МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Небезпечно зростає кількість кандидатів на президенство

07/24/2004 | Ігор Немашкало
Це робить вибори схожими на блюзнірство. Невже самі нові кандидати не відчувають гротесковості свого висунення? Навпаки вони ще й підсилюють враження своїми клоунськими витівками, поїздками до ЦВК на броньованих і поливальних машинах. Це вже нагадує події в Гедлібергу, вигадані МАрком Твеном, коли чергового кандидата на найчеснішу людину присутні зустрічали гомеричним сміхом. Чи не так смішно виглядають деякі кандидати зараз? Чи вони бажають на дурику поїздити харківськими трамваями та тролейбусами, бо у списку категорій осіб, які мають право безкоштовно їздити цим транспортом у Харкові на третьому місці гордо значаться кандидати у президенти. Не сказано правд, якої країни і чи країни взагалі. А що у Києві теж так? Тоді дещо стає зрозумілішим. Може ще які значущі пільги є для кандидатів у президенти чи вони просто хочуть про це оповідати онукам?

Відповіді

 • 2004.07.24 | okined

  Re: Небезпечно зростає кількість кандидатів на президенство

  Ну, 500 тыщ гривен за право бесплатно воспользоваться трамваем... Это слишком круто, ИМХО :)
  Вспоминается анекдот - "...купили сыночку автобус, чтобы ездил, как все".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.24 | Ігор Немашкало

   Отож бо й воно

   Як казав якийсь політик, на курсах політології за кордоном його навчали, що будь-яка партія повинна висувати свого кандидата у президенти, бо це має користь незалежно від результатів виборів. Інакше партії краще розпуститись. А може і справді краще розпуститись? Бо забагато партій. І саме комічність висування кандидатів від цих партій доводить комічність самих партій і недоречність їх існування.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.25 | Iгор Немашкало

    Пiдправити тезу

    Правильно ця буржуйська теза мабуть буде виглядати так:

    Будь-яка партія повинна висувати свого кандидата у президенти, бо це має користь незалежно від результатів виборів. Якщо партiя не може висунути РЕАЛЬНОГО кандидата у президенти, iй не варто iснувати, а краще саморозпуститись. Якщо, звiсно вона не тiльки що утворилася.
    Бiльшiсть партiй у нас саме така. Хоч кандидатiв вони хоч i висунули, та нереальних, посмiховисько якесь.
 • 2004.07.26 | Ігор Немашкало

  1994 - 7, 1999 =13, скільки зараз

  кількість кандидатів зростає, а кількість гідних кандидатів?
  Образилися, як я розумію, представники тих дрібних партій, які підтримують Ющенка. Не знаю, може можна залишити партії, які здатні висунути реального кандидата гуртом, згуртувавшись у виборчий блок. Однак чому вони тоді взагалі не поєднаються? Була б нормальна партія. Чи не завжають цьому чиїсь особисті пристрасті?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.26 | Анатолій

   Ігоре, а якщо подивитися з другого боку...

   І згадати, що як слабкіша влада, так вона себе більше охороняє, то можна зрозуміти тих кандидатів, які ВВАЖАЮТЬ, що саме вони можуть порулювати, і саме вони можуть зробити міцну владу, і саме вони можуть за допомогою цієї влади вивести країну з того провалля, в якому вона знаходиться.
   Сьогодні пересічний громадянин України говорить - та немає з кого вибирати президента. Один ЗЕК, другий живе на подачки від америкосів, третій комуняка, четвертий .... і т.д. То може й добре, що у нас стільки людей вважають себе за гетьмана. Адже ми вже проходили, коли з одного вибирали одного і кричали на весь світ, що у нас найдемократичніша держава. І там, де вибирають з двох - це також не є вибір. То ж давайте порадіємо за те, що у нас стільки людей вважають себе за гетьманів і що всі вони НЕ БОЯТЬСЯ йти на вибори і взяти відповідальність за країну. То ж справді маємо ВИБІР. І буде досить прикро, коли прийде новий президент і не використає цей гетьманський потенціал, тобто не притягне до себе всіх, чи більшість кандидатів, з метою їхньої роботи на відновлення України.
   З повагою, Анатолій


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua