МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А па утру ані праснулісь...

07/21/2004 | Адвокат ...
І в суперч песимістам, маловєрам та іншим не тривким елєментам, дізнали, що перемогу на президентських виборах здобув... пан- товарішчь Мороз.

І ще вони дізнали, що першим своїм указом новозпечений президент Мороз призначив на посаду Прем'єр- міністра,-- так, так!,-- Ку-чмо Людоїда Давиловича. За видатний внесок у справу політ- рехворми. А другим своїм указом,-- предав Прем'єрові ( себто,-- Ку-чмо-ві ),-- більшість повноважень президента, "за асобиє заслуґі"...

... як і було передбачено "пляном Мудь-вєдь-чука - Падло-вскоґо".

Відповіді

 • 2004.07.21 | Адвокат ...

  Ще де що про той плян.

  Як це не буде дивним, але "Паражняка" презедентом не хтять бачити в першу чергу ті, хто його підтримує та просуває. Тіґіп-кі з пусто-войтенкамі та інша п*здота на чолі з Мудь-вєдь-чуком. Не хтять,-- бо боять се. Бо дуже вже ймовірною бачуть для себе таку від "Паражняка" подяку,-- "трубой да па ґалавє!"
  Річ у тім, "Паражняк",-- те ж,-- "людина з тонкою та вразливою орґанізацією душі". А де тонко,-- там...

  На "Паражняка" ладні працювати,-- за умови збереження їх на нинішніх місцях,-- переважна більшість губернаторів. Ладні, бо за презедентства Юща, їм свої посади не зберегти. Саме смішне, що у разі перемоги "Паражняка", їм буде те ж саме,-- копняк під сраку, але такі думки вони си намагають не думати. А деякі з них,-- навіть вже "увєровалі", що "Паражняк",-- їхній презедент. І почали рахувати: чи братиме він більше від Ку-чма, і наскільки більше? І дорахували си до того, що братиме він меньше, адже в нього й так є. І дуже з тієї думки пораділі.
  А от у Мудь-вєдь-чука з кагалом до таємного знання українських губернаторів,-- відверто скептичне ставлення. Вони й "Паражняка" добре вивчили, та й на загал не розуміють: "Як це,-- брати меньше? Навіщо,-- брати меньше?!" Цьому охвістю, звичайно, перемога Юща,-- не ліпший варіянт. Але й "Паражняк" в них завзяття не викликає. Бо, отримавши, навіть, і польовину Ку-чми-них повноважень, він за рік їх подвоїть, а перед виборами 2006 року,-- потроїть.
  "Абрєзаному" кодлу,-- найліпше,-- Мороз. Він хвінансово слабкий, маніпульований, та ще й "людина сумлінна". І, як що він переміг би у другім турі будь кого з перевагою у 3-4%,-- ото б і було "бальшоє аб'єдіньонноє счастьє". Ще років так на 8.

  "Педалювання" Мороза, у тей спосіб, аби у першім турі Ющ, "Паражняк", "Пєдя" та Мороз взяли б по 20-22% відсотків кожний, та вихід Мороза до другого туру,-- це "ващє пєсня"! Можна хвальшувати не 5, 10, чи 15 відсотків. Можна хвальшувати,-- 51%. А це,-- чиста перемога!


  То ж, я не буду здивований, як що досить скоро всяк не лінивий в Україні дізнає, що рейтинґ Мороза наближує се до 20 відсотків. А другий тур буде не "Ю" проти "Я", але "МЮ", чи "МЯ". ;)


  Саме смішне, що ні у Юща, ні у "Паражняка" не вистачіть зараз потужностей, аби зламати такий плян самотужки.
  Цікаво, чи не тому Пінчук став таким прихильником "опіслявиборчого союзу" ще лідерів передвиборчих перегонів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | Михайло Свистович

   Re: Ще де що про той плян.

   Адвокат ... пише:
   >
   > "Абрєзаному" кодлу,-- найліпше,-- Мороз.

   Не найліпше.

   >
   > Він хвінансово слабкий, маніпульований, та ще й "людина сумлінна".

   Він маніпульований, поки грається в ігри. Як буде при владі, вже він буде маніпулювати. Аж так, що й від рехформи відмовиться.

   >
   > "Педалювання" Мороза, у тей спосіб, аби у першім турі Ющ, "Паражняк", "Пєдя" та Мороз взяли б по 20-22% відсотків кожний, та вихід Мороза до другого туру,-- це "ващє пєсня"! Можна хвальшувати не 5, 10, чи 15 відсотків. Можна хвальшувати,-- 51%. А це,-- чиста перемога!

   Це все хвантастика. Не бути Морозу у другому турі, і всі вони це добре розуміють.

   >
   > Саме смішне, що ні у Юща, ні у "Паражняка" не вистачіть зараз потужностей, аби зламати такий плян самотужки.

   Нема такого пляну.
 • 2004.07.21 | Михайло Свистович

  Re: А па утру ані праснулісь...

  Адвокат ... пише:
  > І в суперч песимістам, маловєрам та іншим не тривким елєментам, дізнали, що перемогу на президентських виборах здобув... пан- товарішчь Мороз.

  Не буде такого.

  >
  > І ще вони дізнали, що першим своїм указом новозпечений президент Мороз призначив на посаду Прем'єр- міністра,-- так, так!,-- Ку-чмо Людоїда Давиловича. За видатний внесок у справу політ- рехворми. А другим своїм указом,-- предав Прем'єрові ( себто,-- Ку-чмо-ві ),-- більшість повноважень президента, "за асобиє заслуґі"...

  І такого не буде.

  >
  > ... як і було передбачено "пляном Мудь-вєдь-чука - Падло-вскоґо".

  І нема такого плану у Мудь-вєдь-чука - Падло-вскоґо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | Адвокат ...

   Пане Михайле,

   Я грішним ділом, читаючи Ваші катеґоричні, але без доказові спростування, подумав: а Ви звідки знаєте, що немає того пляну? Вам Мудь-вєдь-чук з Падло-вскім на Корані присягу склали?

   Вклінно прошу не розглядати моє питання, як образу, виклик, або заклик до хвлейму. Як Ви заперечуєте,-- дуже прошу,-- арґументуйте!


   З повагою,
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | Михайло Свистович

    Re: Пане Михайле,

    Адвокат ... пише:
    > Я грішним ділом, читаючи Ваші катеґоричні, але без доказові спростування, подумав: а Ви звідки знаєте, що немає того пляну? Вам Мудь-вєдь-чук з Падло-вскім на Корані присягу склали?

    Так само як і Вам про те, що є такий плян.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.22 | Адвокат ...

     Ріжниця між нами полягає в тім,

     що я вказую на можливість токого пляну, і можливих його автурів, а Ви катеґорично заперечуєте таку можливість.
     Тому я й спитав був, чи не присягали сь вони Вам.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.07.22 | Михайло Свистович

      Re: Ріжниця між нами полягає в тім,

      Адвокат ... пише:
      > що я вказую на можливість токого пляну, і можливих його автурів, а Ви катеґорично заперечуєте таку можливість.
      > Тому я й спитав був, чи не присягали сь вони Вам.

      Те саме можу запитати і я, бо, ІМХО, той плян існує лише у Вашій голові.
 • 2004.07.21 | Адвокат ...

  І ще про плян, або чесний Ку-чмо.

  Отут maidan.org.ua/n/free/1090433636, пишеть си таке:

  Нехай рейтинг соціалістів всього 7-11%,але ось з ними і треба працювати. Нехай СПУ буде постійно в меньшості, але це і буде справжня опозиція , яка зможе вголос доносити свої ідеї до народу, коли решта "опозиції"лише одягатиме вівчі шкури, яки не сховають їхньої вовчої натури.


  Побачивши ті цифри, я згадав пана Мороза опісля виборів 1999 року, коли він казав, що в нього,-- ку-чмо-звірі,-- вкрали від 10 до 12 відсотків голосів.

  А тепер уявімо собі, що Ку-чмо,-- "нє шуллєр, а честний бізнєсмєн". Що він не вкрав, а позичив. А тепер віддасть. І буде у пана- таварішча Мороза де сь, як я казав раніш тріхо більше 20% голосів.
  Хто "донори",-- зрозуміло, але такий хварс, як хвальшування на користь Мороза у першім турі,-- то дуже тонкий хід. Бо він в край контр- інтуїтивний, та дуже ехвективний. Бо "МЯ" у другім турі,-- це буде супер!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | Михайло Свистович

   Re: І ще про плян, або чесний Ку-чмо.

   Адвокат ... пише:
   >
   > Хто "донори",-- зрозуміло, але такий хварс, як хвальшування на користь Мороза у першім турі,-- то дуже тонкий хід. Бо він в край контр- інтуїтивний, та дуже ехвективний. Бо "МЯ" у другім турі,-- це буде супер!

   Не буде МЯ у другому турі ні за яких обставин. Буде ЮЯ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | Адвокат ...

    Вам видніше. Чекати залишило се не довго. ( - )Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua