МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політичні репресії від Олександра Омельченка

07/22/2004 | vmo1
Політичні репресії від Олександра Омельченка: у "Молодь - надія України" відбирають приміщення

23 липня 2004 року о 15.00 представники Всеукраїнського молодіжного об'єднання "Молодь - надія України" проводять біля столичної мерії
(Хрещатик, 36) мітинг з вимогою до Олександра Омельченка не відбирати орендовану молодіжною організацією кімнату у комунального підприємства
"Київжитлоспецексплуатація".

Відповіді

  • 2004.07.22 | vmo2

    Re: Політичні репресії від Олександра Омельченка

    Oрганізація з 1999 року послідовно та безкомпромісно критикує столичну владу та неодноразово заявляла про свою опозиційність Олександру Омельченку.
    У 2000 - 2004 роках “Молодь - надія України” провела низку компаній по недопущенню у столиці підвищення цін на проїзд у громадському транспорті, росту тарифів на житлово - комунальні послуги. Молодіжна організація неодноразово ініціювала збір підписів за відставку з посади голови Київської міської державної адміністрації Олександра Омельченка. Політично активна столична молодь також систематично викривала злочинні наміри столичних чиновників у незаконній приватизації комунального майна та землі, привласненні коштів міського бюджету, кримінальних махінаціях навколо “Київенерго”, “Киевгазу”, “Київводоканалу” тощо.
    Голова ВМО “Молодь - надія України” Вадим Гладчук у 1999 та 2002 роках балотувався на посаду Київського міського голови. А у червні 2004 року В. Гладчук в інтерв’ю УНІАНу заявив, що знову опонуватиме Олександру Омельченку на виборах у 2006 році.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua