МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молодіжна партія переносить свій з"їзд

07/20/2004 | vmo1
Як тільки що в інтерв"ю головному редактору "Молодіжних Хронік" Вадиму Гладчуку повідомив голова Молодіжної партії України, народний депутат Юрій Павленко, партійний з"їзд на який мало було приїхати понад 1000 делегатів з усіх куточків України запланований на 23 липня переноситься на 30 липня 2004 року. Причина - жалоба в зв'язку з загибеллю гірників на шахті "Краснолиманська".
З"їзд МПУ мав пройти на площі перед Будинком культури "Юність".

Відповіді

 • 2004.07.21 | СЕМЕН

  Молодіжному на олівець.

  На батьківщині Януковича підтримує 90%, Ющенко наздоганяє Симоненка

  www.ПРАВДА.com.ua, 20.07.2004, 22:00

  Кандидат у президенти Віктор Янукович лідирує за електоральною підтримкою в Донецькій області.

  Такі дані соціологічного дослідження, проведеного з 3 по 10 липня Центром досліджень соціальних перспектив Донбасу, повідомляє "Острів".

  У більшості так званих депресивних міст популярність прем'єра складає 70-80%. У рідному для Януковича Єнакієвому за нього готові голосувати 90% виборців, а в Маріуполі - тільки 35% опитаних.

  Друге місце за популярністю займає Петро Симоненко, хоча в порівнянні з минулими президентськими виборами його популярність падає. Так, у Донецьку за нього готові проголосувати тільки 7%.

  Електорат Віктора Ющенка в області розподілений дуже нерівномірно. Якщо в Донецьку, серед тих хто визначився з вибором, у нього фактично друге, після Януковича, місце – 8%, то в селах Тельманівського району він не одержав би жодного голосу, у Макіївці – 1,6%, у Селідово - 10,8%, у Маріуполі 5,6%, а в деяких селах Слов'янського району, навпаки, до третини голосів виборців.

  За даними дослідження серед прихильників Ющенка найбільша частка людей з вищою освітою- 26,5% . На другому місці за симпатіями високо освічених людей Олександр Мороз – 23,5%. На третьому –18,3% - Віктор Янукович.

  Найнижча, у порівнянні з іншими кандидатами, кількість прихильників з вищою освітою у Симоненка – 12%. У той же час серед його прихильників найбільша кількість людей з початковою освітою – 14%.

  Серед електорату Ющенка найбільшу групу складають молоді люди до 30 років - 32,3%. Серед електорату Януковича молодь складає 22%, Симоненка – 7,8%, Мороза – 5,9%.

  При цьому в Ющенка найбільший відсоток виборців – молодь, і найменший – люди пенсійного віку (після 55 років). У Мороза: молоді найменший показник (5,9%), а люди вікової категорії від 55 років серед його виборців складають 64,7%. У Януковича приблизно однакова кількість прихильників у всіх вікових групах, але найбільша з них пенсіонери – 33,3%.

  За даними соцдослідження 35,3% прихильників Ющенка цілком довіряють Інтернету, але при цьому лише 2,8% довіряють телебаченню і тільки 4,9% його електорату вірять місцевим газетам. У Януковича пропорція зворотна. 71% його прихильників заявили про довіру місцевим газетам і 67,1% - телебаченню. Інтернету довіряють – 17%.

  Як відомо, на Донеччині знаходиться найбільша кількість виборчих округів – 23.

  Соцдослідження проведене за сприяння Національного інституту підтримки демократії (США). Опитування проводилося за стандартною квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення області за статтю, віком і рівнем освіти. Помилка репрезентативності не перевищує 3-5 %. Опитано 684 особи у 16 населених пунктах області.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | Ыван Драго

   Феномен Маріуполя. Феномен Тельманового.

   по-своєму це місто дуже сильно відрізняється від інших донбаських міст. Тут і мером був член ПРП, і національний склад специфічний, та й металурги - не гірники.

   До того ж це місто активно протистоїть донецькій експансії, причому протистояння дуже добре видно: жодна шахта Донбасу не продає комбінату Ілліча вугілля, їм доводиться його купувати десь на Дніпропетровщині. Донецькі скупили маріупольські пив- та горілчані заводи, довели їх до банкрутства, зараз йде боротьба за морський порт. З другого боку "іллічівські" інвестують у сільське господарство області, фактично самі передові господарства тепер перетворені на "агроцехи" комбінату.

   На виборах тре добре працювати з директором ММК Бойком, який є неформальним керівником міста, домагаючись від нього хоч якогось нейтралітету. Не з відчуття українського патріотизму, а суто через економічні інтереси він не хотів би бачити Януковича президентом. А підтримка/непідтримка з боку Бойка це без перебільшення плюс,мінус 100-150 тисяч голосів.

   Дуже дивують мене нульові показники Ющенка в Тельманівському районі, оскільки він населений переважно нащадками західняків, переселених сюди частково з Галичини, частково - з тих територій, що віддали Польщі. Такі "оази галичанства" є ще в Артемівську та Святогорську. А от чого це такий показник по Селідово - ну ніяк не зрозумію.


   СЕМЕН пише:
   > У рідному для Януковича Єнакієвому за нього готові голосувати 90% виборців, а в Маріуполі - тільки 35% опитаних.
   >

   > Електорат Віктора Ющенка в області розподілений дуже нерівномірно. Якщо в Донецьку, серед тих хто визначився з вибором, у нього фактично друге, після Януковича, місце – 8%, то в селах Тельманівського району він не одержав би жодного голосу, у Макіївці – 1,6%, у Селідово - 10,8%, у Маріуполі 5,6%, а в деяких селах Слов'янського району, навпаки, до третини голосів виборців.
  • 2004.07.21 | Vadym Gladchuk

   Re: Молодіжному на олівець.

   Семене!
   Давай домовимося, що тут фальсифіковані Погребинським та російськими політтехнологами рейтинги ти більше не наводитемеш!
   Для цього є "2000", "Киевские ведомости", "1+1", "Інтер", тошо :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua