МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Харківські теплові мережі": халатність. Зварено людину.

07/16/2004 | YZ
http://www.portal.kharkov.ua/news/full/1089735109.html
Тридцятитрирічний харків'янин став жертвою ремонтних робіт тепловиків.

За словами очевидців, чоловік буквально "живцем зварився" у паровій пастці. Наряд міліції та мешканці району витягли потерпілого з ями і відправили до лікарні невідкладної допомоги. Проте, зусилля лікарів виявилися марними. Від отриманих опіків та травм чоловік помер. В ніч з четверга на п"ятницю Андрій Єгорейченко пішов за продуктами до кіоска, що працював цілодобово. Йшов пішки, бо було недалеко, хоча зазвичай їздив машиною . На вулицю Франтішека Крала підприємець із дружиною та 6-річною донькою переїхав місяців зо 2 тому і околиці знав погано. У темряві перечепився через коріння і впав у яму розритої теплотраси, біля якої, за свідченням старожилів, ніякої огорожі не було. На ранок Андрій мав зустрічати дружину з відрядження на вокзалі. Натомість, опинився у реанімації. За словами близьких Андрія, тепловики одразу виявили інтерес до потерпілого - надіслали на рахунок лікарні 1000 гривень, щоб , цитую: "допомогти людині , яка не має родичів". Грошей вистачило на півтори доби лікування. Територію трагедії теж знешкодили, так би мовити - по гарячих слідах. Так чи інакше, прокуратурою Орджонікідзевського району порушено кримінальну справу. Ведеться слідство

Оксана Бабич, Новости АТВК
13/07/2004


http://www.portal.kharkov.ua/news/full/1089822125.html
"Харківські теплові мережі" стверджують, що розриття, через яке загинув харків янин, було зроблено за правилами, і за правилами огороджено.

То ж, звинувачення щодо халатності працівників тепломереж - безпідставні. Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня в районі ХТЗ, у котлован, який було вирито для ремонту тепломереж, потрапив перехожий, який помер у лікарні невідкладної допомоги через чотири дні. За словами заступника директора "Харківських теплових мереж" Павла Сутулинського, підприємство створило власну комісію по розслідуванню трагедії. Висновки комісії - розриття робилося згідно з існуючими нормами, і бригада, що його здійснювала, не винна, а людина постраждала через власну неуважність. Тепловики зробили огорожу, у ЖЕУ номер 142 є відповідний акт. За словами представників тепломереж, розриття було огороджено стрічками, і на під їзді поруч горів ліхтар. Однак , за досвідом тепловиків, кольорові стрічки користуються попитом у дітей, а метал - у їхніх батьків, тому часто розриття взагалі залишаються без огорожі. За словами Павла Сутулинського, тепломережі не перераховували для постраждалого тисячу гривень, а просто надали лікарям невідкладної допомоги медикаменти, що були у розпорядженні медпункту підприємства. Тож, про спокутування вини з боку працівників "Харківських теплових мереж" не йдеться. Висновки комісії було передано до прокуратури Орджонікідзевського району, яка займається цією справою.

Екатерина Каменская, Новости АТВК
14/07/2004

Відповіді

 • 2004.07.16 | YZ

  Фотографія директора "ХТМ"

  Директор КП "Харківські теплові мережі" -- Сергій Андрєєв.

  Міський голова Володимир Шумілкін своїм розпорядженням призначив Сергія Андрєєва на посаду директора комунального підприємства „Харківські теплові мережі”. З ним підписано контракт строком на 1 рік з 10 жовтня 2003 року по 10 жовтня 2004 року.

  ******

  Його фоографію можна подиивтися тут:
  [14.10.2003] Підприємствам-боржникам тепло подаватися не буде
  http://www.city.kharkov.ua/?page=hotten/heating/chronicle&n=10
 • 2004.07.16 | no13

  Уточнение по поводу уголовного дела

  На 13 июля уголовное дело еще не было открыто. Возникла нехорошая ситуация: из-за отсутствия уголовного дела нельзя провести экспертизу. Из-за отсутствия экспертизы нельзя похоронить человека. ХТС рвут волосы на ... и кричат что они не виноваты - огрождение мол было, даже акт в ЖЭКе есть.

  http://news.media-objektiv.com/incidents/2004/15318.shtml
  http://news.media-objektiv.com/incidents/2004/15356.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua