МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Братство" збиралося взяти назву "Наша Україна"

07/19/2004 | Vadym Gladchuk
"ПРП" ВЗЯЛА НАЗВУ "НАША УКРАЇНА", БО ЦЕ ХОТІВ ЗРОБИТИ КОРЧИНСЬКИЙ

www.ПРАВДА.com.ua, 19.07.2004, 20:50

Партія "Реформи і порядок" змінила назву на партію "Наша Україна", щоб унеможливити провокацію з боку партії "Братство" Дмитра Корчинського.

Про це повідомив "Українській правді" депутат із фракції "Наша Україна" Олександр Морозов.

"Існувала інформація, що "Братство" збиралося взяти назву "Наша Україна". Тому щоб зарезервувати цей бренд було ухвалене правильне рішення переіменувати "ПРП" у "Нашу Україну", - сказав Морозов.

За його словами, зараз триває пошук механізму створення єдиної партії.

Водночас керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко заявив, що вважає доцільним створення "партії Ющенка" лише після президентських виборів.

За словами Зінченка, Ющенко переможе "як кандидат, якого підтримує не лише окрема партія чи широка коаліція, а як кандидат, який користується підтримкою найширших кіл суспільства".

При цьому він зазначив, що партійна приналежність відіграє вирішальну роль лише на наступних президентських виборах в 2009 році.

На думку Зінченка, після перемоги у жовтні 2004, Ющенко обов’язково зконцентрує увагу на "створенні потужної політичної партії європейського типу для підтримки своєї політичної діяльності", повідомляє персональний сайт Ющенка.

Як відомо, минулої неділі в Києві відбувся з'їзд партії "Реформи і порядок", де було вирішено взяти нову назву "Наша Україна", що мало б стимулювати створення єдиної партії на базі блоку Ющенка. Це рішення викликало негативну реакцію серед представників інших партій, що входять до "Нашої України".

"Українська Правда"

Відповіді

 • 2004.07.19 | пан Roller

  Хороша Маша, Так не Наша. (-)

 • 2004.07.20 | СЕМЕН

  Гладчуку та іншим - сюрприз.

  ПРП виглядає дрібненьким злодієм, за спробу "голосно" привласнити чуже майно, а саме бренд "Наша Україна" без згоди на те Ющенка.
  Дивним є те що Олександр Морозов, лобіст Зінченка на керівництво штабу Ющенка, виправдовує дії ПРП в знак "захисту" бренду від Корчинського.


  Бренд "Наша Україна" запантентований за Віктором Ющенко - ОСОБИСТО.
  Просто злодії з ПРП про це не знали.
  Загрози від Корчинського, на яку вказує Морозов не могло бути, це є примітивна спроба покриття шахраїв.


  Чи не Марчук, свого часу створював ПРП з старої "гвардії" комсомольских стукачів, для розколу РУХу на передодні виборів президента в 1998 році?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | Михайло Свистович

   Re: Гладчуку та іншим - сюрприз.

   СЕМЕН пише:
   >
   > Бренд "Наша Україна" запантентований за Віктором Ющенко - ОСОБИСТО.
   > Просто злодії з ПРП про це не знали.
   > Загрози від Корчинського, на яку вказує Морозов не могло бути, це є примітивна спроба покриття шахраїв.

   А що Ви так за Ющенка розпереживались? ;) Стосовно Корчинського = то це звичайна відмовка пеерпістів, до того ж вигадана пізніше на хвилі обурення. З Ющенком дійсно не узгоджувалося, а про патент вони знали, бо про нього сто разів уже писали.

   >
   > Чи не Марчук, свого часу створював ПРП з старої "гвардії" комсомольских стукачів, для розколу РУХу на передодні виборів президента в 1998 році?

   Ні, не Марчук, не зі стукачів і не для розколу і так розколотого Руху.
 • 2004.07.20 | SpokusXalepniy

  Известное рассуждение...

  ...воров

  Vadym Gladchuk пише:
  > "ПРП" ВЗЯЛА НАЗВУ "НАША УКРАЇНА", БО ЦЕ ХОТІВ ЗРОБИТИ КОРЧИНСЬКИЙ
  Я украл, потому что всё равно кто-нибудь украл бы. Так лучше это буду я.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.20 | Максим’як

   Re: Час використання бренду "Наша Україна" уже минає.

   Партію потрібно було створювати 2 роки тому і очолювати її Ющенком.

   Якщо Ющенко цього зараз не зробив, то у разі перемоги на виборах, він до наступних президентських виборів не буде очолювати жодної партії.

   Після перемоги на виборах, цей бренд просто би завис і ніхто б не знав, як його приткнути.

   Більше того, якщо Корч збирався його привласнити, щоб передвиборами під маркою "Наша Україна" робити провокації, то все зроблено правильно. Можна собі уявити, як би ЗМІ та ТБ подавало сюжети перед виборами: "Наша Україна" влаштувала погроми єврейські чи з фашистською символікою побило десь у Криму чи Донецьку комуністів чи підпалили російський центр і це би все йшло на весь світ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.20 | SpokusXalepniy

    Точно! (-)

   • 2004.07.20 | СЕМЕН

    Максим'як, перестань крутити, крадії є крадії..

    """"Після перемоги на виборах, цей бренд просто би завис і ніхто б не знав, як його приткнути.""""


    Олеже не треньді, Пинзеник хотів монополізувати складання списків "Нашої України" в 2006 році.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.21 | Михайло Свистович

     Амбіції Пинзеника значно скромніші.

     Збільшити трошки чисельність своєї партії, бо люди хочуть вступати до НУ, а не до партій. Ну і ще показати Ющенку свою відданість. Така собі маленька хитрість. Але не виправдана, бо дуже хотіли до НУ вступати у 2002-му, зараз вже не так. Шкандаль нанесе більше шкоди, ніж буде користь від назви.
 • 2004.07.20 | СЕМЕН

  Ющенко захищений від подібного шахрайства.

  Ющенко на подібну "махінацію" згоди не давав.
  Одноосібним власником патенту на бренд "Наша Україна" є Ющенко.


  Провокатори з ПРП Пинзеник, Гринів, Томенко просто не знали про подібний патент.
 • 2004.07.20 | СЕМЕН

  Корчинский: Нам не нужна «Наша Украина», у нас есть «Братство»

  20 июля, 17:06

  Корчинский: Нам не нужна «Наша Украина», у нас есть «Братство»

  Дмитрий Корчинский опровергает информацию о том, что он намеревался дать своей партии название «Наша Украина». Как сообщает пресс-служба Дмитрия Корчинского, заявление депутата Александра Морозова – чистой воды провокация, содержащая искаженные факты.

  «Мы ни на миг не собирались менять название нашей общественной организации. Нам не нужна «Наша Украина», потому что у нас есть «Братство». И «Братство» - это самое лучшее название из тех, что есть в Украине. «Наша Украина» - это уже существующий политический брэнд. Не знаю, зарегистрирован ли он в Государственном департаменте интеллектуальной собственности, но в любом случае – название «Наша Украина» является политической собственностью Ющенко. И в то время, когда весь цивилизованный мир борется за соблюдение авторских прав, мы не считаем возможным претендовать на него. Да мы и не нуждаемся в нем. Выяснение того, нужно ли и своевременно ли называть ту или иную партию брэндовым именем «Наша Украина» - это внутреннее дело блока Ющенко. Мы убедительно просим этот блок, входящие в него политические силы не втягивать «Братство» в свои внутренние разборки», - указывается в заявлении пресс-службы Дмитрия Корчинского.

  Ранее депутат из фракции «Наша Украина» Александр Морозов сообщил «Украинской правде», что партия «Реформы и порядок» изменила название на партию «Наша Украина», чтобы остановить провокацию со стороны партии «Братство» Дмитрия Корчинского. «Была информация, что «Братство» собиралось взять название «Наша Украина». Поэтому чтобы зарезервировать этот бренд было принято правильное решение переименовать «ПРП» в «Нашу Украину», - сказал Морозов.  ForUm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | no13

   Re: Корчинский: Нам не нужна «Наша Украина», у нас есть «Братств

   Корчинскому верить - себя не уважать.

   По поводу:
   > «Наша Украина» - это уже существующий политический брэнд. Не знаю,
   > зарегистрирован ли он в Государственном департаменте
   > интеллектуальной собственности, но в любом случае – название «Наша
   > Украина» является политической собственностью Ющенко. И в то время,
   > когда весь цивилизованный мир борется за соблюдение авторских прав,
   > мы не считаем возможным претендовать на него.
   достаточно вспомнить "Подвійний доказ", посвященный авторским правам и что там про соблюдение авторских прав говорил сам Корчинский.
 • 2004.07.20 | СоцІнформ

  Брехня

  Брехня в стилі Гриніва. Таке собі пояснення , чому він кинув решту "нашоукраїнців".
  Якби це не була брехня, то вони би не скасували це рішення на Політраді блоку. На Уп вже є стаття. що ПРП "не перейменовувала партію", а просто зробила крок до обєднання. Що тепер загрози від "Братства" більше немає?  "ПРП" юридично не переіменовувалася в "Нашу Україну"

  www.ПРАВДА.com.ua, 20.07.2004, 17:38

  У рішенні з'їзду партії "Реформи і порядок" ідеться не про переіменування у "Нашу Україну", а про початок створення єдиної партії з такою назвою до кінця 2004 року.

  Про таку позицію представники "ПРП" поінформували інших лідерів "Нашої України" під час засідання коордради блоку Ющенка.

  "Юридичного рішення про перейменування "ПРП" на з'їзді не було, а була ініціатива про створення єдиної сили до кінця цього року", - зазначив у коментарі "Українській правді" член коордради "Нашої України", лідер Української народної партії Юрій Костенко.

  Костенко нагадав, що до "ПРП" інші партії з "Нашої України" ухвалили рішення про початок створення єдиної партії.

  "Про це на своїх з'їздах заявляли інші учасники "Нашої України" – і Народний Рух, і УНП, і "Солідарність". "ПРП" просто підсилює рішення, яке було", - зазначив Костенко.

  Тож, за словами лідера УНП, "ми розглядаємо рішення "ПРП" як частину процесу в руслі створення партії з назвою "Наша Україна", а не розглядаємо як юридичний факт перейменування".

  Як відомо, у неділю повідомлялося про рішення з'їзду "ПРП" взяти нову назву для партії "Наша Україна". Це зустріло різку критику з боку представників інших учасників блоку Ющенка.

  Костенко зазначив, що рішення з'їзду "ПРП" не було головною темою коордради у вівторок. На ній обговорювалася підготовка до виборів президента. Зокрема, на місцях будуть створюватися координаційні комітети із керівників місцевих осередків "Нашої України" та БЮТ, до яких також будуть входити куратори регіонів із числа лідерів коаліції у підтримку Ющенка.

  За словами Костенка, він відповідає за Миколаївську, Херсонську, Київську, Полтавську та Черкаську області.

  "Українська Правда"

  Читайте також:

  "ПРП" ВЗЯЛА НАЗВУ "НАША УКРАЇНА", БО ЦЕ ХОТІВ ЗРОБИТИ КОРЧИНСЬКИЙ

  Костенко каже, що Пинзеник відволікає від перемоги Ющенка

  Єхануров констатує змагання за Ющенка

  Партія Костенка каже, що Пинзенику треба прохмелитися й перевірити біологічний календар

  ПРП перейменувалась, бо НРУ та УНП не хочуть створювати єдину партію

  "ПРП" ПЕРЕЙМЕНУВАЛАСЯ В "НАШУ УКРАЇНУ". А Жир звинуватив Пінчука у хабарництві
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | СЕМЕН

   Брехня в стилі Гриніва - 100%. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.21 | Столяров

    Re: Брехня в стилі Гриніва - 100%. (-)

    Моя особиста точка зору - це брехня.
    ПРП вже перебрала на всеукраїнський рівень звичку скидати всі свої проблеми і нещастя на "Братство". Дотепер так було в Одесі.
    Хоча, свого часу, саме активісти "Братства" ініціювали безстрокове голодування у стін мерії Одеси з вимогою відставки Боделана - цього невиліковного прища на тілі Одеси. Хлопці сиділи і вночі...
    Лідер ПРП з"являвся там вечорами, коли вигулював собачку...
    Корчинський, звичайно, далеко не ангел.
    Але, закидати йому спробу вкрасти назву "Нашої України" не варте навіть того яйця, завдяки якому колись Україна дізналася про форум НУ в Одесі:))
  • 2004.07.21 | Михайло Свистович

   Ось вони і з"їхали. Тільки хвилі гівняні підняли (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua