МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович відмовився від Омельченка

07/24/2004 | СоцІнформ

Янукович відмовився від Омельченка

www.ПРАВДА.com.ua, 24.07.2004, 15:18

Кандидат в президенти Віктор Янукович звернувся до з'їзду партії "Єдність" з проханням не висувати і не підтримувати його кандидатуру на з'їзді партії.

Про це заявив заступник Януковича по Партії регіонів Володимир Рибак з трибуни з'їзду.

Рибак запропонував з'їзду підтримати кандидатуру лідера партії "Єдність" Олександра Омельченка, або інші кандидатури.

В той же час, в коментарі "Українській правді", коментуючи таку несподівану позицію, Рибак сказав "Ми не хочемо, щоб нас ображали. Я був на багатьох з'їдах, але такого ніде не чув. Нам не потрібно, щоб нас ображали".

Перед тим лідер партії "Єдність" Омельченко виступив з різкою критикою щодо стану країни , яка, зокрема, стосувалася і діяльності уряду Януковича. Окрім того виступи деяких представників партії "Єдність", які пропонували з'їзду підтримати Януковича зустрічалися свистом і криками "Ганьба!".

Зокрема голова селянської демократичної партії Ігор Тарасенко заявив, що Україні не потрібні "доктора кримінальних наук, які зривали з жінок норкові шапки, а з чоловіків пижикові"

В той же час, існує інформація, що партія "Єдність" була в списку партій Форуму на підтримку Януковича. А сам Омельченко заявив, що йому про це нічого не відомо.

Зараз відбувається обмін мандатів учасників з'їзду. Після чого має відбутися голосування. До бюлетеню, запропонованого учасникам з'їзду, внесено прізвища Омельченка, Ющенка, Мороза, Януковича, Кінаха і Симоненка.

"Українська правда"

Читайте також:

Януковича підтримали самбісти, сліпі та циркачі


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".