МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нічний напад на студентів м. Суми. Подробиці.

07/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Стали відомими подробиці нічних нападів на наметове містечко.
Приблизно об 11.30 вечора 23 липня двоє невідомих спортивної
зовнішності, обличчя яких мешканцям містечка вдалося запам’ятати, почали провокувати на бійку коменданта наметового містечка. Водночас їх спільники в кількості 5 чоловік розлили невідому отруйну речовину по периметру та всередині містечка. Пляшку з цією ж речовиною було залишено стояти поруч. Один з хлопців хотів прибрати її і йому одразу
ж стало погано.

Згодом в нього двічі носом йшла кров. Його відправили до реанімації Сумської обласної дитячої лікарні. До однієї зі
студенток тричі приїжджали швидка, вона отримала першу медичну допомогу, але іти додому чи їхати в лікарню відмовилась. За словами медпрацівників бригади швидкої допомоги у більшості студентів були виявлені симптоми отруєння.

Невідома речовина спалила траву, на яку її розлили.
Фото http://sumy-bespredel.info/f24/

На прес-конференції в Києві 15 липня лідер руху опору Ірина Меркун відкрито заявила, що студентам відомі наміри влади чинити тиск на них. Вони були готові до провокацій, але вже вдруге територію обливають речовиною саме перед вихідними, коли в місті найбільше заворушень.

Студенти звинувачують у тому, що сталося, правоохоронні органи, які, якщо і з’являються поряд з наметовим містечком, то тільки не тоді, коли потрібно. Ніякої допомоги від МВС, МНС в охороні містечка та дезактивації території студенти не отримали.

На 16.00 стан постраждалого студента Богдана Жаркова оцінюється як стабільний і його буде переведено до 5-ї клінічної лікарні міста Суми.

Інформцентр студентського спротиву


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua