МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кремль руками оборотнів наносить удар економічним досягненням Ук

07/19/2004 | Navigator
раїни.
Власне, все настільки прозоро, що й коментувати нічого.
Азаров - видатний захисник української поліграфії і дідусь грядущого економічного чуда під девізом "Дамо Україні вітчизняні лапті!"
Зараз, торгуючи з ЄС Україна має доступ до передових технологій і валюти.
Торгуючи з Росією буде мати легку реанімацію нафтозалежних неефективних галузей господарства, що абсолютно неконкурентоздатні у вільному світі.
Тобто, Азаров в противогазі і гумових ботах.
Власне, про що це я?
Азаров же буде в порядку!
На офшорі і з орденом Леніна.
А в противогазі і ботах буде українець.
Що Азарову і порібно.
Штірліц долбаний серед геноссе в "українському" уряді.

http://www.radiosvoboda.org/article/2004/07/9b13b8c5-16e2-4d17-b951-91d2a228790f.html
Хто не зацікавлений у розвитку торгівлі між Україною та ЄС?
Марія Щур
Київ, 15 липня 2004
Українська влада шукає виправдання для зміни свого зовнішньополітичного курсу. Так оглядачі коментують заяву віце-прем’єр міністра України Миколи Азарова про те, що Європейський Союз мало зацікавлений у розвитку торгівлі з Україною. Абсолютно не погоджуються зі словами пана Азарова і в самому Європейському Союзі.
Слідом за Президентом України Леонідом Кучмою, який нещодавно заявив, що Україна не готова до членства в ЄС, віце-прем’єр-міністр України Микола Азаров пояснив, що Європейський Союз мало зацікавлений у торгівлі з Україною через значний розрив у рівні економічного розвитку. За словами пана Азарова, низький рівень економічного співробітництва України з ЄС не дає можливості для появи лобістів вступу України в ЄС у цих країнах та пояснює низьку активність у цьому питанні урядів країн-членів ЄС.

З цим твердженням абсолютно не погоджуються у самому Європейському Союзі. Речниця комісара ЄС з питань торгівлі Аранча Ґонсалес в інтерв’ю радіо “Свобода” сказала, що бажання Європейського Союзу мати тісніші економічні стосунки з Україною та збільшити торгівлю були продемонстровані під час останнього саміту в Нідерландах.

«Нині ми працюємо над створенням Плану Дій, який має на меті скасування торговельних бар’єрів та збільшення торгівлі між цими двома регіонами. І я гадаю, це є найкращим доказом того, що Європейський Союз дуже серйозно ставиться до своїх слів про те, що ми хочемо мати дуже тісні торговельні та економічні стосунки з Україною», - сказала речниця комісара ЄС з питань торгівлі.

Від часу розширення Європейський Союз став головним торговельним партнером України, на який припадає близько третини українського торговельного обігу і частка ЄС в українському експорті постійно зростає. Експорт до країн ЄС вдвічі перевищує експорт до Росії та інших країн СНД.

У зв’язку з цим українські експерти говорять не про економічні, а про політичні причини заяв українських урядовців. На думку експерта Міжнародного інституту порівняльного аналізу Ростислава Павленка, ця ( вже не перша) так звана «євроскептична заява» українського керівництва вкладається у нову тенденцію до згортання євроатлантичних прагнень і є нічим іншим, ніж спробою виправдати намагання створити Спільний Економічний Простір з Росією.

Інший відомий аналітик Валерій Чалий з Центру Разумкова також наголошує на тому, що сама влада не зацікавлена у євроінтеграції:

«На жаль, останнім часом на рівні керівництва країни Україна відходить від парадигми європейського розвитку, дивлячись дедалі більше на простий шлях – об’єднання з Росією, інтеграції на євразійському просторі, консервації екстенсивного шляху розвитку. Але це не відповідь для наступного покоління українців».

Відповіді

 • 2004.07.19 | Scubo

  Цей козел створив податкове гестапо замість податкової служби

  Розорив сотні тисяч фірм та підприємців, знищив мільйони робочих місць, цілеспрямовано топче щонайменші фінансові підстави для української культури.

  В цьому процесі з 1994 року вже є тисячі трупів і ще більше зниклих безвісти. Фактично так звана "податкова Азарова" є простим переоформленням бандитських бригад початку 90 в щось "пристойне на вигляд".

  Людина яка люто ненавидить все українське і до цього часу хизується незнанням української мови, яка впровадила в обіг неоковирне навіть для російської мови слово "казначейство" замість давно існуючого в українській мові слова "скарбниця".

  Азаров, не маючи ніякої фінансової освіти, з початків української держави перебував на ключових посадах де визначалася фінансова політика України - спочатку голова комітету у Верховній Раді, потім творець нинішньої бандитсько-терористичної податкової поліції та адміністрації. Всі біди і старихи, які пережила українська економіка та українці за ці роки - лежать і на його совісті.

  А якщо оголосити конкурс на найнезаконнішу та найнахабнішу приватизацію в Україні, то перможцем її стане також стане Азаров - йому вдалося приватизувати цілий загальнодержавний податок податок на додану вартість, повернення якого за 30-40% "відкату" підписується особисто Азаровим. Вже декілка років цей податок не приносить доходів державі - бо віддається стільки ж скільки збирається. А 30-40% відкату напевне колись приведе Азорова у список найбагатших людей світу, котрий друкується у журналі "Форбс". Можливо Азаров би вже там і був , якби редакторів цього журналу час від часу не стріляли...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.19 | Анатолій

   Українці, а що ви всі хотіли від хАзарова? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.19 | Navigator

    Чомусь тільки українці роблять все, що хоче Азаров???

    Я розумію навіть ту частину кремлівських ляльководів, що тягнуть всю цю мерзоту на світ Божий :
    "Чим мерзенніші вони будуть, тим легше ми їх самих замочимо в їхньому ж сартирі, як прийде слушний час. А поки що хай перетворюють Україну на той сартир, де їх замочать."
 • 2004.07.19 | Navigator

  Re: шедевры !

  Каким образом торгуя с ЕС можно получить ТЕХНОЛОГИИ?
  - Щоб торгувати з Європою товари повинні бути європейської якості.
  І конкурентноздатні.
  А це не ваша совкова економіка, що рухнула в момент.
  Де і лежить.

  Як цього досягти - запитайте у поляків.
  Як робити Росії нікому не потрібний мотлох - запитайте у білорусів.

  Что такое доступ до валюты?
  - А це торговля по світовим стандартам, а не бартер і різні схеми взаємозаліку типу : "Ми вам нафту за 47 доларів, але прокачувати будете по пільговим цінам."
  Що робиться, щоб кожен вважав себе винним.

  Карочє. Ваші заходи на Майдан Вам користі не приносять.
  Краще і далі продавайте зброю китайцям за тапочки.
  Думаю, хоч це зрозуміло, для чого?
  Бо скоро білі тапочки знадобляться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.19 | KE

   Re: шедевры !

   Navigator пише:
   > Каким образом торгуя с ЕС можно получить ТЕХНОЛОГИИ?
   > - Щоб торгувати з Європою товари повинні бути європейської якості.

   :) А на самом деле, должны быть европейского вида. О качестве речи не идет :)
   Чем, например отличается корова с номерком в ухе от той, что без номерка, по качеству, я не знаю :)

   Кроме того. Нафигатор Вы сами те товары видели? :) Честно? на Малой Арнаутской качество легкой промышленности выше, чем в среднестатичтисеских европейских магазинах.

   > І конкурентноздатні.

   А определяется конкурентность, не живой конкуренцией (как было бы положено при реальной экономике), а какими то законами и нормативными актами :)

   > А це не ваша совкова економіка, що рухнула в момент.
   > Де і лежить.

   Причем рухнула экономика по причине установления НЕЗАЛЕЖНОСТИ. После чего начались новые, тотальные сборы, подати и условия.

   >
   > Як цього досягти - запитайте у поляків.

   Все продать и пойти в наймыти - вот он - польский вариант шоковой терапии. Причем. на Украину такие деньги как на Польшу не выделяют.

   > Як робити Росії нікому не потрібний мотлох - запитайте у білорусів.

   Кстати, белорусская легкая промышленность и мелкая бытовая. Весма и весьма качественная, а с учетом невысокой цены, вообще прелесть. Сравнивать что либо из Европы по такой цене и даже на порядок большей, просто невозможно.

   Короче, НаФигатор, что Вы в Питере делаете? Если в Польше лучше? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.19 | KE

    Все замечательно, но адресат другой :) (-)

   • 2004.07.20 | Navigator

    Чем, например отличается корова с номерком в ухе от той, что без

    А тим, що західній корові ПО західному ж ЗАКОНУ повинні бути створені такі умови, що радянському солдату й не снились в галузях:
    - житлові умови
    - харчування
    - іграшки (щоб не сумували)
    - безболісна смерть, коли партія м"ясників :) скомандує "нада"

    Вы сами те товары видели?
    - відел роками, спочатку - та мерзота, що Росія зможе реанімувати в рамках ЄЕП на дармовій нафті, ту мерзоту що продається новими економіками на Захід за безцінь, що лежить на розпродажах і смітниках, потім, з притоком доларів, йде покращення тієї херні до європейського стандарту і відповідно ціни.
    Тайвань ще 20 років назад плетені тапочки (лапті) в Європу продавав, потім радіапаратуру, тепер номер один в компьютерах.

    А про Польщу краще б помовчали. Коли Україна встане на польський шлях буде і вона по 8 млрд доларів річно дотацій отримувати.

    І помітьте, масового переселення спеціалістів з Німеччини в Польщу, як рускіх в республіки СССР, в Європі не помітно. Коров з номерками переслати достатньо. Пастухи свої. А ви крім переселення пастухів і розчищення місця для своїх пастухів так нічого за 300 років і не придумали...
    Тому пастухами й залишились.
    Що дивляться на сучасну цивілізацію з коментарями дикунів.
   • 2004.07.20 | Navigator

    Re:рухнула экономика по причине установления НЕЗАЛЕЖНОСТИ

    Відповідно економіка ГДР рухнула від втрати незалежності?
    Чим більше Ви плетете дурниць, тим ясніше видно, що ви, як Бурбони, нічому не навчились.
    Видатні економісти Лєнін і КЕ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.20 | Анатолій

  Re: Кремль це робить руками МАНКУРТІВ! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua