МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська міліція встала на захист російських політтехнологів.

07/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
З огляду на обіцяне “ВМО “Молодь – надія України” закидання тухлими яйцями російськикх політичних гастарбайтерів Павловського та Гельмана українська міліція вжила неординарних засобів по “захисту” останніх.

Приміщення УНІАН вже зараз охороняє більше десятка міліціонерів, адо пресконфернції Павловського обіцяють прислати автобуси з “Беркутом”.

Видано також розпорядження не допускати в приміщення УНІАН голову ВМО” Молодь-надія України” Гладчука та інших членів цієї організації.

Відповіді

 • 2004.07.19 | KE

  у, какие плохия - законность соблюдают.

  А вообще зря. Надо было дать возможность Гладчуку по хулиганить. А потом остановить раз и на всегда, его вместе с Ющенко. Но, видимо им свои костюмы дороже :)
 • 2004.07.19 | Майдан- Інформ

  Біля УНІАНу тухлими яйцями закидали опудало російського політтех

  Сам Павловський пробрався в УНІАН через задній хід. Однак яйце чекає його і там.

  Проанонсовану напередодні акцію ВМО”Молодь-надія України” супроводжували численні наряди міліції та гурти телеоператорів, переважно з російських телеканалів.
  З огляду на відсутність самого Гліба Павловського, який добирався на місце проведення конференції “через задній прохід” тухлими яйцями та помідорами закидали опудало “російського політтехноЛУХа”, яке трохи нагадувало відомий по мультфільмах образ “старухи Шапокляк”.

  Кинути “розписаним” гаслами яйцем могли навіть перехожі, чим багато з них і скористалися.
  Як повідомили члени ВМО”Молодь-надія України” персональне яйце все таки чекає на Павловського – воно знаходиться в залі для прес-конференцій в шухляді другого стола другого ряду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.19 | Анатолій

   А хто вам сказав, що вони російські політтехнологи?

   Якщо вони і є громадянами Росії, то це ще не означає, шо вони РОСІЙСЬКІ політтехнологи. Я би їх назвав юдейськими порліттехнологами, громадянами Росії. Бо саме як Юди, за 30 срібляників вони сюди приїхали агітувати ПРОТИ, а не ЗА!
   Анатолій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | TR

    Re: А хто вам сказав, що вони російські політтехнологи?

    Ну - где деньги есть - там они и работают. У меня вон таджики к гаражу подъезд бетонировали. Я же не делаю вывод о политическом заказе Аль-Каеды и мусульманской экспансии. Они сделали - я деньги заплатил. Каждый работает там и так, как ему позволяет квалификация.
    Нанимйте, господа, кому что по карману - общий рынок труда в рамках ЕЭП в действии.
  • 2004.07.19 | KE

   Да, уровень Гладчука, воевать с чучелами даже не с мельницами(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.19 | Vadym Gladchuk

    Re: Да, уровень Гладчука, воевать с чучелами даже не с мельницами(-)

    Це поки що не війна, це маневри :)
    А Погребинський в темниках написав наш захід ігнорувати :)
    Нічого зате на Радіо Свобода після 19.00 крутили, 15 мільйонів почули - радянських часів звикли так жити :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.19 | KE

     Я, вообще, думаю что Вас надо пиарить, по полной программе :)

     Причем, напоминая, что Вы просто шестерка Ющенко. И объясняя, что именно ВОТ ЭТИ собираются к власти прийти, вместе с Ющенко. ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.20 | Анатолій

      КЕша, А ВОТ ЭТИ, нічим не гірше від Ваших... (-)

  • 2004.07.20 | vmo1

   Re: Біля УНІАНу тухлими яйцями закидали опудало російського політтех

   УКРАЇНСЬКА МІЛІЦІЯ ВРЯТУВАЛА РОСІЙСЬКИХ ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ ВІД ТУХЛИХ ЯЄЦЬ ТА ГНИЛИХ ПОМІДОРІВ

   19 липня 2004 року під час урочистостей з нагоди відкриття сезону “полювання” на російських політтехнологів, що незаконно втручаються у внутрішні справи України, московського гастарбайтера Гліба Павловського охороняли кілька десятків співробітників МВС України.
   Сезон “полювання” за допомогою тухлих яєць, гнилих помідорів та простроченого майонезу на російських політтехнологів розпочався з показових навчань молодих українських патріотів біля агенції УНІАН. Під час прес – конференції Гліба Павловського та його, скандально відомого фальсифікаціями соціологічних досліджень, колеги Михайла Погребинського, представники Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” на Хрещатику встановили опудало, що символізувало собою “російського політтехноЛОХа” та під схвальні вигуки киян кидали по ньому тухлі яйця та гнилі помідори.
   Кожне яйце було з розписано якимось гаслом, що символізувало собою осіб чи суспільні цінності, що стали жертвами чи об’єктами дискредитації продажних російських політичних пройдисвітів. Серед гасел були наступні: “За Україну!”, “За Ющенка!”, “За свободу слова”, “ За демократію!”, “За Київ!”, “За геноцид чеченців!”, “За права людини!”, “За Дубровку!”, “За Яндарбієва!”, “За Березовського!”, “За Ходорковського!” тощо.
   Через те, що міліція не допустила голову ВМО “Молодь – надія України” Вадима Гладчука та інших членів молодіжної організації до зали в УНІАНі, де Павловський та Погребинський спілкувалися з журналістами, проведенння кулінарних конкурсів “павловський під майонезом”, “погребинський з тухлими яйцями”, “павловський у гнилих помідорах” “мисливцями” на російських політтехнологів тимчасово перенесено.
   N.B. Цікаво, що незважаючи на відзняте відео “1+1”, “Інтером”, “ТРК “Ера”, жоден загальнонаціональний канал, виконуючи “темники”, не наважився продемонструвати гучну акцію на захист права українських громадян вільно обирати собі Президента без брутального закордонного втручання
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.20 | хтось

    Новий показав в нічному Репортері

    vmo1 пише:

    > N.B. Цікаво, що незважаючи на відзняте відео “1+1”, “Інтером”, “ТРК “Ера”, жоден загальнонаціональний канал, виконуючи “темники”, не наважився продемонструвати гучну акцію на захист права українських громадян вільно обирати собі Президента без брутального закордонного втручання
 • 2004.07.22 | vmo2

  «Российские технологи работают на оппозицию»

  «Российские технологи работают на оппозицию»
  У здания на Европейской площади проходил пикет возле предусмотрительно привезенного унитаза. Темой пикета послужил слоган «Начался сезон охоты на российских политтехнологов». В качестве основного оружия были выбраны яйца (в пикете пролетариата не было), поговаривали даже о майонезе.
  Утром, 19 июля в агентстве УНИАН раздался звонок, звонили сотрудники правоохранительных органов (по вполне понятным причинам мы не указываем источник информации) и предупреждали о возможных провокациях в связи с событием, которое должно было состояться в агентстве в 13.00. Советовали даже отложить или перенести данное мероприятие, и все-таки журналисты, политологи и прочие участники действа не побоялись провокаций и собрались в УНИАНе в назначенный час.

  А в это время у здания на Европейской площади проходил пикет возле предусмотрительно привезенного унитаза. Темой пикета послужил слоган «Начался сезон охоты на российских политтехнологов». В качестве основного оружия были выбраны яйца (в пикете пролетариата не было), поговаривали даже о майонезе. Вот так - с шутками, прибаутками и при скоплении телекамер и встречали известного российского НЕ ПОЛИТТЕХНОЛОГА (именно так сама персона грата просила себя позиционировать). Для тех, кто не догадался имя «звезды» - Глеб Павловский, который работал (как в хорошей эстрадной миниатюре) в паре и на контрасте с Михаилом Погребинским. И вот шоу началось.

  Глеб Олегович сразу расставил все точки над «і», галочки над «й», и вообще показал журналисткой братии как далеки они от реалий. «Я не политтехнолог. Политтехнология – это разновидность рекламного бизнеса, но это не самое интересное что есть в политике». Далее Глеб Олегович сообщил, что, в сущности, является ни чем иным как делателем для заказчика различных моделей политических решений. На вопрос журналистов кому на этот раз «делает решение» российский нетехнолог, он ответил, что в Украине никому, так как он здесь представляет собственно администрацию Кремля, не уточнив при этом какой из его башен, из чего некоторые не без трепета подумали, что самого Путина.

  Кстати, на вопрос о параллелях между Путиным и Януковичем, ставших в последнее время одной из «технологических» фишек, которой пытаются наращивать рейтинг Виктора Федоровича, Глеб Олегович ответил, что параллель может быть только одна – и тот и этот были действующими премьерами. И действительно, какие еще тут параллели?

  Вообще все, что говорилось на пресс-конференции мы уже либо слышали, либо знали, либо слушать не стоило вовсе. Как говорят психологи, самый главный месседж идет всегда не вербально. Что касается невербального, а так же вербального не явного, то одной из линий натяжения был постоянный рефрен, что Павловский не работает ни с кем из украинских политиков, и не вмешивается в президентскую компанию, это говорилось так часто, что вызвало подозрение. Но по старой параноидальной традиции, когда что-то так сильно вызывает подозрения, то это, тоже вызывает подозрение. У спецслужб есть такой метод вбрасывания информации – деза в дезе. Когда в явную оболочку из дезинформации заворачивается другая дезинформация. Радостный народ, шалея от своей сообразительности, быстро срывает покров первой дезы и с разгону сглатывает…вторую. Исходя из этой позиции, мы радостно «схавали» информацию о том, что Павловский не работает на выборах, в смысле работает. За кого? Если он пришел с Погребинским – то ясно, что не за Ющенко. Или все-таки за Ющенко? Нет, не смейтесь, в нашей президентской кампании возможны такие навороты, что броневик Корчинского отдыхает.

  Вот, например, Глеб Олегович, глубокомысленно изрек сентенцию о том, что у оппозиции больше свободных денег, и поэтому вероятность появления российских технологов в их стане выше. Намекал что ли? Вообще было бы очень смешно, если бы оказалось, что на самом деле российские технологи действительно работают на Ющенко, но оплачивает это АП. Те, кто сейчас возразят, что и у Януковича есть консультант из России по имени Марат Гельман, рискуют ошибиться, Павловский назвал Гельмана бизнесменом от искусства и заметил, что Марат Гельман в Киеве занимается именно таким видом бизнеса.

  Вот такие веселые предвыборные истории возникают у нас в информационном пространстве. Создается такое впечатление, что наши политики плюс их российские тьютеры просто решили поприкалываться и на самом деле никаких президентских выборов не будет, что, кстати, при правильно проведенной политреформе совсем не исключено. Нет, выборы, конечно, будут, но их результат ни на что не повлияет. Кстати, последняя мысль – опять же создается такое впечатление, что, и яйца с пикетами заказал сам Павловский, по той же причине (поприкалываться), хотя на истинность этой версии я не претендую.

  Наталья Ревская

  21.07.2004
  http://www.a-v.net.ua/kuluar/82
 • 2004.07.23 | vmo3

  Політтехнологи з яйцями

  Політтехнологи з яйцями
  Марина БАЛАБАН

  "За Україну!", "За свободу слова!", "За Дубровку!", "За Ходорковського!" -
  такі написи прикрашали яйця, якими вчора кожен бажаючий міг влучити в
  мішень, що символізувала російських політтехнологів. Урочисте відкриття
  "сезону полювання" на росіян, зокрема, Гліба Павловського та Марата
  Гельмана, відбулось біля інформаційного агентства УНІАН за півгодини до
  початку прес-конференції згаданих політтехнологів. За словами організатора
  незвичної акції, скандальновідомого лідера Всеукраїнського молодіжного
  об'єднання "Молодь - надія України" Вадима Гладчука, зазначені вище особи,
  а також російські політики втручаються у процес виборів Президента України.
  "Це ідуть заяви, іде фабрикація соціологічних досліджень, які потім
  оприлюднюються у ЗМІ, - сказав він в інтерв'ю кореспонденту "УМ". -
  Позавчора був сюжет на каналі ОРТ на підтримку Януковича, де фактично
  перекреслювались рівні права кандидатів, рівні можливості й відбувалась
  агітація за Януковича". Звичайно, яйця передбачались не для картонних
  мішеней, а для живих "брудних технологів". За влучний постріл "у пику
  політичним пройдисвітам" (як зазначалось у агітці) навіть передбачався приз
  - 100 доларів. Проте захоплені "пулянням" по картонках журналісти прогавили
  Гліба Павловського, який непомiтно пройшов у залу на прес-конференцію. Для
  інших "російських рупорів Януковича" - посла Росії в Україні Віктора
  Черномирдіна та Президента Російської Федерації Володимира Путіна
  представник "Молоді" теж приготував подарунок - унітаз. "На сайті Путіна
  часто згадується таке слово, як "сортір". А ми вирішили цей "сортір", де
  він звик мочити беззбройний чеченський народ, подарувати Путіну", - пояснив
  вибір подарунка Вадим Гладчук. За ідеєю, передати "толчок" Путіну має той
  таки Гліб Павловський.

  Газета "Україна молода" 2004.07.20 18:02
  http://www.umoloda.kiev.ua/number/224/112/7987/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".