МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подвійна провокація влади проти кампанії “ПОРА!” та блоку “Наша

07/20/2004 | ПОРА!
Подвійна провокація влади проти кампанії “ПОРА!” та блоку “Наша Україна”.

В ніч з 19 на 20 липня в Херсоні невідомі злочинці побили вікна та розмалювали фарбою стіни херсонський обласний штаб блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”, обклеївши його саморобними листівками нібито від імені громадянської кампанії “ПОРА!”

Брудна “робота” була зроблена досить непрофесійно, оскільки гасла громадянської кампанії “ПОРА!” “Кучмізм – це злочинність” та “Кучмізм – це безнадія” розповсюджуються лише на наліпках-самоклейках, тоді як кучмісти (а сумніву у тому, що це – їхніх рук справа, немає), не спромігшись, очевидно, дістати оригіналів (вони всі давно уже виклеєні активістами “ПОРИ!”), розмножили їх на лазерних принтерах та копіювальних апаратах. Також зловмисники застосували й одне ноу-хау, випустивши листівку з логотипом “ПОРИ!” (сонце, що сходить) та гаслом “Пора нас помічати”.

Про те, чиїх рук справа є нічний погром офісу “Нашої України”, яскраво свідчить і реакція правоохоронних органів, до яких звернулися представники штабу Віктора Ющенка, які о 8.20 ранку, з’явившись на роботу, виявили погром. Майже годину Суворівський райвідділ міліції Херсона не приймав заяву, посилаючись на зайнятість. Ще цілу годину оперативники долали відстань у 300 метрах між райвідділом та розгромленим офісом. А найцікавіше, що міліція не помітила погрому вночі, не почула дзвін розбитого скла, хоча офіс Херсонського обласного представництва “Нашої України” (площа Свободи, 3) знаходиться поряд з будівлею облдержадміністрації (площа Свободи, 1).

Представники “Нашої України” стверджують, що правоохоронці не ведуть активних слідчих дій, а голова блоку Віктора Ющенка на Херсонщині Валерій Третьяков зауважив, що “мер Херсона, який є лідером обласної організації Партії регіонів, не поспішає наводити порядок в місті і спокійно реагує на розбій, який відбувається в самому центрі міста. Тож всю відповідальність за погром „Наша Україна” покладає на представників бандитських угруповань з Донецька, якими керує обласний штаб на підтримку єдиного кандидата від влади – Віктора Януковича”.

Громадянська кампанія “ПОРА!” заявляє, що нашою найближчою метою є повалення кучмізму в Україні, для чого ми і об’єднали у своїх лавах представників різних ідеологій. Не надаючи підтримки жодному кандидату у президенти, ми не збираємося підігравати кучмістам у їх передвиборчій боротьбі та брати на себе роль корчинських чи коваленків. До того ж нашим засадничим принципом є ненасильницький спротив, а тому будь-які дії, пов’язані з погромами, нападами і т. ін., а також із застосуванням анонімного чорного піару, однозначно виходитимуть лише із надр правлячої влади, щоб спаплюжити її опонентів в очах громадян.

Також нагадуємо, що єдиним офіційним джерелом інформації громадянської кампанії “ПОРА!” є сайт http://kuchmizm.info, і будь-які акції, в тому числі розповсюдження будь-якої друкованої продукції з вихідними даними кампанії “ПОРА!”, а також будь-які дії, які не були висвітлені на цьому сайті, є провокацією режиму, з метою продовжити його існування, кінець якого неухильно наближається.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000205.html#more

Відповіді

 • 2004.07.20 | Не пора, не пора, не пора...

  То листівками якої "Пори" був обклеєний погромлений офіс?

  Каськівської чи антикучмістської? Бо отут також є спростування:

  http://pora.org.ua/index.php?option=content&task=view&id=123&Itemid=2

  http://pora.org.ua/index.php?option=content&task=view&id=126&Itemid=2
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | ПОРА!

   Re: То листівками якої "Пори" був обклеєний погромлений офіс?

   Не пора, не пора, не пора... пише:
   > Каськівської чи антикучмістської?

   Не варто робити такого протиставлення, оскільки та "Пора", яку ви звете "каськівською", також по своїй суті є антикучмістською.

   Офіс же херсонської "Нашої України" був обклеєний підробками саме наших листівок "Кучмізм – це злочинність" (http://kuchmizm.info/weblog/archives/zloch.html) і "Кучмізм – це безнадія" (http://kuchmizm.info/weblog/archives/beznad2.html). Тільки оригіналів у нападників не було, тому вони розмножили їх на принтерах і ксероксах. А ще там була листівка з нашим лого і словами "Пора нас помічати". Ми такої взагалі не випускали.

   >Бо отут також є спростування:
   > http://pora.org.ua/index.php?option=content&task=view&id=123&Itemid=2
   >
   > http://pora.org.ua/index.php?option=content&task=view&id=126&Itemid=2

   Це не спростування, а, скоріше, оперативне відмежування від участі в погромі.
 • 2004.07.21 | Михайло Свистович

  Так це не провокація. Це піар обом. Якби не це, в "мертвому"

  політично Херсоні важко було б знайти інформаційний привід, щоб заговорили про обидві організації. Молодці, кучмісти. Так тримати, ідіоти :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua