МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тепер кампанію “ПОРА!” намагаються пов’язати з “Нашою Україною”

07/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Після того, як, влаштувавши погром штабу “Нашої України” у Херсоні та обклеївши його фальшивими листівками кампанії “ПОРА!”, “невідомим” зловмисникам не вдалося посварити громадянських активістів з нашоукраїнцями, їх вирішили пов’язати між собою.

Херсонська газета “Булава”, надрукувавши матеріал про погром херсонського штабу “Нашої України”, написала, що кампанія “ПОРА!” підтримує Віктора Ющенка.

Активісти кампанії завітали до газети та роз’яснили журналістам, що “ПОРА!” не підтримує жодного кандидата у президенти, а учасниками кампанії є прихильники різних ідеологій та кандидатів, яких об’єднує прагнення збудувати в Україні громадянське суспільство на засадах демократії, рівності і справедливості. Вони не звинувачували ні в чому працівників газети, оскільки розуміли, що тим певні “добродії” просто могли закинути будь-яку інформації, але розповіли газетярам, як воно є насправді, і що вчора вони взагалі вперше познайомилися з тими, з ким нібито пов’язані.

Журналісти, у свою чергу, висловили здивування, оскільки, на їхню думку, всі. Хто виступає проти кучмізму, апріорі підтримують Віктора Ющенка. Тепер їм доведеться трохи переглянути своє бачення.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000214.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua