МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи можна вірити Тигіпку?

07/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
З усієї України надходять відомості про примусовий збір підписів під загрозою репресій на підприємствах, в установах й організаціях. Це заборонене Законом явище, яке знищує на корені образ “чесного” і “проєвропейського” керівника штабу Януковича Сергія Тигіпка, найбільшого розмаху набуло в лікувальних закладах. До ірпінського штабу "Нашої України" надходять заяви лікарів та молочного медичного персоналу про те, що їх примушують збирати підписи за Януковича, а завідуючий міським відділом охорони здоров’я С. Сичук навіть збирає з цього приводу медпрацівників на нараду. Лікарі, що звернулися зі скаргами на дії свого начальника, стверджують, що переважна більшість медпрацівників не бажає ставити свій підпис, але бояться відмовитись, оскільки в руках С. Сичука є такі важелі як "ставки", "процентовка" та інші, які можуть погіршити життя кожному непокірному. Щоправда, зі слів тих самих лікарів, така запопадливість С. Сичука робить ведмежу послугу кандидату від влади, оскільки тепер обурені таким тиском лікарі збираються голосувати тільки за Ющенка, як альтернатива Януковичу.

Також до ірпінського штабу "Нашої України" надійшли скарги щодо організації збору підписів за Януковича керівництвом Управління житлово-комунального господарства.

В зв’язку з цим ірпінський штаб "Нашої України" звернувся до виборців повідомляти про всі випадки порушення владними чиновниками та керівниками підприємств, установ і організацій виборчого законодавства, фіксувати їх або звертатися до штабу "Нашої України" з питань фіксації їх технічними та іншими засобами. Також ірпінський штаб "Нашої України" виступив з попередженням до цих керівників, що після виборів всі вони понесуть заслужене покарання за свої дії навіть, якщо ці дії здійснені під примусом вищого начальства. Тим більше, що й Бучанська виправна колонія поряд, а серед ірпінців великою пошаною користується грузинський приклад.

Також слід зазначити, що совкова звичка вислужитися часто призводить до марної витрати ресурсів кандидата від влади. Так у газеті "Ірпінський вісник" з’явилося оголошення що "з 20 липня ц.р. функціонує обласна громадська приймальна по виборах кандидати у Президенти України В.Ф. Януковича" (грамотність збережена) по вул. Комінтерну, 16, ІІ-й поверх (обласну організацію Партії регіонів очолює ректор розташованої в Ірпені Національної Академії податкової служби Петро Мельник). Однак вулиця Комінтерна – це одна з найменш густонаселених окраїн Ірпеня, де є гарний ліс і невеличкий приватний сектор, але куди добиратися насправді ніхто не буде. Отже матиме В. Янукович громадську приймальню без громадян. Якщо так і далі піде, поразка кандидата від влади буде гарантованою.

Відповіді

 • 2004.07.25 | SpokusXalepniy

  Минздрав предупреждает

  > До ірпінського штабу "Нашої України" надходять заяви лікарів та молочного медичного персоналу про те, що їх примушують збирати підписи за Януковича, а завідуючий міським відділом охорони здоров’я С. Сичук навіть збирає з цього приводу медпрацівників на нараду.

  Минздрав предупреждает: голосование против Януковича может пагубно сказаться на вашем здоровье.

  Что касается отдельно взятой Ирпенской больницы, то не столько врачи, сколько сами пациенты, народ должен решать вопрос о выдвижении кандидата. У них надо собирать подписи. Подошел к пациенту с подписным листом на утреннем обходе и спросил: "вы предпочитаете таблеточку мышьяка, или выдвинуть Януковича в президенты?" У пациента сразу появляется выбор.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.25 | Михайло Свистович

   Re: Минздрав предупреждает

   SpokusXalepniy пише:
   >
   > Что касается отдельно взятой Ирпенской больницы, то не столько врачи, сколько сами пациенты, народ должен решать вопрос о выдвижении кандидата. У них надо собирать подписи.

   Так до цього лікарів і схиляють.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua