МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Каким боком Минтранс относится к связи и информации?

07/22/2004 | Radion
Державний комітет зв’язку та інформатизації буде перепідпорядкований Мінтрансу, а саме міністерство буде реорганізовано на Міністерство транспорту і зв’язку. Відповідний проект указу президента вже підготовлено.


Держкомітет зв’язку створено у 1997 році в процесі реорганізації Міністерства зв’язку. У 1999 році перетворено на Держкомітет зв’язку та інформатизації, він став правонаступником Держкомітету зв’язку, Державного агентства інформатизації України, Головного управління з питань радіочастот при Кабінеті міністрів України.
Відповідно до закону «Про телекомунікації», що вступили в силу наприкінці минулого року, з 1 січня 2004 року Держкомз’вязку та інформатизації втрачає частину своїх функцій, що перейдуть до Національної комісії регулювання зв’язку, яка має бути створена до кінця поточного року.
Відповідно до закону, НКРЗ є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що підконтрольний президентові України, члени НКРЗ і її голова (всього 8 осіб) призначаються президентом за поданням прем’єр-міністра терміном на п’ять років. Склад НКРЗ, відповідно до Закону, має бути сформований до кінця поточного року.
НКРЗ є основним органом регулювання в галузі, а за Держкомз’вязку залишалися функції управління і регулювання радіочастотного ресурсу. Однак після ухвалення минулого місяця ВР Закону «Про внесення змін до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» (поки не підписано президентом України), Держкомз’вязку практично віддаляється з ринку телекомунікацій як регулятор, і в його віданні залишаються тільки функції оперативного, технологічного управління та інші.


President.org.ua

Відповіді

 • 2004.07.22 | casesensitive

  Re: Каким боком Минтранс относится к связи и информации?

  у железнодорожников есть ведомственая сеть связи, связь МТС (видел провода вдоль железок?) + радиоканалы. Не знаю, как на Украине, а в России, по слухам, это самая надежная и качественная связь, особенно где-то в сибири. и с хорошей пропускной способностью.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.22 | AxeHarry

   Re: Каким боком Минтранс относится к связи и информации?

   Daju 99.6% sho dannye v CentrIzbirKom budut peresilacca pod egidoj Kirpy (so vsemi proistekajushimi otsuda vigodami dlya Q.).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".