МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зінченко: Мороз стукає у відкриті двері до майбутнього президент

07/15/2004 | Shooter
Зінченко: Мороз стукає у відкриті двері до майбутнього президента Ющенка

www.ПРАВДА.com.ua, 15.07.2004, 11:00

Керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко наголосив, що Коаліційній угоді, до якої "Наша Україна" та БЮТ закликали приєднатися і Соцпартію, одним із пунктів була позиція об'єднання зусиль сил заради чесних виборів.

Так віце-спікер парламенту прокоментував звернення Олександра Мороза до Віктора Ющенка та Петра Симоненка, повідомляє прес-служба Віктора Ющенка.

Зінченко нагадав, що команда Ющенка давно розпочала роботу, аби унеможливити фальсифікацію виборів і, зокрема, організувати альтернативний підрахунок голосів.

Актуальність громадського контролю за ходом виборів та залучення спостерігачів обговорювалася і в рамках трійки.

Тому, на думку Зінченка, відповідне звернення Мороза "ми розглядаємо як логічний результат співпраці, що розпочалася раніше".

"Олександр Олександрович стукає у відкриті двері, коли пропонує координацію зусиль по контролю за виборами. Ми зробимо все необхідне, аби унеможливити фальсифікації. Ми готові запропонувати конкретні механізми щодо організації громадського контролю за виборчим процесом", - підкреслив Зінченко.

"Ющенко усвідомлює, що саме він як народний кандидат, який має найбільшу підтримку виборців, повинен забезпечити чесність перегонів. І він це зробить. У той час як влада, невпевнена у власних силах, щодня демонструє на загальнонаціональних каналах свою налаштованість на проведення нечесної і брудної кампанії", - заявив Зінченко.

"Ми докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити чесні вибори, і якщо для цього потрібно поєднати зусилля з іншими кандидатами, ми готові до таких кроків. Ющенко першим підписав Декларацію про чесні вибори і закликав приєднатися до неї інших кандидатів, у тому числі й кандидата від влади", - нагадав він.

Зінченко також висловив упевненість у тому, що "головним гарантом перегонів стане сам виборець, який не допустить, аби його думкою маніпулювали, а позицією нехтували".

"Народ давно навчився читати між рядками і бачити поза відеорядом, що саме нав'язують "темники", - вважає Зінченко.

"Влада, яка має необмежений медіа і фінансовий ресурс, програла парламентські вибори 1998 і 2002 року. І судячи з інформаційного супроводу провладного кандидата, схоже, не зробила висновків зі своїх поразок".

"Спроби фальсифікувати вибори закінчаться поразкою, і вже 31 жовтня Україна матиме демократичного президента", - спрогнозував він.

Відповіді

 • 2004.07.15 | Patriot

  А Зінченко чечний есдек :-) (-)

 • 2004.07.15 | СоцІнформ

  Re: Зінченко: Мороз стукає у відкриті двері до майбутнього президент


  > "Спроби фальсифікувати вибори закінчаться поразкою, і вже 31 жовтня Україна матиме демократичного президента", - спрогнозував він  Знову і цей про перемогу в першому турі. А хто же буде вірити НУ після таких шапкозакидательських настроїв? А 31 жовтня почнуть кричати:" В нас вкрали перемогу!" Щось не помітно більшості населення , які би проголосували за Ющенка у першому турі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.15 | Максим’як

   Re: 31 жотня на вашого Медведку і Піню чекатиме літак на Москву

   31 жотня на вашого Медведку і Піню чекатиме літак на Москву і пачка памперсів. :)

   Не нюняйте вже зараз з горя.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | СоцІнформ

    Re: 31 жотня на вашого Медведку і Піню чекатиме літак на Москву

    Пінчук, Медведчук, Порошенко, Суркіс, Тимошенко, Ахметов, Жванія , Коломойський, Димінський. Олігархи, напівлігрхіки та чвертьолігарчики. На жаль, всі вони залишиться , бо ви розігруєте сценарій "піддавки". Ющенко в другому турі програє Януковича і всі олігархи на жаль ні в яку Москву не летять :((
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.16 | Максим’як

     Re: Україна розділена між трьома кланами і не треба туди тулити

     з 1 чи 10 мільйонами осіб, тільки тому, що вони підтримують Ющенка.

     Ми говоримо про мільярди.

     Кучма вже гарантій захотів, а це говорить про повні штани за 4 місяці до виборів. Як би він був впевнений у перемозі, то далі би чирикав про непотребу гарантій.

     Готуйте білу хусточку, що махати нею всід коханому Медведчуку і мати чим втирати нюні. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.16 | СоцІнформ

      У вас медведчуківський комплекс

      У вас під подушкою часом Медведчука нема? :)
  • 2004.07.15 | Dworkin

   Вы немного не поняли :)

   СоцІнформ пише:
   > > "Спроби фальсифікувати вибори закінчаться поразкою, і вже 31 жовтня Україна матиме демократичного президента", - спрогнозував він
   >
   > Знову і цей про перемогу в першому турі.

   Вы немного не поняли. Зинченко говорил о другом: если выборы будут честными, то может будет и второй тур, но если будет попытка масштабной фальсификации, то Ющенко станет президентов де-факто уже 31 октября "по грузинскому сценарию" :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.15 | СоцІнформ

    Re: Вы немного не поняли :)

    Я чула цю ідею нашоукраїнців. 31 жовтня розтрубити не чекаючи офіційного підрахунк голосів про свою перемогу. Отримати привітання від Америки. А потім дізнавшись офіційні результати, сказати "В нас вкрали перемогу!" і закликати людей на вулиці. Ну і ? Ну привезуть вони навіть сто тисяч людей з провінції. І що з того? У нас ситуація геть відмінна від Грузії. іна звичайних людей такий протест швидше за все матиме негативний наслідок. Та ще й доннечане можуть привести своїх. Вон "Шахтар" по 30000 на матч привозив. Плюс пару провокацій і люди почнуть плюватися на Ющенка. І в другому турі у такого "радикала" голосів ще поменьшає. Сценарій поразки...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.15 | Предсказамус

     Прям как "Проте" посмотрел... Не стыдно? :( (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.16 | СоцІнформ

      До чого тут "Проте"?

      Щодо сценарія "грузинського варіанту" чула від своїх приятелів з ющенківського штабу. А до чого тут"Проте"? Ви що думаєте можливий інший сценарій? Наприклад, після виходу людей на вулицю Кучма розчулиться і віддасть Ківалову вказівку назвати Ющенка переможців7 Ви в це хоч вірите?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.16 | Владик

       Re: До чого тут "Проте"?

       СоцІнформ пише:
       > Щодо сценарія "грузинського варіанту" чула від своїх приятелів з ющенківського штабу. А до чого тут"Проте"? Ви що думаєте можливий інший сценарій? Наприклад, після виходу людей на вулицю Кучма розчулиться і віддасть Ківалову вказівку назвати Ющенка переможців7 Ви в це хоч вірите?

       З постів Соцінформа ясно одне, коли соціалісти забуваються про публічну позицію свого керівництва, можливості СВОГО ГІДНОГО кандидата вони оцінюють реалістично - за нього на вулиці не вийдуть, його нема в другому турі в жодних розкладках.

       Як можна удавати з себе опозиціонерів, а потім своєю поведінкою давати Медведчуку причину радісно потирати ручки в свому кабінеті...? :what
       лицемірство - перша кляса.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.16 | СоцІнформ

        соціалісти були одними з перших на "Україні без Кучми"

        Владик пише:

        >
        > З постів Соцінформа ясно одне, коли соціалісти забуваються про публічну позицію свого керівництва, можливості СВОГО ГІДНОГО кандидата вони оцінюють реалістично - за нього на вулиці не вийдуть, його нема в другому турі в жодних розкладках.
        >
        Соціалісти себе проявили під час акції "Україна без Кучми". І Валентину Семенюк міліція побила 9 березня, коли Ющенко опозиціонерів ще називав "фашистами". Так що не треба!
        Зараз же питання виборів. Перемогти можемо тільки спільно. Поодинці-програємо.

        > Як можна удавати з себе опозиціонерів, а потім своєю поведінкою давати Медведчуку причину радісно потирати ручки в свому кабінеті...? :what
        > лицемірство - перша кляса.
        Медведчук швидше потирає руки від варіанту другого туру Ющенко-Янукович. Бо тоді напевно перемагає медведчуківський дружбан Янукович.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.16 | Владик

         Re: соціалісти були одними з перших на "Україні без Кучми"

         СоцІнформ пише:

         > Зараз же питання виборів. Перемогти можемо тільки спільно. Поодинці-програємо.
         >
         Скільки ще раз має Ющенко з Юлькою запрошувати Мороза обєднуватися для виборів перш ніж до вас дійде, що вони теж хочуть перемагати спільно? Тільки ж перемагати, а не удосконалювати режим його ж, режимом, придуманими реформами.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.16 | СоцІнформ

          Ющенко на користь Мороза          Владик пише:
          > СоцІнформ пише:
          >
          > > Зараз же питання виборів. Перемогти можемо тільки спільно. Поодинці-програємо.
          > >
          > Скільки ще раз має Ющенко з Юлькою запрошувати Мороза обєднуватися для виборів перш ніж до вас дійде, що вони теж хочуть перемагати спільно? Тільки ж перемагати, а не удосконалювати режим його ж, режимом, придуманими реформами.


          Ющенко і Тимошенко пропонують обєднуватися лише під патронатом Ющенка, а це програшний варіант. Єдино виграшний варіант, щоби Ющенко знявся на користь Мороза
        • 2004.07.20 | Михайло Свистович

         А я був пешим за соціалістів. Ну той що?

         СоцІнформ пише:
         >
         > І Валентину Семенюк міліція побила 9 березня, коли Ющенко опозиціонерів ще називав "фашистами".

         І мене побила. Чотири диски з хребта вибила. А присутньому тут Франкові ребро зламала.

         Хіба ви не розумієте, що жодна хороша справа не є індульгенцією на все життя?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.20 | СоцІнформ

          Re: А я був пешим за соціалістів. Ну той що?

          Михайло Свистович пише:
          > СоцІнформ пише:
          > >
          > > І Валентину Семенюк міліція побила 9 березня, коли Ющенко опозиціонерів ще називав "фашистами".
          >
          > І мене побила. Чотири диски з хребта вибила. А присутньому тут Франкові ребро зламала.
          >
          > Хіба ви не розумієте, що жодна хороша справа не є індульгенцією на все життя?
          Індульгенцією не є. Але добрі справи соціалістів можуть хочаб наштовхнути на роздуми з деяких особливо ряних антисоціалістів, що СПУ діє за своїм покликанням(як вона його розуміє), а не за чиїмось вказівками як тут часто звинувачують
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.20 | Shooter

           Re: А я був пешим за соціалістів. Ну той що?

           СоцІнформ пише:
           > Михайло Свистович пише:
           > > СоцІнформ пише:
           > > >
           > > > І Валентину Семенюк міліція побила 9 березня, коли Ющенко опозиціонерів ще називав "фашистами".
           > >
           > > І мене побила. Чотири диски з хребта вибила. А присутньому тут Франкові ребро зламала.
           > >
           > > Хіба ви не розумієте, що жодна хороша справа не є індульгенцією на все життя?
           > Індульгенцією не є. Але добрі справи соціалістів можуть хочаб наштовхнути на роздуми з деяких особливо ряних антисоціалістів, що СПУ діє за своїм покликанням(як вона його розуміє), а не за чиїмось вказівками як тут часто звинувачують

           Я би швидше сказав, що СПУ діє по дурості своїй душевній. Принаймі останнім часом.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.07.20 | СоцІнформ

            образи, образи...(-)

          • 2004.07.21 | Михайло Свистович

           Re: А я був пешим за соціалістів. Ну той що?

           СоцІнформ пише:
           >
           > Але добрі справи соціалістів можуть хочаб наштовхнути на роздуми з деяких особливо ряних антисоціалістів, що СПУ діє за своїм покликанням(як вона його розуміє), а не за чиїмось вказівками як тут часто звинувачують

           Добрі минулі справи аж ніяк не заперечують поганих дій у майбутньому, в т.ч. й за чиїмось вказівками.
       • 2004.07.16 | vujko

        Re: До чого тут "Проте"?

        Владик пише:
        > З постів Соцінформа ясно одне, коли соціалісти забуваються про публічну позицію свого керівництва, можливості СВОГО ГІДНОГО кандидата вони оцінюють реалістично - за нього на вулиці не вийдуть, його нема в другому турі в жодних розкладках.

        А чому Ви вирішили, що Соцінформ має хоч яке відношення до соціалістів? Тих, маю на увазі, що без (о).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.16 | Владик

         Re: До чого тут "Проте"?

         vujko пише:

         > А чому Ви вирішили, що Соцінформ має хоч яке відношення до соціалістів? Тих, маю на увазі, що без (о).

         Слушне зауваження. Що Соцінформ насправді не Соцінформ, а Соцінформ(о) - досить можлива річ. Може тому, що Соцінформ пише не так примітивно як КЕ, я про це не подумав. сумлінніше гроші відробляють чи то просто більше платять...?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.16 | СоцІнформ

          Re: До чого тут "Проте"?

          вам би тільки гроші
        • 2004.07.16 | СоцІнформ

         У вас в очах СДПУ(о)

         У вас всюди вбачаються есдеки. Дивіться, щоби на виборах вам такими не вважалися 75% населення (ті що не входять до ваших 25%)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.20 | Михайло Свистович

       Re: До чого тут "Проте"?

       СоцІнформ пише:
       > Ви що думаєте можливий інший сценарій? Наприклад, після виходу людей на вулицю Кучма розчулиться і віддасть Ківалову вказівку назвати Ющенка переможців7 Ви в це хоч вірите?

       А хіба Шеварднадзе та Абашидзе розчулювались, віддаючи владу? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.20 | СоцІнформ

        Re: До чого тут "Проте"?

        Михайло Свистович пише:
        > СоцІнформ пише:
        > > Ви що думаєте можливий інший сценарій? Наприклад, після виходу людей на вулицю Кучма розчулиться і віддасть Ківалову вказівку назвати Ющенка переможців7 Ви в це хоч вірите?
        >
        > А хіба Шеварднадзе та Абашидзе розчулювались, віддаючи владу? ;)

        У Шеварнадзе і Абашижзе не було шахтарів:)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.21 | Михайло Свистович

         Re: До чого тут "Проте"?

         СоцІнформ пише:
         >
         > У Шеварнадзе і Абашижзе не було шахтарів:)

         У них було дещо крутіше - абашидзівські бабуїни. Коли вони привалили у Тблісі, Міша навіть скасував там проведення масових мітингів. Шахтарі легко переагітовується при прямому контакті за 5 годин, для твердочолих же бабуїнів знадобилось 5 місяців.
    • 2004.07.20 | Михайло Свистович

     В соціалістів геть не стало аналітиків?

     СоцІнформ пише:
     > У нас ситуація геть відмінна від Грузії.

     А от, як на мене, геть подібна.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.20 | СоцІнформ

      В Грузії був економічний спад, а у нас-підйом

      В Грузії був економічний спад, а у нас-підйом
      В Грузії не було прихильників Шеварнадзе, а у нас і сильна влада і цілі регіони.
      І фігури лідера всієї опозиції у нас немає.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.21 | Михайло Свистович

       Re: В Грузії був економічний спад, а у нас-підйом

       СоцІнформ пише:
       > В Грузії був економічний спад, а у нас-підйом

       В 1998-99 в нас був спад. Протестів - майже нуль. У 2000-2001-му - підйом. Протести - найбільші за часів незалежності. Так що воно не корелює.

       > В Грузії не було прихильників Шеварнадзе, а у нас і сильна влада і цілі регіони.

       Як це не було? Цілі регіони - Аджарія, Квемо-Картлі, Самцхе-Джавахетія.

       > І фігури лідера всієї опозиції у нас немає.

       В них теж на момент революції не було. Була трійка, стосунки всередині якої були гіршими, ніж між Ющенком-Тимошенко-Морозом. Але ж домовились про спільні дії.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.21 | СоцІнформ

        Переконливо

        Факти начебто переконливі, але відчуття революції немає. В 2000-2001 багато тут хто з форумчан брали участь в акціях У"країна без Кучми".І я в тому числі. Але зараз у випадку перемоги Януковича над Ющенком у другому турі я за Ющенка на вулицю не вийду. Може через таке персональне ставлення до нього в мене і нема відчуття революції?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.07.22 | Михайло Свистович

         Re: Переконливо

         СоцІнформ пише:
         > Факти начебто переконливі, але відчуття революції немає.

         Так і в Грузії не було. Два тижні безперервних протестів знадобилось, щоб з"явилось. Навіть в останню ніч перед падінням Шеварднадзе ми з однією лідеркою "Кмари", проводячи разом віртуальну ніч :), зійшлись на думці, що Шеварднадзе скинути не вдасться.

         > Але зараз у випадку перемоги Януковича над Ющенком у другому турі я за Ющенка на вулицю не вийду.

         Ви не за Ющенка, Ви за Україну не вийдете.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.07.22 | СоцІнформ

          непереконливо

          Михайло Свистович пише:
          > СоцІнформ пише:
          > > Факти начебто переконливі, але відчуття революції немає.
          >
          > Так і в Грузії не було. Два тижні безперервних протестів знадобилось, щоб з"явилось. Навіть в останню ніч перед падінням Шеварднадзе ми з однією лідеркою "Кмари", проводячи разом віртуальну ніч :), зійшлись на думці, що Шеварднадзе скинути не вдасться.
          >
          > > Але зараз у випадку перемоги Януковича над Ющенком у другому турі я за Ющенка на вулицю не вийду.
          >
          > Ви не за Ющенка, Ви за Україну не вийдете.

          Я на ваш пафос своїм пафосом можу не гірше відповісти. Під час "України без Кучми" я майже всі регіони прохала, збираючи людей на наші акції. Мене за це трохи з роботи не викинули( бо то брала відпустку за власним рахунком, то доводилося бюлетені брати). Так що не слід задирати носа. І окрім вас є люди , які готові "вийти за Україну". Але Ющенко в мене ні з Україною не асоціюється. Хочете про нього поговорит? Підлабузник, що за перспективи бути папєнькіним спадкоємцем був готовий нас називати фашистаи, причетний до мільйоних розкрадань в банківській сфері, людина, яка працювала лише в державних структурах(!) і нажила 400 метрову квартиру і 300метровий будинок( на ремонт якого його підлеглий Єхануров виписав двісті з чимось тис. грв. мат.допомоги, аморальний карєрист. Це вийти за нього означає вийти за Україну?
          Розуйте очі! Вас ошукано! Бригада банкірів пробралася в націонал-демократичне середовище, фактично скупило його на корню і тепер виступають як "моральні авторитети". Придивіться до них. Вони такий же уламок влади, як і Кучма. Хіба що Кучма чесніше, бо хоча не прикидається "моральним". А ці підліше(важко усвідомити, що бувають підліше Кучми, але так воно є. Ці бінкіри і є найгірший прищ на тілі України).
          А за Україну я вийду, не хвилюйтея і ще не раз,
          але без Ющенка.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.07.22 | Михайло Свистович

           Re: непереконливо

           СоцІнформ пише:
           >
           > Я на ваш пафос своїм пафосом можу не гірше відповісти.

           Та де ж тут пафос? Констатація факту і все.

           >
           > Під час "України без Кучми" я майже всі регіони прохала, збираючи людей на наші акції. Мене за це трохи з роботи не викинули( бо то брала відпустку за власним рахунком, то доводилося бюлетені брати). Так що не слід задирати носа.

           Так Ви ж його і дерете, постійно згадуючи УБК і Мороза. Я ж кажу, що це все - уже історія. І нічого не важить наша участь в УБК в нинішній ситуації.

           >
           > І окрім вас є люди , які готові "вийти за Україну".

           Звичайно, є. Інакше треба було б складати руки на грудях і свічку собі замовляти.

           >
           > Але Ющенко в мене ні з Україною не асоціюється.

           Ну тоді асоціюйте з нею Януковича. Бо третього не дано.

           >
           > Підлабузник, що за перспективи бути папєнькіним спадкоємцем був готовий нас називати фашистаи

           Вам нагадати як Мороз протидіяв спробам здобути незалежність України? ;)

           >
           > причетний до мільйоних розкрадань в банківській сфері

           Не причетний, не опускайтеся до примітивної брехні.

           >
           > людина, яка працювала лише в державних структурах(!) і нажила 400 метрову квартиру і 300метровий будинок

           Ви трохи необізнані з джерелами доходів як Ющенка, так і багатьох вищих працівників банківської сфери, податківців і т.ін. Тому поясню, що головними доходами в них була не зарплата, а гонорари. Не знаю, як зараз, а тоді, коли наша екогноміка перебувала у стадії становлення, фахівців потрібних не було, організовувалися часто семінари, за участь в яких навіть начальники відділів Нацьанку за 2 години отримували по 500 доларів. І це офіційно, сплачували податки, а участь у семінарах з боку банків була сто добровільною. Ніхто не примушував. Мене, як начальника відділу, викликав голова правління і питав: "Є потреба послати когось на семінар за 500 доларів за 2 дні?" І я вирішував.

           Ющенко ж часто читав подібні лекції за кордоном. Практика в них така запрошуввати людей, які там перебувають, прочитати лекції. А там гонорари становлять від 5 і до 30 тисяч доларів. До того ж дружина Ющенка, яка не дуже багата за західними мірками, як працівник KPMG Peat Marwick також отримувала величезну за українськими мірками зарплату. Тож для них немає проблеми купити особняк в селі та квартиру не в центрі, до речі, Києва.

           > Розуйте очі! Вас ошукано!

           Та ні, це вас ошукано, бо ви не тільки торуєте дорогу Януковичу, щоб потім волати за гратами "Це Ющенко винен", але й копаєте могилу власній партії, на яку народ плюне, якщо Мороз не одумається.

           > А за Україну я вийду, не хвилюйтея і ще не раз,
           > але без Ющенка.

           Отже, ніколи. Бо за Мороза виходити нагоди не буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua