МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ганьба Львову!

07/18/2004 | Petro
Вчора знайшов повідомлення:

"Польському консуляту надали землю
2004-07-08 22:50:14
Сьогодні депутати Львівської міської ради надали в оренду Генеральному консульству Республіки Польща у Львові земельну ділянку на вул. Івана Франка, 108.
Міський голова Львова Любомир Буняк пропонував надати в оренду Генконсульству РП у Львові земельну ділянку терміном на 50 років. Частина депутатів пропонувала термін 10 років. Натомість депутати підтримали пропозицію депутата Віри Лясковської і надали в оренду ділянку терміном на 25 років".

Нарешті. Але... Багато чого б хотілося сказати львівській владі, та боюся, що фільтр не пропустить... ЧОРТ БИ ВАС ТАМ ВСІХ ЗАБРАВ!!! Стільки часу тягти з вирішенням питання про надання землі під консульство держави, що першою визнала незалежність України, всі ці роки є нашим послідовним навіть не союзником, а лобістом у Європі, у рік цієї держави???!!! Та подарувати треба було, ПРОСТО ПОДАРУВАТИ НАЗАВЖДИ шматок землі, а не давати в оренду на 25 років - це було б по-людськи, по-сусідськи і просто порядно з нашого боку. (Мене цікавить: що б збудував будь-хто на землі, якою ти маєш право користуватися вього 25 років??) А так - вперлися рогом, "nie pozwalam"-2. Мені особисто соромно, панове перед поляками!!!
Тільки не треба мені говорити про засилля "обрізаних" у Львівській міськраді. Вони - львів'яни і живуть у Львові поміж львів'ян! Як їм можна дозволяти класти львівську цеглу до муру між нами й Польщею, який так натхненно зводить Кучма з Москвою??
До речі - на яких умовах перебуває у Львові російський консулят?
odumehwu_ojukwu@ukr.net

Відповіді

 • 2004.07.19 | Petro

  Re: Ганьба Львову!

  Ганьба, ганьба і ще раз - ГАНЬБА!!!!
 • 2004.07.19 | СЕМЕН

  Цікаве питання...

  """"До речі - на яких умовах перебуває у Львові російський консулят?""""


  Петре, сила править світом.
 • 2004.07.19 | Нестор

  Заспокійтеся. Що це з вами?

  Навчіться перш ніж щось репетувати хоча б побіжно ознайомитись з темою.

  Щоб полегшити вам завдання пояснюю, що лише посольства розташовані в нашій країні навічно. А консульства відкриваються і закриваються іноземними країнами в залежності від візових потреб громадян. (Виняток росіяни, які відкривають свої консульства забави ради). Отож продавати, а тим більше ДАРУВАТИ землю під консульство є безглуздям. Це роблять лише під посольства.

  Отже, чому поляки повинні, на вашу думку, стати винятком? Тому що 90 % населення дотепер називає Галичину "теренами всходнімі", чи тому, що Львів називають "польським мястом"? Чи тому що Кучма дружить з Кваснєвскім? Не розумію вашої логіки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.19 | Petro

   Вимкніть емоції і ввімкніть мозок.

   Я пишу про те що поляки реально РОБЛЯТЬ для нас, а Ви - що вони начебто ГОВОРЯТЬ. Чим щільніші й довірливіші наші стосунки - тим менше монополія Москви. Невже не зрозуміло?
   А щодо купівлі приміщень під консульства, то повірте - я знаю, про що говорю. До того ж з візовими і не тільки потребами громадян Польщі у Львові треба буде працювати вічно. Якщо ми, звісно, не здамо раніше Україну кроками подібними до того, який зробила міськрада Львова...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.19 | Нестор

    Ну і густий же у вас туман в мізках

    То кричите про подарунок землі для консульства. Тепер уже про приміщення під консульство.

    Хтів був запитати щож такого зробили поляки для України (а не Кваснєвський для Кучми), але тепер бачу, що то марна справа. Через п"ять хвилин у вас в голові знову щось поміняється :)
 • 2004.07.19 | Shooter

  Наступний лозунг буде:

  Слава Данєцку!

  Я правильно розумію?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua