МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З'їзд ПЗУ висунув Кононова кандидатом у президента

07/24/2004 | СоцІнформ
З'їзд ПЗУ висунув Кононова кандидатом у президента на 2 місяці?

www.ПРАВДА.com.ua, 24.07.2004, 16:17

ХІ з'їзд Партії зелених України висунув свого голову Віталія Кононова кандидатом у президенти України.

За це рішення проголосував 451 делегат, 4 утрималися.

Заступник голови партії Сергій Курикін, представляючи Конова кандидатом у президенти зазначив, що "зелені" майже рік вирішували, чи брати їм участь у нинішній президентській кампанії.

У них було 3 варіанти відповідей на це запитання: висувати власного кандидата, члена партії, підтримати позапартійного морального авторитета, або підтримати представника інших політичних сил.

"Політрада півроку обговорювала це питання. Жодної людини з позапартійного середовища як кандидата від ПЗУ ми не знайшли", - відзначив він

Також "зелені" серйозно обговорювали питання підтримки кандидатури лідера Соцпартії України Олександра Мороза. Але вирішили не підтримувати, щоб не нашкодити іміджу партії.

Своє рішення не підтримувати лідерів перегонів Віктора Ющенка і Віктора Януковича Курикін пояснив тим, що "Наша Україна" і депутати від фракції Регіонів України не підтримали політреформу, за необхідність якої послідовно виступає ПЗУ.

Окрім того, "зелені" не задоволені природоохоронною політикою в Україні, яку проводить уряд Януковича. Зокрема реформу міністерства екології і нефінансування екологічних проблем Кривбасу з коштів від приватизації "Криворіжсталі".

"І лідер опозиції, яку уособлює "Наша Україна", і представник чинної влади, зробили все, щоб ПЗУ не мала можливостей їх підтримати"

Сам Кононов як кандидат в президенти повідомив, що буде брати кредит у банку на фінансування своєї президентської кампанії, при цьому "зелені" визнають, що у них немає достатньої застави, щоб взяти такий кредит і сподіваються, що якийсь з банків повірить їм "на слово".

Як пояснив Курикін, вони планують позичити 500 тисяч гривень на 2 місяці і за цей час знайти необхідні кошти на президентську кампанію через членів партії на місцях.

Якщо через 2 місяці ПЗУ не знайде коштів для повернення кредиту, Кононов зніме свою кандидатуру і "зелені" розплатяться з банком. "А гроші на сплату відсотків ми зберемо", - сказав при цьому Курикін

"Українська правда"

Читайте також:

"Зелені" матимуть двох голів – чоловіка і жінку


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua