МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Aкція протесту в Сумах – потрібна Ваша допомога!

07/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
До походу сумських студентів у Київ залишилося 11 днів. Стає зрозумілим, що влада не хоче вдовольняти вимоги руху спротиву через переговори і змушує студентів ризикувати своїм здоров'ям та життям на шляху тривалiстю в 400 км. Ми готові до цього і починаємо збір спорядження для походу.

Просимо всіх, хто має можливість надіслати нам допомогу, звертатись за телефоном 8 066 299 13 63 або писати на електронну адресу sashunia@inbox.ru. Нам потрібні: гроші на продукти харчування, каремати, спальники, намети, казанки (10л), ложки одноразові, тарілки одноразові мілкі, тарілки одноразові глибокі, стакани одноразові, ліхтарики, дощовики, папір А4, аптечки, пластир, бинти, вогнегасники.

Молодіжні, громадські організації, юридичні та фізичні особи, партії, до яких написані звернення (СПУ, СДПУ(0), КПУ, аграрна, трудова, ліберальна, народно-демократична партія, народний рух, блок "Наша Україна", партія промисловців і підприємців, партія зелених, партія регіонів та ін.), кандидати в президенти України! Ми просимо вас не бути байдужими до долі студентів - майбутньої еліти суспільства. Можливо, для вас ці речі - дрібниця, але вони нам так необхідні!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua