МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пробіг заради життя

07/15/2004 | Dumasya
Шановні друзі!

Я дуже рада повідомити Вам, що вже розпочався процес підготовки до Пробігу заради життя 2004 і для успішного здійснення цього проекту нам потрібні активні та компетентні молоді люди-волонтери.

Пробіг заради життя – це щорічна благодійна акція, що організується Представництвом ООН в Україні разом з провідними урядовими та неурядовими організаціями. Вона має на меті підвищити обізнаність людей про епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні, а також зібрати кошти на підтримку та лікування людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.

Минулого року у Пробізі заради життя взяли участь понад 6000 учасників, серед яких були тисячі молодих людей у з різних регіонів України. Під час акції було зібрано понад $23 000.

Цього року Пробіг заради життя пройде у неділю, 19 вересня, на Майдані Незалежності. Ми запрошуємо Вас, активну та небайдужу молодь, приєднатися до процесу підготовки та допомогти нам з реєстрацією учасників Пробігу! Ви також отримаєте унікальну можливість зазирнути в потаємні куточки роботи всесвітньо-відомої міжнародної організації ООН та набути життєво необхідного досвіду в організації таких неймовірних акцій!

Майбутнє України в Ваших руках. Проблеми України – це і Ваші проблеми і їх потрібно вирішувати. Давайте на стояти осторонь і разом боротися з ВІЛ/СНІД!

Якщо Ви хочете щось змінити та стати волонтером у Пробізі заради життя, будь ласка підтвердіть свою зацікавленість за електронною поштою R4L@un.kiev.ua або за телефоном 254 00 35. Перша зустріч волонтерів відбудеться 20 липня о 16.00 у Представництві ООН в Україні (Кловський Узвіз 1). Якщо Ви не зможете бути присутніми, але все одно бажаєте взяти участь, будь ласка зв’яжіться з нами і ми призначимо Вам окрему зустріч.

Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки!

Щиро Ваша,

Анна Думанська
Координатор реєстрації
Пробіг заради життя 2004


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua