МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмісти нeрвують чeрeз союз Тимошeнко-Ющeнко

07/16/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Підготовлено проект політичної заяви лідерів фракцій парламентської більшості про необхідність розгляду Верховною Радою України на осінній сесії подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на притягнення народного депутата України Юлії ТИМОШЕНКО до кримінальної відповідальності.

Про це повідомив журналістам народний депутат України, представник фракції СДПУ(О) Володимир ЗАЄЦЬ, коментуючи інформацію російського агентства ИТАР-ТАСС про підписання цієї заяви.

При цьому В.ЗАЄЦЬ зауважив, що проект заяви підготовлений, але ще не підписаний “через фізичну відсутність всіх лідерів фракцій і груп більшості у Києві”. Але представник СДПУ(О) прогнозує, що це буде зроблено протягом наступного тижня.

Відповіді

 • 2004.07.16 | Адвокат ...

  Це трба розуміти так:

  "Заяц нє прідьот"?
 • 2004.07.16 | Степан

  Re: Кучмісти нeрвують чeрeз союз Тимошeнко-Ющeнко

  Доречи, чому пригальмована акція П О Р А! ?
  Чи автори не очикували спрямованості результату?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.16 | Нестор

   А чому не чутно акцій організованих паном Степаном?(-)

  • 2004.07.21 | ПОРА!

   "ПОРА!" - не акція. "ПОРА!" - кампанія, яка неухильно переростає

   в організацію.


   Степан пише:
   > Доречи, чому пригальмована акція П О Р А! ?

   Що ви маєте на увазі? Нами проведено десятки акцій "Обличчя кучмізму", "10-річчя кучмізму", "ПОРА! згадати Конституцію", акції солідарності з сумськими студентами у багатьох обласних центрах. А те, що немає наліпок, так на друк потрібні гроші, а вони, як ви знаєте, не малюються. Ну і оскільки ми незалежні від усіх політичних сил, ніхто нам безкоштовно щось друкувати у великих обсягах не рветься. Все відбувається на волонтерських засадах.
 • 2004.07.16 | Максим’як

  Re:АП не знає чи спершу прийняти гарантії Кучмі чи посадити Тимо

  АП не знає чи спершу прийняти закон про гарантії Кучмі чи посадити Тимошенко. Вирішили штовхати все разом у Верховній раді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.16 | Тетяна

   Скільки можна псувати папір! (+)...

   ... поданнями! Може хтось запропонує законопроект про граничну кількість подань на одного нардепа на рік? Програма мінімум, програма максимум...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.16 | SpokusXalepniy

    Вот, если бы Юля была настоящим мужчиной и по полу, то...

    Вот, если бы Юля была настоящим мужчиной не только как политик, но и по полу, то властям было бы намного проще.
    Можно было бы обвинить её в изнасиловании малолетних, а, как известно, это преступление носит маниакальный характер. И никто бы тогда не удивился, что эти сексуальные позывы возникают у депутата каждый квартал. Отсюда и периодичность запросов Генпрокуратуры на арест.
    Сессии ВР так и должны начинаться: сначала гимн Украины, а затем запрос Генпрокуратуры на арест Тимошенко. И так до тех пор, пока не встанет вопрос о символике: на фоне тризуба Ще не заарештована Юля.
 • 2004.07.16 | dnipro

  "STIPENDII" - I SMEX I SLEZU

  ...priznak sovkovogo mentaliteta(odno iz projavlenij)...v mesto togo chtobu predostavit' stydentam na l'gotnux yslovijax kredit vbanke na ycheby v ynivere ili v instityte(poka ychishsja vuplachivat' credit ne nyzhno), do kostej prosovkovannaja vlast' ozabochena tak nazuvaemumi satipendijami($13- ismex i slezu...plevok v dyshy)
  nigde v normal'nux stranax stydentam nikakix stipendij nikto ne platit, a za obychenie platit stydent( za svoi ili odolzhiv den'gi v banke)...esche ondna iz prichin pochemy nyzhno gnat' metloj zasidevshixsja na nasizhennom meste post-sovdepovskix chinysh....(let them be a decent men, like an independent businessmen) :hello:

  ....Утвержден новый порядок выплаты стипендий
  Кабинет Министров Украины утвердил новый порядок начисления и выплаты стипендий.

  Минимальная стипендия теперь будет составлять 20% от прожиточного минимума - 72 гривни 45 копеек.

  Студенты вузов I-II уровней аккредитации будут получать 90 гривен, то есть 25% прожиточного минимума, а для вузов III-IV уровня аккредитации минимум будет составлять 30% - 108 гривен. Отличники будут получать на четверть больше.

  За исключительно хорошую учебу, спортивные или научные успехи могут назначаться именные или персональные стипендии, но их размер не может превышать 42% прожиточного минимума. :hello:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua