МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Forum і адміністративний ресурс Ющенка

07/14/2004 | Владик
Читаю сьогодні Донецький новинний сайт www.for-ua.com, щоб подивитися, як вони телевізійні стандарти новин переводять на Інтернет, і бачу от такий парадокс:

14 липня, 15:11
Великий політичний спєц, лідер Слов’янської партії Олександр Базилюк заявляє, що "Ющенко приватизовував адмінресурс на Західній Україні" ш що "...питання про чесні вибори актуальне як ніколи, але перш за все там, де «Наша Україна» на чолі з Ющенком приватизовувала адміністративний ресурс!"...

Трішки нижче по новинній полосі, читаю заголовок:
14 липня, 13:50
"Прем’єр-міністр Віктор Янукович підписав подання на ім’я президента України Леоніда Кучми про звільнення від посади глави Тернопільської облдержадміністрації Івана Курницького."

Ну не капєц? Янукович Ющенку адмінресурс кліпає...

Відповіді

 • 2004.07.15 | Patriot

  На Заході, зокрема у Львові існує жорстка цензура

  Але на цей раз вже проющенківська і не тільки. Скажімо у "Високому замку" ніколи не пройде матеріал проти ЄС, навіть об"єктивний. Про решту газет те саме. Користуються часто неперевіреною інформацією лише, щоб проти влади. Тернопіль - це взагалі глухий кут. Тут тільки про політику і пишуть, причому перекручуючи факт, тому в дечому Базилюк правий.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | Цибуля

   Re: На Заході, зокрема у Львові існує жорстка цензура

   Патр1оту.Ти дурний чи п1д дурного конаеш.В Укра1н1 в1льно1 преси не мае.Некажучи ,про "нашо укра1нського" спрямування.А у Львов1 тим б1льше .Тут 1з свободою преси дуже 1 дуже туго.Високий Замок колишня "Львовская правда "так 1 залишилась нею ,разом з1 штатом .Степан Курп1ль найб1льший "укра1нський патр1от". Тут податкова разом СДПУ/о/ добре"зачистила " рег1он в1д в1льно1 преси.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | Patriot

    Напевно просто спостережливий

    а не дурний, як цибуля :) У пресі львівський лллється постійно бруд на владу, а от на Ющенка зась, окрім есдеківської "Молодої галичини". А тобі раджу читати коментарі Наталі Балюк і тоді скажеш мені, чи опозиціна вона чи ні. Цензура є.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | Franko

     Re: Напевно просто спостережливий

     Patriot пише:
     > У пресі львівський лллється постійно бруд на владу, а от на Ющенка зась, окрім есдеківської "Молодої галичини".

     Мабуть, тому, що Ющ популярний, і правдивого бруду, як влада, не має, аби його виливати. І хоч я згоден, що львівська преса не вільна, та проте "невільна вона" аж ніяк не від Ющенка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.15 | Patriot

      Re: Напевно просто спостережливий

      Franko пише:
      > Patriot пише:
      > > У пресі львівський лллється постійно бруд на владу, а от на Ющенка зась, окрім есдеківської "Молодої галичини".
      >
      > Мабуть, тому, що Ющ популярний, і правдивого бруду, як влада, не має, аби його виливати. І хоч я згоден, що львівська преса не вільна, та проте "невільна вона" аж ніяк не від Ющенка.

      Популярний то так, але є багато матеріалів просто об"єктивних. Я не говорю про бруд проти Ющенка, а про позитивні справи влади, якіф були, а на Ющенка також бьагато, чи принаймі про його команду, проте ніхто не напише, бо цензура. Про чорні технології я вже написав. Ще одним прикладом є газета "Так" остання сторінка з коміксами і заява НУ про підтримку освітянами Донбасу, що потім виявилося неправдою (за матеріалами УП)
 • 2004.07.15 | Мартинюк

  Важко говорити про адмінресурс Ющенка на Західній Україні

  Можна лише говорити про меншу ефективність адмінресурсу Кучми-Януковича на Західній Україні. Населення , яке налаштоване просто агресивно до нинішньої київської влади з її проросійськими приколами, просто не дозволяє владі використати адмінресурс на всі 100% , так як це вона робила в Донецьку у 2002 році.
  Однак всі адміністративні пости в Україні отримуються лише після демонстрації лояльності до компанії Кучми-Януковича -Медведчука.
  Будучи там недавно особисто переконався що вся сітка районних адміністрацій наприклад Львівщини є на 95% укомплектована командами колишній районних комітетів КПРС. І це при тому що їх були повністю усунули ще в 1991 році.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | Patriot

   Re: Важко говорити про адмінресурс Ющенка на Західній Україні

   Мартинюк пише:
   > Можна лише говорити про меншу ефективність адмінресурсу Кучми-Януковича на Західній Україні. Населення , яке налаштоване просто агресивно до нинішньої київської влади з її проросійськими приколами, просто не дозволяє владі використати адмінресурс на всі 100% , так як це вона робила в Донецьку у 2002 році.Проросійські.


   Я не знаю. Населення просто під сильним ковпаком пропаганди НУ, часто нечесної. Про Кучму-Януковича мені важко говорити, коли мівсяць тому усі канали Пінчука відверто працювали на Ющенка. Скажімо така помилка, коли сказали, що дизпальне коштує 3 грн, а насправді воно коштувало 2 грн. Помилка, але для кого.


   > Однак всі адміністративні пости в Україні отримуються лише після демонстрації лояльності до компанії Кучми-Януковича -Медведчука.

   Ще одна хороша чорна пр технологія команди Ющенка. Особливо активно втілюється в коміксах у газеті "Так". Я особисто не бачу спільної команди Медведчук-Янукович, крім ситуативного союзу, який був між НУ і КПУ.

   > Будучи там недавно особисто переконався що вся сітка районних адміністрацій наприклад Львівщини є на 95% укомплектована командами колишній районних комітетів КПРС. І це при тому що їх були повністю усунули ще в 1991 році.

   Видно демократичні керіввники шукали тільки причини, чому їм не вдалося покращити ситуацію, а партійці кораще працюють. А Буняк відверто тисне і на ЗМІ і на журналістів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | Мартинюк

    Re: Важко говорити про адмінресурс Ющенка на Західній Україні

    Patriot пише:
    >
    > Я не знаю. Населення просто під сильним ковпаком пропаганди НУ, часто нечесної. Про Кучму-Януковича мені важко говорити, коли місяць тому усі канали Пінчука відверто працювали на Ющенка. Скажімо така помилка, коли сказали, що дизпальне коштує 3 грн, а насправді воно коштувало 2 грн. Помилка, але для кого.
    >
    Гадаю, зараз канали Пінчука працюють на Януковича. Не знаю чий канал "1+1", але Корчинський з Джангіровим з нього ніколи не сходили. Тому важко сказати що він працював на Ющенка.
    Інша річ що на каналах також є люди які мають свої симпатії, відмінні від симпатій власників, з другого боку нормальна стратегія виборчого використання засобів мас-медія полягає в тому що до початку виборчої кампанії їм дозволяють говорити правду. або принаймі те що хоче почути(побачити) глядач. Тоді легше буде морочити цього глядача протягом виборчої кампанії.

    Врешті оточення Януковича таки проявило жлобство з пальним - проблема була насправді дута, і ціна спала у напрямку до 2.00 грн за 95 бензин, якби його штучно не зафіксували на позначці 2.80. А як показують останні соцдослідження, народ в Україні не такий дурний і так легко не "купується" на подібні дешеві приколи, на які купилися б навіть громадяни США чи Європи.
    Бензинова справа ще відібється на Януковичевому рейтингу. Взагалі таке враження що в його оточенні не надто вірятьб в пермогу і використовують кожен шанс аби "востаннє" набити кишені.
    >
    > > Однак всі адміністративні пости в Україні отримуються лише після демонстрації лояльності до компанії Кучми-Януковича -Медведчука.
    >
    > Ще одна хороша чорна пр технологія команди Ющенка. Особливо активно втілюється в коміксах у газеті "Так". Я особисто не бачу спільної команди Медведчук-Янукович, крім ситуативного союзу, який був між НУ і КПУ.
    >
    Думаю що це чорна адміністративна технологія існуючої влади. А комікси у "Так" виступають просто я дзеркало, на яке не варто ображатися.>

    > Будучи там недавно особисто переконався що вся сітка районних адміністрацій наприклад Львівщини є на 95% укомплектована командами колишній районних комітетів КПРС. І це при тому що їх були повністю усунули ще в 1991 році.
    >
    > Видно демократичні керіввники шукали тільки причини, чому їм не вдалося покращити ситуацію, а партійці кораще працюють. А Буняк відверто тисне і на ЗМІ і на журналістів.
    >
    На Західній Україні не виграли виборів жоден депутат і жодна партія, які б мали у свої програмних положеннях хоча б натяк про поновлення на посадах колишніх комуністичних номенклатурних працівників. Більше того - всі хто виграв обовязково лаяли комунізм, КПРС і партноменклатуру.

    Однак ситема бюро райкомів КПРС повністю відновилася кадровими призначеннями з Києва в керівництві районних держадміністрацій.

    Доходить до абсурду - в разі смерті колишнього першого секретаря райкому головою відповідної держадміністрації призначається другий , а при відсутності цього - "переводять" відповідного компартійного кадра з сусіднього району.Все це опирається на реставровану систему КДБ-СБУ, міліції та приданих їм розпорядження "типа уголовников". В одному районі ( по інших не знаю) районне братсво ветеранів УПА очолює колишній шофер колишнього першого секретаря райкому КПРС, який на час дій УПА був віком від сили 4-5 років .

    Маємо парадокс : "партія" колишній партогів та інструкторів КПРС не брала участі у виборах, однак прийшла до влади. Гадаю тут доречно застосувати положення Конституції та Кримінального кодексу , які стосуються незаконного захоплення влади.
   • 2004.07.20 | Михайло Свистович

    Re: Важко говорити про адмінресурс Ющенка на Західній Україні

    Patriot пише:
    >
    > мівсяць тому усі канали Пінчука відверто працювали на Ющенка. Скажімо така помилка, коли сказали, що дизпальне коштує 3 грн, а насправді воно коштувало 2 грн. Помилка, але для кого.

    Ви плутаєте щось з чимось. Така помилка означає, що вони працювали проти Януковича, а не на Ющенка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua