МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кирпа працює в МПС?

07/18/2004 | Ігор Немашкало
Учора їхав електричкою, маючи постійного чи пільгового квитка на місяць. В ході перевірки контролери засумнівалися, чи справжній квиток, чи не надрукований на множильній техніці і довго його роздивлялися. Потім мені стало цікаво і я теж його роздивлявся. Мало того, що квиток надруковано російською мовою, на ньому проглядає чи водна чи якоюсь технологією нанесена помітка великими літерами "МПС".
Що це - ще радянське Міністерство путей сообщения чи вже російське? У нас бо міністерство транспорту. До речі це міністерство очолює Кирпа, за сумісництвом керуючи і УКрзалізницею. Невже у такого заможного міністерства не вистачає грошей на вироблення квитків державною мовою і з правильною назвою? Чи російська мова є міжнародною на теренах СНД серед залізничників і користувачів їх послуг? Чи Кирпа - агент Кремля?
Чув, що Свистович іноді, щоб здаватися ближчим до народу, кидає свого потертого мерса і їздить з Ірпені електричкою. Не міг би Свистович з'ясувати, у Київській області теж МПС чи вже міністерство транспорту? Чи міг би хтось з Києва зателефонувати до міністерства транспорта і Укрзалізниці, щоб з'ясувати це питання.

Відповіді

 • 2004.07.20 | Михайло Свистович

  Re: Кирпа працює в МПС?

  Ігор Немашкало пише:
  >
  > Чув, що Свистович іноді, щоб здаватися ближчим до народу, кидає свого потертого мерса і їздить з Ірпені електричкою. Не міг би Свистович з'ясувати, у Київській області теж МПС чи вже міністерство транспорту?

  По-перше, мій мерс не потертий, а новенький. Тільки дуже маленький. Бо якби інакше він вліз у коробку, де лежать дитячі іграшки. По-друге, часу на з"ясування такого у мене немає. Бо дехто (не будемо вказувати палльцем) не допомагає робити інші важливі речі, наприклад, щоб допомогти приватним підприємцям.
 • 2004.07.21 | Адвокат ...

  Кирпа -- аґент, але поки що Ку-чма.

  Але з огляду на те, що і "Ку-чмо", і "Кремль",-- оби два на літеру "К", то третій,-- Кирпа,-- часу за здря не гає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".