МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович знайшов унікальний способ створення нових робочих місць

07/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
ВОЛИНЬ: Відмовився поставити підпис за ЯНУКОВИЧА – втратив роботу?
Лікарі, вчителі, техперсонал, працівники ЖКП отримали рознарядку по збору підписів за кандидата у президенти Віктора ЯНУКОВИЧА. Відмова заповнювати підписний лист загрожує звільненням з роботи. Такі скарги щодня надходять до офісу обласної організації Української народної партії та громадської приймальні народного депутата Бориса ЗАГРЕВИ. Все це відбувається на тлі офіційних повідомлень про те, що Волинська область план збору підписів за кандидата ЯНУКОВИЧА ще на початку тижня перевиконала більш, ніж удвічі. Із необхідних 20 тисяч зібрано понад 40 тисяч підписів.
У районах області відбуваються збори трудових колективів та осередків політичних партій за участю керівників управлінь районних державних адміністрацій. Окрім того, відбуваються виїзди інформаційно-пропагандистських груп у населені пункти, ці групи очолюють голови райдержадміністрацій.
До речі, минулого тижня відбулася прес-конференція Луцького міського голови, голови Волинського обкому соціал-демократів об’єднаних Антона КРИВИЦЬКОГО та заступника голови обласної державної адміністрації, члена цієї ж партії, Степана РОДИЧА. Лейтмотивом прес-конференції була інформація щодо проголошення на з’їзді СДПУ(о) підтримки кандидата у президенти ЯНУКОВИЧА, який за визначенням КРИВИЦЬКОГО є “представником східної, сильнішої частини України, що зможе зберегти єдність, цілісність незалежної держави”. Зустріч державних службовців із представниками засобів масової інформації відбулася у робочий час.
Як повідомила прес-служба виборчого штабу Віктора ЮЩЕНКА у Волинській області, по факту поданих скарг буде передано запит до правоохоронних органів щодо порушення виборчого законодавства, у якому буде вимога дотримання норм Закону України “Про вибори президента України”, який є рівний для всіх суб’єктів виборчого процесу. Також готується подання до Прокуратури області за проведення агітації державними службовцями при виконанні своїх обов’язків.

Відповіді

  • 2004.07.24 | Адвокат ...

    Але ж, цікаво...

    Кампанію "Паражняка" охвіційно веде Тіґіп-ка. Такий собі,-- передовий комсомолець. Втілюють ту кампанію на місцях, переважно, бувші передові партєйці, штибу харківського губернатора Кушнарь-ова. Ті передові, коли сь, партєйці переосподілені зараз між СДУП(о) та НДП. І та, й інша партії, чи не змагають си, хто більше нагне кріпаків на підтримку "Хама". І роблять вони свою роботу так завзято, як свого часу "удосконалювали" КПSS, що їй і так гаплик прийшов, а вони їй віку ще й вкоротили.

    Мо' так вони й "Паражнякові",-- помагають? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua