МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Замовте безкоштовну книгу Джина Шарпа!

07/21/2004 | кампанія "ПОРА!"
Маємо честь повiдомити Вас про те, що в рамках громадянської кампанiї „ПОРА!” було видано українською мовою книгу вiдомого теоретика громадських рухiв Джина Шарпа „Вiд диктатури до демократiї: концептуальнi засади здобуття свободи”.

У книзi узагальнено досвiд багатьох країн свiту, якi вибороли собi демократiю. На основi практичного досвiду викладено у популярнiй формi теорiю ненасильницького громадянського спротиву недемократичним, диктаторським режимам. Особливо зосереджено увагу на органiзацiї громадянських рухiв для боротьби за права людини, суспiльства, за демократiю в несприятливих умовах. Автор розглядає методи та засоби ненасильницької боротьби, визначає роль стратегiї та планування для громадської активностi.

Перше українське видання книги „Вiд диктатури до демократiї: концептуальнi засади здобуття свободи” Джина Шарпа здiйснено за сприяння Iнституту iм. Альберта Ейнштейна.

Запевняємо Вас, що ця книга буде не лише цiкавою, але й корисною для Вашої громадсько-полiтичної дiяльностi.

Книга розповсюджується серед органiзацiй громадського суспiльства та громадських активiстiв безкоштовно. Кiлькiсть примiрникiв обмежена.

Звертайтеся до нас iз питань замовлення книги:
Central_Pora@ukr.net
Тел.: (044) 240-05-97; (050) 462-05-97; (050)595-23-97
01030, м. Київ, а/с 49.

В електронному варiантi книгу можна завантажити на Iнтернет-сторiнцi кампанiї „Пора!”: http://kuchmizm.info/weblog/archives/000077.html

Відповіді

  • 2004.07.25 | Virr

    А по скільки примірників можна брати? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua