МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Васільєв плював на Хербста та іноземні інвестиції

07/22/2004 | Майдан-ІНФОРМ
У Генпрокуратурі вважають занепокоєння посла США Джона Хербста з приводу переслідувань компанії "Воля" тиском на слідство та втручанням у справи правоохоронних органів, повідомляють "Українські новини".

Генпрокуратура вважає, що своєю заявою 21 липня під час відвідин компаніх "Воля" Джон Хербст підтвердив, що "Воля" фінансується американськими громадянами, які вбачають загрозу своїм інвестиціям, у звязку з карними справами, що були порушені ГПУ проти "Волі". Це повідомили у прес-службі ГПУ.

На думку експертів з ГПУ, перспектива залишитися без іноземних інвестицій, про що говорив Хербст, не страшна для України. "Чи потрібні Україні інветиції, що направлені на розповсюдження порнографії та на підрив суспільної моралі" - говорить пресс-служба ГПУ.

Нагадуємо, що телеканали "для дорослих", що стали причиною відкриття справи в ГПУ, трансювалися за окрему плату і йшли в окремому пакеті за підпискою.

"Майдан-Інформ" цікавить, чи буде тепер Генпрокуратура України головним органом, що буде визначати доцільність інвестиційної політики держави? Також на думку експертів "Майдан-Інформу" подібний "тонкий" підхід є типовим для преставників "донецького клану" (вихідцями з якого є, як відомо, Генпрокурор Васільєв та прем'єр-міністр Янукович).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua