МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шановні Майданівці!

07/21/2004 | S@nya
Шановні Майданівці!

Вчергове змушений звернутися до всіх через ті тенденції, які намітилися останнім часом на Вільному Форумі. А саме, через хибне розуміння системи оцінювання.

Хочу нагадати всім, що Майдан – це не форум сайта „Разом” і не особистий форум фан-клубу Віктора Ющенка. Тому треба завжди пам”ятати, що на Форумі присутні й прихильники інших політичних сил, інших поглядів. І замість того, щоб розтавляти бездумно „тролів” і „агітпропи”, слід прислухатися до ІНШИХ точок зору і намагатися або зрозуміти їх, або аргументовано заперечити.

Нажаль, останнім часом багато дописів, які містять (навіть влучну) критику на адресу самого Ющенка, або на адресу його полум”яних прихильників, дуже швидко отримують „-1”. Розумію, що послати опонента на три літери простіше, ніж аргументовано заперечити йому. Але Майдан – це не те місце, де слід себе так поводити. Він створений не для того, щоб відраховувати, скільки днів залишилось до перемоги Вікторв Ющенка у першому турі.

Давайте спробуємо поважати і розуміти одне одного, і бути розумнішими за наших лідерів, які, вперто відгорнувших один від одного, звільняють шлях для провладного кандидата.

Нажаль, Майданівським Форумом останнім часом все більше опановують міфи, які призводять до зниження конструктивізму.

Міф 1. Ющенко однозначно переможе на виборах, якщо не буде фальсифікацій.
Повна фігня.
По-перше, навіщо гнати таку пургу (в першу чергу це стосується тих, хто кожен день постить щось на зразок „Плющ вважає, що Ющенко переможе в першому турі”), так от, навіщо гнати таку пургу, якщо всім зрозуміло, що такі фальсифікації будуть?!
По-друге, особисто я переконаний, що у Ющенка небагато шансів на перемогу, якщо все йтиме як воно йде зараз, навіть у випадку чесних виборів 31-го. Бо вибори фальсифікуються вже сьогодні (хоча б нерівним представленням кандидатів на ТіВі). Але коли я (і інші форумчани) звертають на це увагу, це чомусь викликає дуже негативну раекцію або ж відразу оцінюється „агітпропом”.

Міф 2. Мороз продався і працює на владу. Тому все, що пишуть „соціалісти” – агітпроп.
По-перше, навіть те, що Мороз продався – ніким і нічим не доведено. (Особисто я вважаю, що він просто впертий до дурості, або ж переслідує власні цілі, нам не відомі, але у другому турі підтримає Ющенка, якщо ющенківцям вистачить розуму не пересратися з социками остаточно.)
По-друге, навіть, якщо припустити, що він таки продався, це не означає, що разом з ним продалися інші прихильники СПУ всі разом. Дайте їм мождивість висловитися. Вони часто пишуть розумніші і конструктивніші речі, аніж фанфтичні ющенківці. А ще вони більш толерантні.
По-третє, (знов-таки, навіть, якщо Мороз продався), чому б ющенківцям хоча б не тримати його на одному боці умовних барикад, замість того, щоб кожного дня поширювати прірву між СПУ і НУ. Це хоча б змусить Мороза підтримати Ющенка у другому турі.

Міф 3. Ми вирішили підтримуватим Ющенка, тому критикувати його дії або дії його команди – не час.
Конструктивна критика ще ніколи і нікому не завадила. Повірте, краще критикувати, коли є за що, аніж тупо відраховувати дні до інавгурації Ющенка.

В чому причини таких тенденцій на Майдані?

Я не маю відповіді на це. Хотілося б сподіватися, що це викликано тим, що „конструктивні”, думаючі ющенківці з початком виборчої кампанії переключилися на роботу в реалі. Тому вільно себе стали почувати ті, хто не хочуть вирішувати конкретних проблем, яких величезна кількість, а хочуть лише вишукувати, хто там ще проти перемоги Ющенка в першому турі, і складати „чорні списки” (для чого? Жодного конструктиву!).

Міг би продовжити ще, але, чесно кажучи, не переконаний, що цей допис не отримає за кілька хвилин щось типу „троль” або „агітпроп”, тому руки опускаються.

З повагою,
Саня.


P.S. Свідомо пишу це саме на вільному форумі, бо це проблема вільного форуму. І проблема важлива. А інші розділи майже не читаються. Тому прошу певний час не переносити це в розроби або без правил.

Відповіді

 • 2004.07.21 | СоцІнформ

  Дякую!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.21 | Адвокат ...

  Шановний Саня!

  S@nya пише:

  > Міф 1. Ющенко однозначно переможе на виборах, якщо не буде фальсифікацій.
  > Повна фігня.
  > По-перше, навіщо гнати таку пургу (в першу чергу це стосується тих, хто кожен день постить щось на зразок „Плющ вважає, що Ющенко переможе в першому турі”), так от, навіщо гнати таку пургу, якщо всім зрозуміло, що такі фальсифікації будуть?!
  > По-друге, особисто я переконаний, що у Ющенка небагато шансів на перемогу, якщо все йтиме як воно йде зараз, навіть у випадку чесних виборів 31-го. Бо вибори фальсифікуються вже сьогодні (хоча б нерівним представленням кандидатів на ТіВі). Але коли я (і інші форумчани) звертають на це увагу, це чомусь викликає дуже негативну раекцію або ж відразу оцінюється „агітпропом”.

  Це Ви так вважаєте, що можлива перемога Юща у першім вже турі,-- то міт. Можу Вам признати сь: я вважаю, що й "Паражняк" може перемогти ще в першім турі. Але, як і у випадкові з Ющенком,-- за певних умов. Себто, за умови хвальшування де сь близько 32-36% голосів.


  > Міф 2. Мороз продався і працює на владу. Тому все, що пишуть „соціалісти” – агітпроп.
  > По-перше, навіть те, що Мороз продався – ніким і нічим не доведено. (Особисто я вважаю, що він просто впертий до дурості, або ж переслідує власні цілі, нам не відомі, але у другому турі підтримає Ющенка, якщо ющенківцям вистачить розуму не пересратися з социками остаточно.)
  > По-друге, навіть, якщо припустити, що він таки продався, це не означає, що разом з ним продалися інші прихильники СПУ всі разом. Дайте їм мождивість висловитися. Вони часто пишуть розумніші і конструктивніші речі, аніж фанфтичні ющенківці. А ще вони більш толерантні.

  Варто розріжняти: "продав се" та "працює на владу". Можна працювати на владу й за дурно. Вона тіко радесенька буде! А за умов, що си склали, строго ІМНО, краще б Мороз "продав се"...


  > По-третє, (знов-таки, навіть, якщо Мороз продався), чому б ющенківцям хоча б не тримати його на одному боці умовних барикад, замість того, щоб кожного дня поширювати прірву між СПУ і НУ. Це хоча б змусить Мороза підтримати Ющенка у другому турі.

  А може було би ліпше,-- "перекупити"??? Тоді,-- й тримати буде легше. Чи не так?


  > Міф 3. Ми вирішили підтримуватим Ющенка, тому критикувати його дії або дії його команди – не час.
  > Конструктивна критика ще ніколи і нікому не завадила. Повірте, краще критикувати, коли є за що, аніж тупо відраховувати дні до інавгурації Ющенка.

  Я не можу певно сказати, хто, коли й чому вирішим підримувати Юща. Але я знаю певно: бій,-- не час і не місце для "інтєлліґєнтноґо прєкраснодушія". І Вам щиро раджу: не обманюйте се!
  P.S. Переможе Ющ,-- станемо до ньо' в опозицію. Тоді,-- й покритикуємо на славу. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.21 | S@nya

   Re: Шановний Саня!

   Адвокат ... пише:
   > S@nya пише:
   >
   > > Міф 1. Ющенко однозначно переможе на виборах, якщо не буде фальсифікацій.
   > > Повна фігня.
   > > По-перше, навіщо гнати таку пургу (в першу чергу це стосується тих, хто кожен день постить щось на зразок „Плющ вважає, що Ющенко переможе в першому турі”), так от, навіщо гнати таку пургу, якщо всім зрозуміло, що такі фальсифікації будуть?!
   > > По-друге, особисто я переконаний, що у Ющенка небагато шансів на перемогу, якщо все йтиме як воно йде зараз, навіть у випадку чесних виборів 31-го. Бо вибори фальсифікуються вже сьогодні (хоча б нерівним представленням кандидатів на ТіВі). Але коли я (і інші форумчани) звертають на це увагу, це чомусь викликає дуже негативну раекцію або ж відразу оцінюється „агітпропом”.
   >
   > Це Ви так вважаєте, що можлива перемога Юща у першім вже турі,-- то міт. Можу Вам признати сь: я вважаю, що й "Паражняк" може перемогти ще в першім турі. Але, як і у випадкові з Ющенком,-- за певних умов. Себто, за умови хвальшування де сь близько 32-36% голосів.
   >
   Я не можу уявити умов, за яких в першому турі переможе ВАЮ. Нажаль, це з розділу фантастики. Такого розділу на Майдані поки що нема.
   >
   > > По-третє, (знов-таки, навіть, якщо Мороз продався), чому б ющенківцям хоча б не тримати його на одному боці умовних барикад, замість того, щоб кожного дня поширювати прірву між СПУ і НУ. Це хоча б змусить Мороза підтримати Ющенка у другому турі.
   >
   > А може було би ліпше,-- "перекупити"??? Тоді,-- й тримати буде легше. Чи не так?
   >

   Та хай хоч перекуплять, аби збільшити шанси Юща. Все ж краще, ніж витрачати гроші на проплату учасників мітингів на підтримку Юща, коли тисячі готові виходити безкоштовно.

   >
   > > Міф 3. Ми вирішили підтримуватим Ющенка, тому критикувати його дії або дії його команди – не час.
   > > Конструктивна критика ще ніколи і нікому не завадила. Повірте, краще критикувати, коли є за що, аніж тупо відраховувати дні до інавгурації Ющенка.
   >
   > Я не можу певно сказати, хто, коли й чому вирішим підримувати Юща. Але я знаю певно: бій,-- не час і не місце для "інтєлліґєнтноґо прєкраснодушія". І Вам щиро раджу: не обманюйте се!
   >

   Я себе не обманюю. І не намагаюся обманювати інших. Треба бути реалістами і прагматиками.

   >
   >
   >
   > P.S. Переможе Ющ,-- станемо до ньо' в опозицію. Тоді,-- й покритикуємо на славу. ;)

   А втім, головна проблема, яку я хочук підняти - хибне розуміння і використання оцінювання. Чи Ви вважаєте, що з цим все ОК?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | Адвокат ...

    Re: Шановний Саня!

    S@nya пише:
    > Адвокат ... пише:
    > > S@nya пише:
    > >
    > > > Міф 1. Ющенко однозначно переможе на виборах, якщо не буде фальсифікацій.
    > > > Повна фігня.
    > > > По-перше, навіщо гнати таку пургу (в першу чергу це стосується тих, хто кожен день постить щось на зразок „Плющ вважає, що Ющенко переможе в першому турі”), так от, навіщо гнати таку пургу, якщо всім зрозуміло, що такі фальсифікації будуть?!
    > > > По-друге, особисто я переконаний, що у Ющенка небагато шансів на перемогу, якщо все йтиме як воно йде зараз, навіть у випадку чесних виборів 31-го. Бо вибори фальсифікуються вже сьогодні (хоча б нерівним представленням кандидатів на ТіВі). Але коли я (і інші форумчани) звертають на це увагу, це чомусь викликає дуже негативну раекцію або ж відразу оцінюється „агітпропом”.
    > >
    > > Це Ви так вважаєте, що можлива перемога Юща у першім вже турі,-- то міт. Можу Вам признати сь: я вважаю, що й "Паражняк" може перемогти ще в першім турі. Але, як і у випадкові з Ющенком,-- за певних умов. Себто, за умови хвальшування де сь близько 32-36% голосів.
    > >
    > Я не можу уявити умов, за яких в першому турі переможе ВАЮ. Нажаль, це з розділу фантастики. Такого розділу на Майдані поки що нема.

    А хвальшацію у 35 відсотків,-- уявити можете?


    > >
    > > > По-третє, (знов-таки, навіть, якщо Мороз продався), чому б ющенківцям хоча б не тримати його на одному боці умовних барикад, замість того, щоб кожного дня поширювати прірву між СПУ і НУ. Це хоча б змусить Мороза підтримати Ющенка у другому турі.
    > >
    > > А може було би ліпше,-- "перекупити"??? Тоді,-- й тримати буде легше. Чи не так?
    > >
    >
    > Та хай хоч перекуплять, аби збільшити шанси Юща. Все ж краще, ніж витрачати гроші на проплату учасників мітингів на підтримку Юща, коли тисячі готові виходити безкоштовно.

    Як казав у недавньоиу свому інтерв'ю "папін зять", у Юща та "Паражняка" грошей приблизно однаково, і гроші ті дуже грубі. Але, ющани Мороза не купили, хоч може й варто б було. Чом не купили,-- не знаю. Можливо, Ющ згадав про своє банкірське минули, та й порахував прохвіт. І присльозив сь.    > > > Міф 3. Ми вирішили підтримуватим Ющенка, тому критикувати його дії або дії його команди – не час.
    > > > Конструктивна критика ще ніколи і нікому не завадила. Повірте, краще критикувати, коли є за що, аніж тупо відраховувати дні до інавгурації Ющенка.
    > >
    > > Я не можу певно сказати, хто, коли й чому вирішим підримувати Юща. Але я знаю певно: бій,-- не час і не місце для "інтєлліґєнтноґо прєкраснодушія". І Вам щиро раджу: не обманюйте се!
    > >
    >
    > Я себе не обманюю. І не намагаюся обманювати інших. Треба бути реалістами і прагматиками.

    Гарні слова.    > > P.S. Переможе Ющ,-- станемо до ньо' в опозицію. Тоді,-- й покритикуємо на славу. ;)
    >
    > А втім, головна проблема, яку я хочук підняти - хибне розуміння і використання оцінювання. Чи Ви вважаєте, що з цим все ОК?

    Відверто, мене оте оцінювання не обходить. Як воно йде, так і йде. Мені воно не допомагає, й не заважає те ж. Я читаю тексти, а не оцінки.
 • 2004.07.22 | Skapirus

  Попередження тим, хто бавиться системою оцінок

  Прошу мене не дратувати. Майдан - це місце для генерації у віртуалі і втілення в реалі згенерованих розумом відвідувачів ідей, які важливі для нормального розвитку України. Якщо хтось вважає інакше, і замість цього буде гратися системою оцінювання з метою поховати нормальні теми, то ви будете позбавлені доступу до цієї системи. Я в усякому разі прикладатиму до того максимум зусиль.

  Друге, по темі, особисто від мене. Якщо хтось вважає, що Ющенко переможе в будь-якому випадку, то він глибоко помиляється. Так, перемога Ющенка - це в даному випадку найкраший варіант для розвитку громадянського суспільства в Україні. І особисто я до цієї перемоги докладатиму максимум зусиль. Але я розумію, що з тією громадянською активністю, зазомбованістю людей, яка є в Україні, та слабкою результативністю діяльності опозиційний партій, найбільше шансів на перемогу реально має Бандюкович, підтримуваний янучарами. На перемогу Ющан треба працювати, працювати і ще раз працювати. До кровавого поту. А хто буде стояти на дорозі, тим більше тут на Майдані - краще відійдіть вбік, не дратуйте...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | Адвокат ...

   Не в сенсі хвлейму, але питання.

   "Майдан",-- то він вже Ваша особиста, а чи приватна власність?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | Skapirus

    То не моя власність...

    Але дуже добрий інструмент, яким я поки що маю щастя користуватися для черпання ідей і думок для себе, та навчання ними інших людей. А коли йде розбрат, я тут нормальних ідей вже не очікую побачити. Оце і все...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.22 | Адвокат ...

     Тоді,-- тримайте сь!

     Бо, як не знали до того, я скажу Вам зараз. Інхвормаційна робота, а саме цим з Ваших слів Ви тутечки се займаєте,-- то дуже важка праця. Передусім, через надлишки "пустої породи", Але чим більше "паражняка",-- тим більш жаданими стають діаманти.

     Успіхів!
 • 2004.07.22 | Pavlo Z.

  S@nya, підтримую на 100%(-)

 • 2004.07.22 | Василь Гулeй

  Мeсeдж зрозумілий. Всі на формування конструктиву! :) (-)

 • 2004.07.22 | Людмила Коваль

  Ну от і Ви розгледіли нарешті маніпуляції оцінками.

  S@nya пише:
  > Шановні Майданівці!
  >
  > Нажаль, останнім часом багато дописів, які містять (навіть влучну) критику на адресу самого Ющенка, або на адресу його полум”яних прихильників, дуже швидко отримують „-1”. Розумію, що послати опонента на три літери простіше, ніж аргументовано заперечити йому. >

  Абсолютна рація.

  > Нажаль, Майданівським Форумом останнім часом все більше опановують міфи, які призводять до зниження конструктивізму.
  >

  Зменшення конструктивізму і розповсюдження міфів - це наслідок описаного Вами вище.

  >
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | Михайло Свистович

   Нема маніпуляцій. Є чергова образа на оцінку власного допису (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | S@nya

    Re: Нема образ.

    Михале, я ж кажу: мені начхати, як оцінюють мене.
    Не треба мені це закидати.
    В мене давно рівень фільтрації автоматично на -1.

    Просто я боюся, що ті тенденції, які я змалював, відлякують нових відвідувачів, які здатні мислити в конструктивному руслі, але дещо альтернативно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.22 | Михайло Свистович

     Ну на нет і суда нет

     S@nya пише:
     >
     > Просто я боюся, що ті тенденції, які я змалював, відлякують нових відвідувачів, які здатні мислити в конструктивному руслі, але дещо альтернативно.

     А щоб цих тенденцій не було, Ви та кілька Ваших "конструктивних" друзів легко можуть виправити будь-яку оцінку. До того ж я не бачу у вказаних Вами нових відвідувачів конструктиву, окрім Кучмофоба, який насправді є відвідувачем з першого дня (він читав, але не писав). Всі інші нові захисники Мороза лише кричать "Злиє ви, уйду я от вас". І чомусь естраполюють навіть божевільних прихильників НУ на самого Ющенка. Натомість я бачу, що останнім часом з"явилдися дійсно нові і дійсно більш чи менш конструктивні дописувачі (Василь Гулей, SD, АВФ, Владик, Стась).
 • 2004.07.22 | Правник

  Уф-ф-ф-ф. Саню, ну йолкі ж вічнозелені...

  Зменшення конструктиву(якщо таке є), жодним чином не пов'язано з оцінками.
  Зменшення конструктиву (якщо таке є) натомість пов'язане зі зменшенням конструктиву (якщо таке є) в головах, рівно як і зі збільшенням лінощів.

  Як на мене, то ніякого абсолютного зменшення конструктиву нема, а якщо є - то відносне. І пов'язано воно не з оцінками, а з морем розливанним тролятинки, офтопінки, та пустопорожнього патякання (саме це, скидається, люді просунуті (кудись) називають "флеймами", я називаю гівнохвилями, а хтось назве п.здінням і теж матиме рацію.

  Тобто з засмічуванням форуму тим, що до питань української політики, зокрема питань виборів (перепрошую, але для мене, категорично - виборів саме Ющенка) стосунку геть не має.
  І коли любі Вам соціялісти розміщують в різних гілках 150 повідомлень, тільки переставляючи в них слова, то будь моя воля, я би "-150.Кліника" і вліпив би (щоб Ви знали, до речі, поки що я їх пальцем не торкався).

  Конструктив не в оцінках і не у відсутності оцінок. Він у головах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | S@nya

   Re: Спокійно

   Я критикую не систему оцінювання, а її хибне використання.

   Правник пише:
   > Зменшення конструктиву(якщо таке є), жодним чином не пов'язано з оцінками.
   > Зменшення конструктиву (якщо таке є) натомість пов'язане зі зменшенням конструктиву (якщо таке є) в головах, рівно як і зі збільшенням лінощів.
   >

   100% згоден.

   > Як на мене, то ніякого абсолютного зменшення конструктиву нема, а якщо є - то відносне. І пов'язано воно не з оцінками, а з морем розливанним тролятинки, офтопінки, та пустопорожнього патякання (саме це, скидається, люді просунуті (кудись) називають "флеймами", я називаю гівнохвилями, а хтось назве п.здінням і теж матиме рацію.
   >

   Згоден. Так давайте пустопорожнє потякання соціалістів, комуністів, ющенківців оцінювати однаково! Якщо "троль" той, хто пише про шанси Мороза, то чому не троль той, хто пише про перемогу Юща в першому турі або про ст*рву Руслану чи не щодня? Він так само відволікає на дурні суперечки.

   > Тобто з засмічуванням форуму тим, що до питань української політики, зокрема питань виборів (перепрошую, але для мене, категорично - виборів саме Ющенка) стосунку геть не має.
   > І коли любі Вам соціялісти розміщують в різних гілках 150 повідомлень, тільки переставляючи в них слова, то будь моя воля, я би "-150.Кліника" і вліпив би (щоб Ви знали, до речі, поки що я їх пальцем не торкався).
   >

   Повірте, для мене теж вибори саме Ющенка. Але любі вам (? :)) ющенківці так само завзято 150 разів відповідають на 150 пустопорожніх повідомленбь социків. Це хіба не клініка?

   > Конструктив не в оцінках і не у відсутності оцінок. Він у головах.

   І його явно там не вистачає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.22 | Правник

    А для загального злотого спокою треба так: UVMOD 2,15,16

    S@nya пише:
    > Я критикую не систему оцінювання, а її хибне використання.
    Істина дорожча - робити це треба на Розробках чи на Без правил. Адже підімаючи тут цю тему, Ви самі тим самим розводите нею конструктив, котрий, відтак, втрачає у "градусності". ;)

    > > Як на мене, то ніякого абсолютного зменшення конструктиву нема, а якщо є - то відносне. І пов'язано воно не з оцінками, а з морем розливанним тролятинки, офтопінки, та пустопорожнього патякання (саме це, скидається, люді просунуті (кудись) називають "флеймами", я називаю гівнохвилями, а хтось назве п.здінням і теж матиме рацію.
    > >
    >
    > Згоден. Так давайте пустопорожнє потякання соціалістів, комуністів, ющенківців оцінювати однаково! Якщо "троль" той, хто пише про шанси Мороза, то чому не троль той, хто пише про перемогу Юща в першому турі або про ст*рву Руслану чи не щодня? Він так само відволікає на дурні суперечки.
    Згоден. І той троль, і той троль, а той - Троль, Русланою Вочевидь Занепокоєний:). І "русланістам" я якраз і видаю у межах можливостей. Можливостей мало.
    Але (but). Подівіться на кількість морозофільских постингів і на їх змістовність. Вражає, нє? Тому я і розумію тих, то їм ставить мінуси.
    І потім - Ви нікого не переконаєте (і я нікого не переконаю). Оцінки є і піпл клацатиме. Це данність. Щодо мене - я за оцінки, хоча покористовуюся ними зрідка і переважно "плюсами".

    > > І коли любі Вам соціялісти розміщують в різних гілках 150 повідомлень, тільки переставляючи в них слова, то будь моя воля, я би "-150.Кліника" і вліпив би (щоб Ви знали, до речі, поки що я їх пальцем не торкався).
    > Повірте, для мене теж вибори саме Ющенка.
    Я вірю бо знаю.

    > Але любі вам (? :)) ющенківці так само завзято 150 разів відповідають на 150 пустопорожніх повідомленбь социків. Це хіба не клініка?
    І це кліника, ще б пак (особисто я раз сказав все що думаю про Мороза і другий - запропонував не чіпати соціялістів. То всьо).
    Але не було б "а", то звідки би взялося "б".
    І там повний набір пунктів з правил - від офтопіків різних гатунків до лайки з образами.

    До речі, "ющенківці" мені "любі" не тому, що вони "ющенківці", а тому, що вони адекватні в оцінках ситуації. Симпатизую тверезим.

    > > Конструктив не в оцінках і не у відсутності оцінок. Він у головах.
    > І його явно там не вистачає.
    Його не стане більше, якщо ми з Вами будемо породжувати тут суперечки довкола оцінок. Завше знайдеться нарід, котрому погомоніти про оцінки - хлібом не годуй.
 • 2004.07.22 | Navigator

  Про троїстих музик, що розтроюючись (розтролюючись) грають нон-с

  Чомусь я помічаю трохи інакші тенденції - троїстих музик, що розтроюючись (розтролюючись) возять за собою по всіх майданівських весіллях одні й ті самі хіти, що вгадуєш вже не з трьох нот, а просто з ніка троля.
  Хіти, як правило, відображають загальну установку деригентів з Могучої Кучми на дефамацію (обезчещення) всього українського і патріотичного.
  Вершина жанру була в Херсоні, коли при виконанні гімну України ідейні брати майданівських тролів грали "7-40".
  На "Майдані" такі концерти проходять нон-стоп.
  Це типу як гулянка до ранку поверхом вище з істеричними криками, мордобоєм і дикими танцями.
  Після якої у всього будинку голова болить.
  І останнім часом їх ніхто не зупиняє...
  Нон-стоп????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | Михайло Свистович

   Re: Про троїстих музик, що розтроюючись (розтролюючись) грають нон-с

   Navigator пише:
   >
   > Вершина жанру була в Херсоні, коли при виконанні гімну України ідейні брати майданівських тролів грали "7-40".

   Це було в Миколаєві.
 • 2004.07.22 | Franko

  Зі всім згоден, але чисто технологічно...

  ...оцінщикам дуже слід читати форум з фільтром -1, бо вони можуть, і повинні, зашторені теми відшторювати, якщо незгодні з існуючою оцінкою. Якщо усі оцінщики (серед яких представники різних ідеологій!)будуть працювати сумлінно, то демократія таки запанує. Оцінщики не повинні бути солдатами якоїсь певної ідеї, імхо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | Navigator

   Пане Франко, з Вами не цікаво - Jeder Seines

   Ще ніразу не сказали такого, на що я хотів би щось заперечити. :crazy:
   Думаю, нам тяжко.
   А простим :hot: виборцям?
   От думаю, заженуть знову з допомогою сусіда до свинарнику.
   Перерахують.
   Зачинять двері.
   Сморід і рохкання навкруги.
   Переживання : ще будуть годувати, чи вже зранку - під ніж?
   І животій у всьому цьому тільки тому, що розуму у сусіда забракувало?
   Нам тяжко.
   Не хватить розуму - буде набагато тяжче.
   А розум взяти нема звідки.
   До Брюселя нам ще не достукатись.
   Тому тяжість беремо на свої плечі!
   Хто працює за ідею - пробачить.
   Хто працює за рублі - отримає і нап"ється.
   Тобто Jeder Seines.
   :)
 • 2004.07.22 | СоцІнформ

  Система знаків

  Система позначек себе не випрадала, бо якщо ви подивитися уважно на кількість заходів на той чи інший пост, то він не залежить від якогось дебільного значка. На "тролів" і "офтопіків" заходів всередньому не меньше, аніж на звичайні повідомлення. Заходять просто зацікавленя, заходять ті з ким ведеться дискусія, тобто функцію "ігнора" вони не виконують. Хіба що треба двічі клікати на підгілку, де є забраковане заідеологізованим адміном повідомлення. Так інетчикам клікати не вперше.
  Система значків засвідчила лише одну функцію-вона чітко покказує ідеологічне спрямування адмінів, тобто спростовує міф про Майдан як загальнодемократичний форум.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.22 | S.D.

  По поводу оценок.

  Оценки отражают личное отношение "продвинутых" читателей к тексту - и не более того. Никто сообщение не удаляет и не прячет.

  А что касается "общественного мнения - согласен, вопросы подняты правильные. Но бороться с этими тенденциями надо конструктивом, но никак не истериками типа Вашего письма...  http://maidan.org.ua/news/help/ua/rateform.htm?site=maidan&bn=maidan_free

  Як виставляти оцінки?
  1. Спочатку вирішить, яке в вас загальне ставлення до повідомлення - позитивне або негативне.
  ...
  2. Якщо в вас позитивне ставлення до повідомлення, то оберіть один з пунктів меню "плюси".
  ...
  3. Якщо в вас негативне ставлення до повідомлення, то оберіть один з пунктів меню "мінуси"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua