МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Колектив Чернівецького машзаводу підтримав Ющенка як канди-(/)

07/15/2004 | 123
http://www.unian.net/ukr/news/news-58879.html
Колектив Чернівецького машзаводу підтримав Ющенка як кандидата у президенти, всупереч пропозиції підтримати Януковича
[15.07.2004 14:53]


Одне з найбільших підприємств України ТОВ “Чернівецький машинобудівний завод” на зборах трудового колективу, які відбулися сьогодні, підтримав лідера блоку “Наша Україна” Віктора ЮЩЕНКА як кандидата на посаду Президента України.

Як передає кореспондент УНІАН, в прийнятій резолюції працівники заводу закликали жителів Чернівців та області, трудові колективи, громадські організації й політичні партії, релігійні конфесії Буковини у день президентських виборів “віддати свої голоси за єдиного істинно народного кандидата в Президенти”.

Крім цього, колектив флагмана українського машинобудування взяв на себе зобов'язання “проводити агітаційну роботу за місцем проживання на підтримку В.ЮЩЕНКА”.

За цю резолюцію одностайно проголосували понад 1600 працівників “Машзаводу” на чолі з його керівником Віктором СІДЛЯРОМ та головою профкому заводу Леонідом ПИРОГОМ. За словами В.СІДЛЯРА, над адміністративним корпусом “Машзаводу” до кінця виборчої кампанії буде вивішений прапор “Так! Ющенко”, який означатиме про “свідомий вибір підприємства”.

“Вчора нашому заводу влада запропонувала підтримати на посаду Президента кандидатуру Віктора ЯНУКОВИЧА, - почав свій виступ В.СІДЛЯР. - Підприємству, яке входить до 100 найкращих платників податків в Україні серед тисяч інших підприємств, підприємству, у якого немає жодної заборгованості із зарплати і проти якого немає жодної справи у суді. Всі, кого ми підтримували на високі державні посади раніше, – вигравали вибори. Отже слово за вами, шановні працівники підприємства, як ви скажете, того й підтримаємо”.

У своїх численних виступах жоден працівник підприємства не висловився на користь кандидатури діючого прем'єр-міністра. Так, за словами програміста підприємства Оксани МИХАЙЛЮК, “вчора влада запропонувала нам підтримати В.ЯНУКОВИЧА, чим грубо порушила закон про вибори. Від нас вимагалось тупо прийти на ці збори, і як стадо мовчати. Але ми не будемо мовчати, бо знаємо – нам не потрібен ЯНУКОВИЧ, нам потрібен народний Президент, яким стане Віктор ЮЩЕНКО”.

Підбиваючи підсумки виступів промовців, В.СІДЛЯР заявив: “У нас багато достойних кандидатур на посаду Президента, але я радий, що ви підтримали саме Віктора ЮЩЕНКА. Я теж його підтримую! На минулих президентських виборах я був довіреною особою Леоніда КУЧМИ, він тоді виграв вибори. Але настав новий час в історії України. Час нового, справді народного Президента”.

На завершення виступу В.СІДЛЯР заявив: “Це мужній крок нашого підприємства. Я лише дав можливість людям підтримати того, кого вони вважають гідним звання Президента України, і можливість цим зборам відбутися. Це – наше право і ми не робимо жодного злочину. Ми - перше підприємство на Буковині, яке чесно і сміливо висловилось на підтримку ЮЩЕНКА. Думаю, не останнє”.
UNIAN

Відповіді

  • 2004.07.15 | Тестер

    Re: Оце дійно громадянська позиція! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua