі нікуди і діяти вони будуть не краще за своїх попередників, вони вже зараз показують ці методи.

           > Не слышал и не видел, чтобы кто-то обливал грязью Украину за то, что есть такая страна. За то, что она существует (КЕ - не в счёт:) ).

           А я чув. Ще толком не розібралися, навіть до тепер чиєю ж ракетою було збито літак над чорним морем, всі звинуквачували свою країну, хоча стріляли на полігоні в той час і російські ракети, а відповідальність несе тільки україна, бо це так вигідно. Другий приклад всі верещали про скандал з "Кольчугами" аж вимагали технічну документацію на них американці, а лплзиція підтримувала цю ідею. Потім виявилось, що все це фікція і все нормально. Критики позатикались. Потім нове викриття генерала Кравченка. Два тижні Томенко не переставав кричати про надзвичайно важливі записи. Тепер також заткнулися, бо зрозуміли, що на брехні і дешевій провокації далеко не заїдеш. І такий імідж Україні створює переважно опозиція. Я такого президента не хочу, який у студії може за 10 хвилин поміняти свою думку двічі.

           > И вы продолжаете настаивать, что Ющенко критикует именно страну, а не бандитский режим?
           >
           Саме країну, а не бандитський режим.

           > > Я не знаю жодного німецького чи французького опозиціонера, який би собі щось подібне дозволяв.
           >
           > А разве во Франции или Германии есть во власти что-либо близко напоминающее наших красавцев?
           > Потому и не слышите, и не видите "щось подібне". Подобного у них нет. Как же это можно увидеть - того, чего нет.

           Є і вних. Були корупційні скандали з Берлучконі, Аснаром, Г. Колем, навіть з Клінтоном і Бушем були скандали, але жодного разу їхні опозиціонери не обливали лайном свою батьківщину, а розбиралися самі. Наша ж опозиція зараз безхребетна, продажна і нічим не краща від так званого бандитського режиму оскільки користується тими ж методами. У якійсь мірі вона навіть гірша від того режиму, який є, бо не цінує свої кадри, а набирає союзників з ворогів. Як казав колись Т.Чорновіл , що вузькопартійні і комерційні інтереси беруть гору над державницькими ідеями. Прикладом, як працює опозиція є цей же майдан, де коли не можуть аргументовано відповісти вішають ярлики, щоб не дай Боже ще хтось не прочитав чогось, що суперечить загальній лінії, а то ще може перестати вірити у месій і вимагати конкретних відповідей.
     • 2004.07.21 | Михайло Свистович

      Якісь ЄЕПнуті патріоти пішли (-)

  • 2004.07.14 | 123

   Давайте розбиратися

   Що то за пільги і кого позбавили?
   Потім з*ясуємо - чому позбавили і хто позбавив.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.14 | Sardanapal

    Re: Давайте розбиратися

    в частности разговаривал с ГАИшником, их лишили льгот по уплте коммунальных платежей,
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | Тетяна

     Re: Давайте розбиратися (+)

     Це дійсно так. У мене родич служить у МВС, не рядовим співробітником, до речі. Такого маразму, як у цьому відомстві ще треба пошукати. З одного боку їх позбавляють пільг, платять мізерні зарплати, з іншого - закручують "гайки" так, шо тільки "мовчи та диш". Дисципліна, "так ска-ать".:sarcastic:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | 123

      Що я вже знайшов. Долучайтесь!

      1.

      http://wallstreet.com.ua/news?do=shownews&nid=125&offset=12285&searchtext=
      Премьер министр Украины не собирается возвращать украинским производителям налоговые льготы и практику долговых взаимозачетов

      Премьер министр Украины Виктор Ющенко в Киеве накануне заявил журналистам, что не собирается отменять свои распоряжения, запрещающие кабинету министров рассматривать любые обращения по поводу проведения взаимозачетов и компенсаций по налоговым долгам в бюджет и дополнительных таможенных льгот Без таких мер, по мнению В. Ющенко, нельзя навести порядок в бюджетной сфере и, в частности, ликвидировать задолженность государства по пенсиям и зарплатам. По данным государственной налоговой администрации Украины, на конец прошлого года недоимка по налоговым платежам в бюджет составила 11,821 млрд гривен (более 2 млрд долларов).
      Источник: ФАН

      ------------------------------------------------------------------
      Це як Ющенко реально забирав гроші у ділків і віддавав людям.

      2. На ту ж тему:
      http://uatoday.net/news?mat=484
      Ющенко отменил льготы (11-01-00 21:57)
      Премьер-министр Украины Виктор Ющенко подписал два распоряжения, в соответствии с которыми субъектам предпринимательской деятельности всех форм собственности не будут предоставляться таможенные и налоговые льготы, а также не будут проводиться взаимозачеты и компенсации задолженностей по ним, сообщает POLIT.RU со ссылкой на ПРАЙМ-ТАСС.

      Как говорится в сообщении, по оценкам экспертов Министерства экономики Украины, в 1999 г. из-за предоставления дополнительных таможенных и налоговых льгот, а также проведения взаимозачетов и компенсации задолженностей по ним, в государственный бюджет Украины не поступило около 4 млрд. грн., или 16% запланированных доходов бюджета.

      По утверждению представителей украинского Кабмина, в проекте госбюджета на 2000-й год, представленном в парламент на прошлой неделе, также отсутствуют какие бы то ни было льготы.

      3. А ось про ці самі льготи
      http://provokator.com.ua/p/2003/11/16/213953.html
      Однако Ющенко встречали не только его сторонники. Группа протестующих (около 200 человек) пыталась заблокировать его при выезде из аэропорта. Лишенный «возможностей для маневра» Ющенко был вынужден ответить на некоторые вопросы протестантов. Крымчане, в частности, интересовались, почему в свое время правительство Ющенко отменило льготы офицерам. «Уважаемые, я сам капитан вооруженных сил. Единственные льготы, которые мы отменили и заменили денежной дотацией, касались профпайка, чтобы офицеры сами решали, что покупать: селедку, кильку или колбасу», - ответил Ющенко.

      4. Ось ще - щось начебто таки скасували, але скасувала насправді Верховна Рада
      http://uatoday.net/news?mat=7921
      Конституционный суд начал рассмотрение иска 55 народных депутатов, которые требуют признать незаконной отмену льгот компенсации населению на общую сумму в приблизительно 25 миллиардов гривен ежегодно, передает СТБ. Речь идет о привилегиях в оплате ремонта жилья, санаторного лечения, проезда в транспорте, коммунальных услуг, пользовании бюджетными кредитами и обеспечении автомобилями. Все эти льготы для малообеспеченных групп населения были упразднены Верховной Радой Законом "О бюджете на 2001 год". Тогда, год назад, по предложению правительства Виктора Ющенко, льготы были упразднены с целью экономии бюджетных средства и поиска ресурсов для погашения задолженности по зарплате.

      5. Ось що відповідаж Ющенко щодо льгот у прямому ефірі:
      http://www.ukraine.ru/analytics/109397.html

      Что касается ваших льгот, пожалуйста, запишите мой ответ еще раз, пусть прапорщик или фининспектор проверят правдивость моих слов.

      Ведущая: Спасибо, г-н Ющенко.

      Ющенко: Все льготы, которые были ликвидированы до бюджета 2000 года, были переведены в ранг денежного довольствия. Заработная плата за звание была повышена на 35% в 2000 году. Я еще раз хочу вас убедить, мы приступили к регулярной выплате зарплаты офицерам и сказали, что офицерам льготы не нужны, а нужна достойная зарплата.

      Тобто Ющенко каже, що військовим стали більше платити замість пайка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.15 | Ok

       Дякую, проте негативом є те, що підвищення

       заробітної плати ніяк не вплинуло на розмір пенсій військових пенсіонерів, див. напр.

       http://www.zn.kiev.ua/nn/show/483/45724/

       і мова, здається йде саме про це. Родини таких осіб є ображеними - факт, зокрема люди з якими довелось розмовляти мені, дуже вірогідно, що пенсійного віку, чітко пов"язують нічим не компенсовану втрату пільг з ім"ям Ющенка. Наразі не можу сказати про які саме пільги йшлося ("пайки" чи пільги на оплату житла, тощо), не хотіла розвивати болючу тему, бо не мала аргументів ... при нагоді дізнаюсь.
       Наразі потерпілі "навчились" з цим жити, але образа залишилась вони обговорювали її між собою роками і аргументація з посиланням на документи в цьому випадку мало що змінить, їм це вже нецікаво. Хоча... якщо Ющенко звернув би увагу на цю категорію, визнав існування проблеми та заявив про бажання її вирішити, за умови, якщо отримає таку можливість, було б незле ІМНО.

       Не виключаю, що ще до виборів на неї зверне увагу інший кандидат.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.15 | 123

        Так в чому,власне,винен Ющенко???(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.15 | Ok

         Маєте нагоду розпитати в Харкові у зазначеної

         категорії, наскільки зрозуміла я - за часів його прем"єрства для певних категорій були відмінені певні пільги, але не всім категоріям такі пільги компенсували. Ці обставини в зацікавлених колах пов"язуються з ім"ям Ющенка. Військові пенсіонери, звільнені до 1.09.1999 можуть бути лише однією з таких категорій. Питання загострюється також з огляду на різницю в розмірах пенсій в Україні та Росії.
         Для незаможних категорій ці питання дуже суттєві, зокрема для людей з якими розмовляла я питання скасування пільг було вирішальним в виборі кандидата, єдине чого я так і не зрозуміла - чому Янукович, а не той же Мороз, адже такі питання все ж таки коник саме Мороза ?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.15 | 123

          До чого тут Харків, я та військові пенсіонери до 1999?

          І до чого тут Ющенко?


          Ok пише:
          > категорії, наскільки зрозуміла я - за часів його прем"єрства були для певних категорій були відмінені певні пільги, але не всім категоріям такі пільги компенсували. Ці обставини в зацікавлених колах пов"язуються з ім"ям Ющенка. Віськові пенсіонери, звільнені до 1.09.1999 можуть бути лише однією з таких категорій.

          Можуть бути чи є? Що ми обговорюємо? Дайте лінк - будемо обговорювати.

          До чого тут Харків - взагалі не зрозуміло. Я був інженер з Запоріжжя, а не з Харкова :)

          http://maidan.org.ua/n/free/1089625476
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.15 | Ok

           Нехай з Запоріжжя чи Житомира, не суть

           Ви, оскільки в попередньому дописі саме Ви цікавились в чому винен Ющенко.
           Військові пенсіонери до 1999 року - оскільки зокрема вони є тією категорією, якій за часів прем"єрства Ющенка були відмінені певні пільги без відповідних компенсацій і які пов"язують з іменем Ющенка погішення рівня свого життя, і на цій підставі деякі з них мають намір голосувати за Януковича і будуть частиною його електорату поза впливом адмінресурсу.Факт.
           Оскільки я не знаюся на пільгах, можливо поза військовими пенсіонерами існують інші позбавлені пільг "ображені", які в пику Ющенку будуть голосувати за Януковича. Все.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.15 | 123

            Та блін, як же ми можемо розібратися?

            Коли напевно не знаємо - ні чиї пільги забрали, ні хто забрав, ні які саме були пільги.

            Якщо хтось щось знає - кажіть, і будемо шукати в Інеті.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.07.15 | Ok

             Угу,при нагоді дізнаюсь детальніше,а може Ви матимете нагоду (-)

 • 2004.07.15 | Patriot

  Об"єктивн\ше ЮЩЕНИЧАРИ і януковці :) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | Scubo

   Все таки "ЯНУЧАРИ" красивше ...

   І по суті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | 123

    Якщо пригадати,що Янкович тепер - "почесний татарін"... :)(-)

   • 2004.07.15 | Patriot

    Краще все таки Ющеничари...

    а про татарів, то вони все ж більше Юща підтримують через народний рух. Я веду до того, щоб потім опозиціонери не плакались, що проти них ведуть брудну боротьбу, бо вних бруду не менше і вони його допускають.
 • 2004.07.15 | Z

  Не треба забувати й старе - "симоністи" (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | Scubo

   "коміки" і "сосики" (-)

 • 2004.07.15 | СоцІнформ

  Завдання влади-звести вибори до протистояння цієї пари

  Завдання влади-звести вибори до протистояння цієї солодкої парочки. В 1999 місію спарінг-партнера влади, щоби не допустити до другого туру Мороза, виконував Симоненко. Тепер спарінг-партнер -Ющенко. Все, щоби не5 допустити Мороза до другого туру. Бо у Ющенка Янукович виграє , а Морозу би програв!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | Мартинюк

   Боюсь що це просто мантри .

   Реальні рейтинги вказують на Юшенка та Януковича як лідерів. Все це добре кореспондується з результатами парламентських виборів 2002 року.
   На них соціалісти Мороз отримали менше від комуністів Симоненка. Розрив настільки великий що його важко пояснити фальшуванням чи підкиданням. Адмінресурс на виборах однаково працював як проти соціалістів, так і проти комуністів, які розглядалися як зайві конкуренти блоку "ЗаЄДУ".

   Хоча звичайно найбільший прессинг був на "Нашу Україну" Ющенка, однак вона зуміла набрати найбільше голосів. А комуністи і соцілісти вск таки зуміли подекуди скористатися старими звязками серед тої частини "партгоспактиву", яка нині складає партію влади.

   Наприклад на Київщині спостерігалася зворушлива співпраця між СПУ та Тетяною Засухою -душевною подружкою Людмили Кучми. Співпраця була така що низові виборчі структури СПУ та Тетяни Засухи ..були спільними.

   Єдине на що може може зараз надіятися Мороз - так це на якісь комбінації , типу "замочать Юща". А це не гарно. Розлючений народ в цьому випадку не піде голосувати за Мороза - він піде валити урни і держадміністрації...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | СоцІнформ

    Re: Боюсь що це просто мантри .

    Мартинюк пише:
    > Реальні рейтинги вказують на Юшенка та Януковича як лідерів.

    через місяць побачите, що лідер вже буде один-Янукович.

    Все це добре кореспондується з результатами парламентських виборів 2002 року.
    > На них соціалісти Мороз отримали менше від комуністів Симоненка. Розрив настільки великий що його важко пояснити фальшуванням чи підкиданням. Адмінресурс на виборах однаково працював як проти соціалістів, так і проти комуністів, які розглядалися як зайві конкуренти блоку "ЗаЄДУ".
    >
    Найбільший пресинг на Мороза був у 1999. Кучма боявся , щоби Мороз не потрапив до другого туру.

    >
    >
    > Єдине на що може може зараз надіятися Мороз - так це на якісь комбінації , типу "замочать Юща". А це не гарно. Розлючений народ в цьому випадку не піде голосувати за Мороза - він піде валити урни і держадміністрації...

    Якби у нас був такий народ, щоби валити держадміністрації, вже давноь було б все гаразд:))
    Але він не такий.
    А "мочити" Юща-це зробить влада, коли він програватиме Януковичу.
    До чого тут Мороз?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.19 | Мартинюк

     Re: Боюсь що це просто мантри .

     Через місяць побачимо які в кого рейтинги.
     У 1999 році влада мочила не тільки Мороза.

     А "мочити" Юша коли він буде програвати Януковичу у влади нема ніякого стимулу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua