МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

комуністи за Мороза

07/24/2004 | СоцІнформ

Відповіді

 • 2004.07.24 | СоцІнформ

  Re: комуністи за Мороза  www.ПРАВДА.com.ua, 24.07.2004, 17:25

  Комуністична партії України (оновлена) підтримає кандидатуру лідера Соцпартії Олександра Мороза на виборах президента України, які відбудуться 31 жовтня.

  Таке рішення ухвалили 235 делегатів IV з'їзду КПУ(о), який пройшов у суботу в Києві.

  Як підкреслив, виступаючи на з'їзді, лідер партії Михайло Савенко, "саме Мороз може виграти другий тур, якщо ліві проголосують за нього".

  З'їзд також прийняв звернення до комуністів України і українського народу.
  КПУ (оновлена) закликала комуністів країни об'єднатися навколо ідеї - виграти вибори і підтримати кандидатуру Мороза.

  "Якщо у першому турі ми працюватимемо на Петра Симоненка (лідер КПУ) і він вийде до другого туру, то у другому турі він повторить результат 1999 року - 37%, а може бути і менше. А значить, голосуючи за Симоненка, ми отримаємо в результаті Віктора Януковича - Кучму-3 ", - зазначається у зверненні.

  "Сьогодні ми бачимо сильну, підтриману народом кандидатуру на пост президента - Олександра Мороза, який може перемогти як Януковича, так і Ющенка у другому турі", - аргументують комуністи-оновленці.

  У звертанні з'їзду до українського народу, зокрема, підкреслюється, що основою ефективного розвитку України повинен стати "народний контроль над всіма сферами виробництва, соціальним життям країни, контроль над владою".

  "Поряд з ринковою економікою має розвиватися планове господарство, яке дасть можливість уникнути енергетичних, хлібних та інших криз", - мовиться в документі, в якому, зокрема, підкреслюється, що середній клас має бути орієнтиром соціального життя громадян.

  Крім того, КПУ(о) виступає за створення надійної системи охорони здоров'я, доступної кожному, підкреслюючи також, що зарплата, як і пенсія, не повинна бути меншою прожиткового рівня.

  У партії також зазначають, що Україна має бути позаблоковою державою, а відправлення військового контингенту в Ірак суперечить волі народу.

  Як зазначається у зверненні, саме програма Мороза в більшості питань відображає позиції маніфесту КПУ(о) і спрямована на розв'язання вищеозначених проблем, тому з'їзд ухвалив рішення підтримати його кандидатуру на президентських виборах.

  КПУ (оновлена) була зареєстрована у вересні 2000 року.

  "Інтерфакс-Україна"
 • 2004.07.24 | 123

  І як пояснити єдність проекту Банкової КПУо і Мороза?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.24 | СоцІнформ

   УНА кучміста Коваленка за Ющенка,ці комі за Мороза,можливо-прово

   УНА кучміста Коваленка за Ющенка,ці комі за Мороза,можливоце -провокація,
   а можливо ті комі-розкольники тепер не можуть знайти спільної мови з Симоненком і їм тепер одна дорога-домовлятися з Морозом.
   Але варіант провокації цілком можливий.
   Он сбушнік Коваленко виступив за Ющенка, хоча Ющенку він і непотрібний.
   Побачимо далі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.24 | Адвокат ...

    СДПУ(о), КПУ(о)... ( - )

   • 2004.07.25 | Чучхе

    Думаю, Морозу тре від них триматись подалі

    КПУ(о) була створена під парламентські вибори, "мочити" комуністів. Склад її (на відміну від КПРС, в якій дійсно сидять розкольники від КПУ) невідомий, осередки - ефемерні. Програма - повний популізм (див. газету "Правда і труд"). Останні два роки про партію не було нічого чутно, аж тут вона гульк - і за Мороза.

    Як на мій погляд, влада зацікавлена у тому, щоб створити в першу чергу для самого Мороза ілюзію його масової підтримки, через що й згадали про КПУ(о). Це тре для того, щоб Мороз не передумав зніматися з виборів. Можливо, я помиляюсь, але я не бачу інших причин, через які потрібно було б активізувати оце (о).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.25 | СоцІнформ

     Цілком можливо

     Чучхе пише:
     > КПУ(о) була створена під парламентські вибори, "мочити" комуністів. Склад її (на відміну від КПРС, в якій дійсно сидять розкольники від КПУ) невідомий, осередки - ефемерні. Програма - повний популізм (див. газету "Правда і труд"). Останні два роки про партію не було нічого чутно, аж тут вона гульк - і за Мороза.
     >
     > Як на мій погляд, влада зацікавлена у тому, щоб створити в першу чергу для самого Мороза ілюзію його масової підтримки, через що й згадали про КПУ(о). Це тре для того, щоб Мороз не передумав зніматися з виборів. Можливо, я помиляюсь, але я не бачу інших причин, через які потрібно було б активізувати оце (о).

     дуже схоже на правду.Тим не меньш подивіться на результати парламентських виборів.У цих комуністів(о) 1,5%. Це дуже багато. можливо Мороз розраховує на той комуністичний електорат, який з різних причин розчарувався в Симоні. 1,5% вартують щоби за них поборотися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua