МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Засуджено розповсюджувача газети “Без цензури”

07/15/2004 | Майдан-ІНФОРМ
14 липня біля 10 год. ранку на приміському вокзалі “Київ-Пасажирський” було затримано Голову Оболонської організації УРП “Собор”, члена Президії Центральної Ради “Молодіжного Собору” Миколу Кур’янова, який розповсюджував біля приміських поїздів газету “Без цензури”. Старший сержант Роман Веремій затримав активіста-республіканця тоді, коли той, сидячи на лавці, перераховував газети. У лінійному відділенні у М.Кур’янова було відібрано кореспондентське посвідчення “Української газети”. На ранок 15 липня суддя Солом’янського суду Л.В.Бєлова нібито за порушення ст. 160 Кодексу України про адміністративні порушення (торгівля в недозволеному місці) винесла безпідставне рішення оштрафувати М.Кур’янова на 102 грн. і вилучили 30 примірників газети “Без цензури”. При цьому ні співробітники міліції, ні суддя Л.В.Бєлова навіть не слухали його пояснень. М.Кур’янову лише вдалося почути розмову в лінійному відділенні, що Кирпа дав вказівку очистити вокзали й електрички від розповсюджувачів опозиційних газет і листівок.

Провід столичної організації УРП “Собор” висловлює рішучий протест проти намагань влади залякати активістів, що підтримують Віктора Ющенка. У той час, коли газети “Факти” і “Сегодня”, що видаються друзями і політичними поплічниками Януковича – Ахметовим і Пінчуком – розповсюджуються на всіх вокзалах, в електричках і метро, а ім’я кандидата в Президенти від Кучми В.Януковича до непристойності часто повторюються на радіо й олігархічних телеканалах, транспортна міліція взялася за тих, хто роздає опозиційну пресу. Водночас звертаємо увагу керівника виборчого штабу В.Януковича Сергія Тигіпка на його особисту заяву про те, що штабові Януковича адмінресурс не потрібен. А як же тоді зрозуміти вказівку Г. Кирпи?

Відповіді

  • 2004.07.20 | Михайло Свистович

    Ну ні х...фіга собі

    Гадаю, що на це слід відповісти масовою роздачею найрізноманітніших матеріалів на вокзалі. І робити це регулярно. Сам цим збираюся зайнятися (як організацією, так і роздачею). Цікаво буде подивитися, як реагуватимуть міжнародні організації, якщо щоденно на вокзалі гребтимуть купу людей :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua