МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як політик вірю, що Ющенко переможе в першому турі...

07/16/2004 | Максим’як
– За оцінками соціологів, очікується безпрецедентна явка в новітній історії України.

– А як може бути інакше? Країна вперше опинилася перед таким радикальним вибором: або почати жити демократично, по-людськи, або скотитися в безодню диктатури. Я теж упевнений, явка буде дуже високою.

– Ви прогнозуєте другий тур, чи, може, прізвище переможця стане відомим уже після першого?

– Оскільки я представляю правовий бік виборчої кампанії Ющенка, то напевно знаю: ми готові до другого туру. Але як політик вірю, що Ющенко переможе в першому турі, бо за ним стоїть народ!

Інтерв’ю із Ключковським
Повний текст:
http://gazeta.razom.org.ua/?nId=1148

Відповіді

 • 2004.07.16 | СоцІнформ

  Як не політик не вірю, що Ющенко переможе в першому турі...

  Максим’як пише:

  >
  > – Оскільки я представляю правовий бік виборчої кампанії Ющенка, то напевно знаю: ми готові до другого туру. Але як політик вірю, що Ющенко переможе в першому турі, бо за ним стоїть народ!
  >
  >

  Заколисовуйте себе..заколисовуйте...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.17 | Vadym Gladchuk

   Re: Як не політик не вірю, що Ющенко переможе в першому турі...

   Я нікому та нічому не вірю :)
   але Ющенко перемагає у першому турі, якщо не його команда дасть фальсифікувати вибори дільничним комісіям та ківалівській компанії
  • 2004.07.17 | 1

   Як "політик" він вірить. А як людина, звичайно ж має сумніви (-)

 • 2004.07.17 | пан Roller

  Re: Священники верят лучше политиков. Y

  – Оскільки я представляю правовий бік виборчої кампанії Ющенка, то напевно знаю: ми готові до другого туру. http://gazeta.razom.org.ua/?nId=1148

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | знаючій Таваріщ Маузєр

   Вєрующіє вєрять. Таваріщ Маузєр знаєть шо Тав.Ющ пєрєможєт

   Таваріщі Вєрующіє Вєрують. І правільна. Бо Тав.Ющ і Пророк, і Мєсіах.

   Таваріщі Знаючіє Знают. Таваріщ Маузєр знаєть шо Тав.Ющ прідьоть до влади.
 • 2004.07.17 | Нестор

  Може і переміг би, якби не такі ідіоти сиділи в його штабі

  Перепрошую пана Ключковського (все-таки вчитель мій), але не можна ж верзти такі дурниці. Звичайно дурниці ці придумав не він і тепер неохоче їх повторює, але від цього його висловлювання не стають менш глупими.

  Викладали би ви далі ядерну фізику пане Юрію :(

  Це ж треба було доручити кампанію Ющенка на Львівщині РУХові, який так успішно завалював всі попередні кампанії на державному і регіональному рівні. Одне ім"я "Кендзьор" чого варте!!!
 • 2004.07.17 | Skeptik

  За оцінками соціологів, синоптиків, астрологів...

  Максим’як пише:
  > – За оцінками соціологів, очікується безпрецедентна явка в новітній історії України.

  За оцінками астрологів у виборців при цьому будуть масові запаморочення...
  За оцінками біологів, багато хто з них і взагалі — заляже в сплячку...
  А за оцінками синоптиків у жовтні будуть морози...
  Якщо серйозно, то я радий за вас, що ви все ще вірите тому, що кажуть соціологи під час передвиборчої кампанії!!!

  > – Оскільки я представляю правовий бік виборчої кампанії Ющенка, то напевно знаю: ми готові до другого туру. Але як політик вірю, що Ющенко переможе в першому турі, бо за ним стоїть народ!

  Зрозуміло. Хто ж як не представник юридичнеї служби краще за всіх знає настрої народу. На яку адресу надсилати привітання Віктору Ющенко з перемогою і на коли призначена інаугарація? :-)

  Віра — потужна річ. Іноді, заяви про те, хто у що вірить навіть допомагають зробити віру дійсністю. Але мені чомусь здавалося, що тут зібралися розумні люди, яких не треба так безсоромно PR-ити.
 • 2004.07.17 | Роман ShaRP

  З вірою до церкви © Пані ® (-)

 • 2004.07.17 | Мартинюк

  Роз'яснення для Максим'яка .

  Чи не найсильнішим прийомом виборчої боротьби є навязування штабу супротивника ілюзії легкої перемоги, що приводить до самозаспокоєння і деморалізації цього штабу.

  На мій погляд ви зараз займаєтеся саме цим. Поділяю роздратування Ваших опонентів у цій темі дехто з них сам друкується і можливо навіть редагує газету, статтю з якої Ви процитували статтю. Вони знають для чого і для кого пишуться такі статті , повірте мені - не для "Майдану"

  На жаль ситуація Ющенка не така тверда як Ви зображає. Хоча Ющенку (попри Ваші старання періоду 2001-2002 років) вдалося заручитися підтримкою блоку Тимошенко, йому однак ( і в тому числі завдяки Вашим старанням) не вдалося заручитися підтримкою лівих .

  Серйозні соцдослідження показують що шанси Ющенка трохи більші від Януковичевих, однак Янукович доволі легко може компенсувати цей розрив за допомогою адмінресурсу, фальшування, голосів лівих і звичайнісінького підкупу.

  Аби цього не сталося - ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ ДЕНЬ І НІЧ.
  Ви зі своїм дитсадківським оптимізмом просто ЗАВАЖАЄТЕ ПРАЦЮВАТИ.

  Або ставте ці лінки на сайти Януковича і Ко для деморалізації тамтешнього, або підшукуйте якусь дійсно серйозну і важливу інформацію.

  БУДЬ ЛАСКА Не стріляйте ПО СВОЇХ пропагандистськими снарядами , призначеними для ТАБОРУ ПРОТИВНИКА.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.17 | Максим’як

   Re: Таке роз"яснення більш пасує для дошкільнят, а не політиків

   Мартинюк пише:
   > Чи не найсильнішим прийомом виборчої боротьби є навязування штабу супротивника ілюзії легкої перемоги, що приводить до самозаспокоєння і деморалізації цього штабу.
   >
   > На мій погляд ви зараз займаєтеся саме цим. Поділяю роздратування Ваших опонентів у цій темі дехто з них сам друкується і можливо навіть редагує газету, статтю з якої Ви процитували статтю. Вони знають для чого і для кого пишуться такі статті , повірте мені - не для "Майдану"

   Ну, не бачу потреби робити із Майдану виняток. Не бачу потреби голослівно чи Ющенку, Ключковському, Зінченку деморалізувати свої штаби. За Вашою логікою, після слів Ющенка про перемогу у першому турі треба було вже згортати штаьи і пити шампанське. Але це не так є. Навпаки. Очевидно, у команді Ющенка є вагомі підстави говорити про перемогу у першому турі і на це зроблена головна установка виьорів.

   >
   > На жаль ситуація Ющенка не така тверда як Ви зображає. Хоча Ющенку (попри Ваші старання періоду 2001-2002 років) вдалося заручитися підтримкою блоку Тимошенко, йому однак ( і в тому числі завдяки Вашим старанням) не вдалося заручитися підтримкою лівих .
   >
   > Серйозні соцдослідження показують що шанси Ющенка трохи більші від Януковичевих, однак Янукович доволі легко може компенсувати цей розрив за допомогою адмінресурсу, фальшування, голосів лівих і звичайнісінького підкупу.
   >
   Що в арсеналі Віктора Ющенка? Насамперед значна народна підтримка. Соціологія показує, що за Ющенка за будь-яких обставин готові голосувати 25 процентів виборців. Інша, закрита соціологія, дає йому навіть 33 відсотки. Це більш ніж непогано для початку.
   (Яка вона – Україна без Кучми? Наталія БАЛЮК Малюнок Юлії ЛІЩЕНКО)
   http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=31649

   Зінченко переконаний, що владі не вдасться сфальсифікувати вибори
   [15.07.2004 16:06]
   Керівник виборчої кампанії Віктора ЮЩЕНКА Олександр ЗІНЧЕНКО переконаний, що спроби влади сфальсифікувати вибори закінчаться поразкою.
   UNIAN

   > Аби цього не сталося - ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ ДЕНЬ І НІЧ.
   > Ви зі своїм дитсадківським оптимізмом просто ЗАВАЖАЄТЕ ПРАЦЮВАТИ.
   > Або ставте ці лінки на сайти Януковича і Ко для деморалізації тамтешнього, або підшукуйте якусь дійсно серйозну і важливу інформацію.
   >

   Напевно є відсоток осіб, які будуть сприймати БАЖАННЯ і ВІРУ у свої сили, як заспокоєння. Наразі у команді Ющенка таких не бачу. Решті треба визначитися, чого вони хочуть - тільки боротьби чи перемоги.
   І перемоги будь-якою ціною.

   Ніхто не буде заперечувати, зо кандидат від влади не МОЖЕ перемогти без фальсифікацій. А з фальсифікаціями, як Зінченко переконує нас - буде поразка режиму. Як це відбудеться 31, думаю здогадуєтеся як.

   Технологія проста - режим не може не фальсифікувати вибори, а отже приречений на поразку.

   Я проти того, щоб була агітація невіри перемоги Ющенка у першому турі, бо це проти його ПЕРЕКОНАНОСТІ У ПЕРЕМОГУ. Хто не вірить, а підтримує Ющенка - хай краще промовчить.


   -------------
   Стосовно соціалістів - там все ясно було і буде, все що я зміг зробити, то запобігти справді деморалізації прихильників Ющенка від кидка Мороза. Мороз не рахувався і не рахується з ніким.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.17 | Patriot

    "Високий замок" не є об"єктивною газетою

    Це я говорю Вам п. Максим"як, як лдина котра бачила, як там купуються статті кандидатами різної масті ще на попередніх виборах. :) А пропаганда, яка йде з сайту разом занадто недосконала, може бути розрахована хіба вже на зовсім тупих. Вона просто неякісна. Крики ж про те, що ми переможемо і посилання на закриту соціологію :), яку ніхто не має змоги перевірити, а отже, має вагомі причини не вірити їй. :) Це несерйозно. До речі коли відкриється формум на разом, а то недемократично :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.18 | Максим’як

     Re: Взагалі стаття не про відсотки Ющенка і досить об"єктивна(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.18 | Patriot

      Стаття, про яку Ви говорите є заказухою натуральною

      Вона під різними назвами пройшла ще в кількох газетах Львівщини, Тернопільщини, франківщини, Хмельниччини і Волині. Тому вона вже по ідеї не може бути об"єктивною.
   • 2004.07.17 | СоцІнформ

    Янукович перемагає Ющенка і без фальсифікації.

    Максим’як пише:


    > Що в арсеналі Віктора Ющенка? Насамперед значна народна підтримка. Соціологія показує, що за Ющенка за будь-яких обставин готові голосувати 25 процентів виборців. Інша, закрита соціологія, дає йому навіть 33 відсотки. Це більш ніж непогано для початку.

    От і всі відсотки на які може сподіватися за Ющенка. Правий націоналпатротичний електорат. Ліві за Ющенка не проголосують. Про яку перемогу йдеться?


    >
    > >
    >
    > Ніхто не буде заперечувати, зо кандидат від влади не МОЖЕ перемогти без фальсифікацій. А з фальсифікаціями, як Зінченко переконує нас - буде поразка режиму. Як це відбудеться 31, думаю здогадуєтеся як.


    Режим може виграти без фальсифікації. Голоси влади+Сходу+лівих-набагато більше 51%
    >
    >
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.17 | Максим’як

     Re: Без коментарів. Проговорився, а казав Мороз переможе(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.18 | СоцІнформ

      Мороз перемагає як кандидат від четвірки

      А якщо четвірка не складається, то програють всі поодинці Януковичу
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.07.20 | Shooter

       Не перемагає.

       Читайте ще раз уважно доступні соцдослідження.

       Які ОДНОЗНАЧНО кажуть: єдиним має шанс (а то у форматі чи трійки, чи четвірки) перемогти ЛИШЕ Ющенко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.07.20 | СоцІнформ

        Re: Не перемагає.

        Shooter пише:
        > Читайте ще раз уважно доступні соцдослідження.
        >
        > Які ОДНОЗНАЧНО кажуть: єдиним має шанс (а то у форматі чи трійки, чи четвірки) перемогти ЛИШЕ Ющенко.

        Читаю.
        http://www.expert.ru/expert/current/tabs/tabl.shtml

        Динаміка найбільша у Януковича.
 • 2004.07.20 | Михайло Свистович

  Re: не вірю я прогнозам Ключковського (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".